مجله آموزشی

آموزش ساخت باکس گل رز برای ولنتاین

( رای: 3 امتیاز: 2.3 )

آموزش ساخت باکس گل رز برای ولنتاین به شکل قلب

جشن ولنتاین با گل های قرمز و رز های زیبا گره خورده است و همین گل های ولنتاین به این روز عشق، معنی میبخشند.گل ولنتاین همان معجزه ای است که یک روز عادی را به روز عشق تبدیل میکند.
بدون شک خرید گل ولنتاین (Valentine Flowers) یکی از بهترین کارها ، برای نشان دادن عشق و علاقه شما به مخاطبتان است. گل ولنتاین در فلسفه روز عشق از ضروری ترین هدایا محسوب می شود. یکی از زیباترین حس‌ها در روز ولنتاین دادن یک هدیه زیبا و خاص به کسی است که دوستش دارید.اما باتوجه به هزینه ها پیشنهاد میکنیم خود شما با ذوق و علاقه اقدام به ساخت باکس گل رز برای ولنتاین کنید. هدیه ولنتاین بهترین نشانه برای نشان دادن عشق و محبت به شخصی است که دوستش دارید.

هرسال در ۱۴ فوریه (۱۴th February) تمام عاشقان به لطف فردی به نام والنتین که در دوران روم باستان به طور مخفیانه عشاق کاتولیک را به عقد یکدیگر در میاورده، بهانه ای دارند تا بتوانند با انواع کادو های مختلف، عشق خودشان را به عزیزترین فرد زندگیشان نشان دهند.

باکس گل رز برای ولنتاین

ولنتاین یا روز عشق چیست؟

به طور خلاصه ولنتاین برگرفته از استقامت ها و فداکاری های یک کشیش است که در راه عشق و رساندن عشاق به یکدیگر اعدام شد. این روز، یعنی ۱۴ فوریه به دلیل گرامیداشت آن کشیش که والنتین نام داشت، ولنتاین نام گذاری شده است.

روز عشق، چه مناسبتی برگرفته از فرهنگ غرب باشد و چه نه، از بهترین بهانه هایی است که میتوان به خاطر آن به کسانی که از اعماق وجود دوستشان داریم ابراز علاقه کنیم و آن ها را در محبت خود غوطه ور کنیم.

( رای: 3 امتیاز: 2.3 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *