مد و لباسمجله بانوان

ایده برای پوشیدن هودی دخترانه

هودی دخترانه

یک هودی دخترانه بدون شک به شما کمک می کند تا ظاهری راحت و جذاب داشته باشید؛ تا زمانی که برندهای مشهور، الگوهای تکراری را شکسته و به طراحی هودی ها جزئیات جذابی اضافه کرده و آنها را به روز می کنند، این آیتم از نظر مد هم تایید شده است. دیگر دوران پوشیدن سوئیشرت های تکراری و ساده همراه با لباس های معمولی به پایان رسیده است. اکنون می بایست هودی دخترانه خود را با چند آیتم جذاب ست کرده و استایلی شبیه به استریت استایل ها برای خود خلق کنید.

اگر نمی دانید چگونه هودی دخترانه خود را به بهترین شکل ممکن بپوشید، زمانش رسیده تا به استریت استایل ها نگاهی بیاندازید. در ادامه این مقاله با چند ایده جذاب برای پوشیدن هودی دخترانه آشنا خواهید شد که همگی برگرفته از استایل های خیابانی یا استریت استایل های روز دنیا می باشند.

هودی گوچی + شلوار راسته

هودی گوچی قرمز

همانطور که احتمالا می دانید، لباس های گوچی با این فرم چاپی که در عکس مشاهده می کنید یکی از اصلی ترین ترندهای امسال بودند. این مدل چاپ لباس های گوچی، از تابستان در فرم تی شرت پا به دنیای مد گذاشتند و اکنون در میان لباس های پاییزی و زمستانی، هودی های آن را نیز بر تن بسیاری از افراد معمولی و همچنین استریت استایل ها مشاهده می کنیم. این هودی ها را می توان با شلوارهای راسته ست کرد.


هودی ورزشی + کتونی

هودی سبز ورزشی

داشتن استایل سر تا پا ورزشی دیگر ایده بد و از مد افتاده ای نیست. هودی دخترانه خود را با شلوار گرمکن و یک جفت کتونی ورزشی همراه کنید تا به آن استایلی خیابانی تر بدهید.


هودی دخترانه + کت و دامن

هودی قرمز با کت چرم و دامن راه راه

با همراه کردن هودی تان با یک دامن راه راه و کت چرم زنانه رنگی، یک ظاهر جذاب و متفاوت با آن خلق کنید.


هودی دخترانه + دامن توری

هودی با دامن توری

هشدار: این ظاهر برای کسانی که قلب ضعیفی دارند مناسب نیست! خلاقیت به خرج دهید. هودی دخترانه خود را با دامن توری که بر روی یک شلوار جین پوشیده شده است همراه کنید تا واقعا شبیه به یک استریت استایل به نظر برسید.


هودی ساده + شلوار مخمل

هودی سفید با شلوار مخمل

برای داشتن استایلی جذاب و مد روز اما در عین حال راحت، یک هودی ساده را به همراه شلوار مخملی بپوشید تا به ظاهر خود بُعد دهید.


هودی روشن + کت

هودی صورتی کمرنگ و کت سبز با شلوار جین

یک هودی رنگ روشن انتخاب کرده و برروی آن کتی به رنگ های جسورانه بپوشید. در انتخاب کفش نیز می توانید از نیم بوت های زنانه جذاب و خاص استفاده کنید.


هودی گشاد + شلوار جین مام استایل

هودی صورتی دخترانه با شلوار جین مام استایلبا پوشیدن یک هودی دخترانه کمی گشادتر از سایز واقعی تان و گذاشتن آن داخل شلوار جین مام استایل، ظاهری شبیه به دهه ۹۰ میلادی را برای خود خلق کنید.


هودی + شلوار گرمکن

هودی و شلوار گرمکن قرمز

با پوشیدن هودی و شلوار گرمکن قرمز، ظاهری شبیه به شخصیت های فیلمThe Royal Tenebaums پیدا کنید.


هودی + شلوار دمپا گشاد

هودی با شلوار دمپا گشاد

شما می توانید برای داشتن ظاهری ساده، یک شلوار مشکی دمپا گشاد را با هودی دخترانه تان همراه کنید.


هودی + شلوار راسته

هودی مشکی با شلوار راسته

یکی دیگر از ترندهای جذاب امسال، پوشیدن هودی های ساده با طرح های خاص در جلوی آنهاست. می توانید این هودی ها را با شلوارهای راسته کوتاه و کفش های لوفر پشت باز ست کنید تا ظاهری شیک و مشابه بسیاری از استریت استایل ها برای خود خلق کنید.


هودی + شلوار پاره

هودی نارنجی با شلوار جین

می توانید با همراه کردن یک هودی دخترانه نارنجی با یک کت سبز ارتشی و شلوار جین پاره، استایل کاملا متفاوت و جذابی بسازید.


هودی ساده + کت بلند

هودی ساده مشکی و کت بلند

( رای: 1 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.