مجله اینترنتی

ایده خرید کادو ولنتاین برای آقایان

ولنتاین برای آقایان چی بخریم؟

کادو خریدن برای آقایان همیشه سخت بوده است. خصوصا اگر قصد شما خرید هدیه ولنتاین باشد. تقریبا همه حداقل یک بار در زندگی هم که شده با مشکل «هدیه خریدن برای آقایان» برخورد کرده‌اند. معمولا اکثر خانم‌ها از این مسئله گله می‌کنند که وقتی می‌خواهند برای پدر، برادر یا همسرشان کادو بخرند، انگار ذهنشان قفل می‌شود و نمی‌توانند به خوبی تصمیم بگیرند. حالا اگر بخواهند به مناسبت روز ولنتاین به آقایان کادو بدهند،‌ کارشان بیش از پیش سخت خواهد شد.

معمولا کادوی ولنتاین به قلب قرمز مخملی، گل و عروسک خرسی خلاصه می‌شود. اما ترجیحا چنین چیزی به یک پسر هدیه ندهید. جالب است بدانید که دخترها در سایر کشورها، به شکل متفاوتی این روز را تبریک می‌گویند و هدیه می‌دهند. برای مثال، آن‌ها به جای خرید شکلات، خودشان شکلات خانگی درست می‌کنند و به پسرها کادو می‌دهند. در ادامه به شما ایده‌های مختلفی جهت خرید هدیه در روز ولنتاین توصیه می‌کنیم که به کمک آن‌ها همسر یا محبوب خود را حسابی خوشحال کنید

همپنین بخوانید : آموزش ساخت گل رز جاودان ولنتاین

چند ایده برای خرید کادوی ولنتاین برای پسرها

ولنتاین جشن متفاوتی بـا دیگر جشن‌هـاسـت. هدیه ولنتاین بـا دیگر هدیه‌هـا فرق دارد چرا کـه برخلاف هدیه دیگر جشن‌هـا یک هدیه کاربردی نیست و بیشتر جنبـه فانتزی و یادگاری دارد. البته این بستگی بـه هنر و ذوق شما دارد کـه چقدر این هدیه را بـهتر انتخاب کنید ولی مطمئن هستم کـه تهیه هدیه ولنتاین برای آقایان دغدغه‌ی بزرگتری برای خانم‌هـا هست و اصولا آقایان بـا یک هدیه ساده آماده (۹۰٪ آقایان) سروته ماجرا را خم می‌آورند و برعکس خانم‌هـای عزیز دوست دارند کـه بـهترین هدیه ولنتاین برای آقایان را تهیه کنند.

ولی برای همسر یا نامزدمان چه چیزی بخریم؟

هدیه انتخابی شما بـاید حسی را منتقل کند کـه همواره بین شما مشترک اسـت. بـاید بـه این موضوع بسیار دقت کنید

  • برای او آشپزی کنید

ازبـه دنبـال کادو ولنتاین برای پسـر مورد علاقه تان هستید؟ از آن جمله قدیمی اسـتفاده کنید کـه می گوید: “راه رسیدن بـه قلب انسان، از طریق شکم اوست”. فرقی ندارد کـه یک دسر ساده یا یک غذای کامل برای او تهیه کنید، هدیه دادن بـه پسـر مورد علاقه تان بـه همراه غذا، یک نمایش ملموس از یادآوری این موضوع اسـت کـه شما بـه وی اهمیت می دهید. در اینجا گزینه هـایی در این رابطه وجود دارد:

برای او نوعی شیرینی درست کنید. شیرینی مورد علاقه او را نمی دانید؟ اکنون وقت آن رسیده اسـت کـه بفمید! یا اگر می خواهید او را سورپرایز کنید، می توانید از گزینه هـای همه پسند مانند شیرینی شکلاتی اسـتفاده کنید.

نتیجه تصویری برای آشپزی

یک دسر منحصر بـه فرد شکلاتی تهیه کنید. کیک براونی، توت فرنگی پوشیده شده از شکلات یا یک سوفله شکلات را امتحان کنید.

همچنین بخوانید : طرز تهیه دسر پاناکوتا

یک وعده غذایی عاشقانه تنظیم کنید. اگر می خواهید در شب ولنتاین بیرون بروید، یک قرار شام زیبـا در شب ولنتاین بـا پسـر مورد علاقه تان ترتیب دهید. اگر او گوشت می خورد، روی غذاهـای دلپذیر گوشتی مانند اسـتیک تمرکز کنید.

  • لیستی از آهنگ هـای مورد علاقه اش را تهیه کنید

جمع کردن آهنگ هـایی کـه برای رابطه شما مهم هستند و یک زمان واقعی، معنادار و خاص را برای شما یادآوری می کنند، می تواند بسیار معنادار بـاشد و نیازی نیست برای انجام آن پول زیادی هزینه کنید. لیست آهنگ هـای انتخابی خود را روی یک سی دی رایت کنید، یا یک لیست پخش دیجیتالی برای وی ارسال کنید.

بـه متن آهنگ هـای انتخابی تان توجه کنید. شما ممکن اسـت واقعا یک آهنگ را دوست داشته بـاشید، اما قرار دادن آن در لیست پخش ممکن اسـت پیام اشتبـاهی را برای پسـر مورد علاقه شما ارسال کند.

نتیجه تصویری برای آهنگ

آن را محدود نگه دارید. حدود ۱۰ آهنگ آماده کنید. بـه این ترتیب او می تواند در یک جلسه بـه کل لیست گوش دهد و بـه یاد بیاورد کـه آنهـا معنی دار هستند.

  • برای او یک شعر یا یک نامه عاشقانه بنویسید

شما ممکن اسـت تاکنون چندین و چند مرتبـه بـه او گفته بـاشید کـه او را دوست دارید، اما خوب اسـت کـه این موضوع را برای او بنویسید تا او بتواند هر وقت کـه خواسـت دوبـاره نامه را ببیند و بخواند. این هدیه عالی اسـت؛ خصوصا اگر شما بودجه زیادی برای خرید هدیه ندارید. برای ابراز احساسات بیشتر، آن را بـا دست خط خودتان بنویسید و یک کاغذ زیبـا را انتخاب کنید.

نتیجه تصویری برای نامه عاشقانه

برای او یک شعر بنویسید. اگر از نوشتن و خواندن شعر لذت می برید، اسـتعدادهـای خود را برای نوشتن شعری از خودتان قرار دهید.

احساسات خود را در نثر بنویسید. اگر در سرودن ریتم و قافیه شعر، هنری ندارید، درست اسـت؛ یک نثر یا نوشته می تواند بـه همان اندازه معنی دار بـاشد!

می توانید از سخنان شخص دیگری اسـتفاده کنید. اگر در تلاش هستید تا احساس خود را بنویسید، برای کمک می توانید یک قطعه معروف از شعر را پیدا کنید، و آن را بـا دست خط خود کپی کنید، یا آن را چاپ کنید و بـه شکلی زیبـا قاب بندی کنید. شما همچنین می توانید متن آهنگ عاشقانه مورد علاقه خود را نیز بنویسید. آهنگ هـا در اصل، شعرهـایی هستند کـه بر روی موسیقی تنظیم شده اند!

  • برای او ادکلن بخرید

ادکلن یک گزینه کلاسیک برای کادو ولنتاین برای پسـر مورد علاقه تان اسـت؛ زیرا از نظر تئوری، این برای هر دو شما فایده دارد؛ او دوست دارد بوی عالی بدهد، و شما هم هر عطری را کـه برای او انتخاب کرده اید خودتان دوست دارید.

بـه خاطر داشته بـاشید کـه هر عطری برای هر کسی مناسب نیست. شیمی بدن هر آدمی کمی متفاوت اسـت، بنابراین یک ادکلن کـه بوی شگفت انگیز در یک پسـر ایجاد می کند، ممکن اسـت برای دیگری تاثیر مشابـهی نداشته بـاشد.

نتیجه تصویری برای ادکلن

بـه آنچه کـه او قبلاً دوست داشته توجه کنید. پسـر مورد علاقه شما عطری را می زند کـه فکر می کند برای او مناسب اسـت، بنابراین سعی کنید انتخابتان نزدیک بـه سلیقه وی بـاشد. اگر او تمایل دارد ادکلن هـایی بـا پایه چوب و مُشک بزند، این گروه از عطرهـا احتمالاً برای هدیه انتخاب خوبی هستند. از طرف دیگر، اگر بـه نظر می رسد عطرهـای سبک و مرکبـات را ترجیح می دهد، سعی کنید هدیه

ای را پیدا کنید کـه در همان گروه قرار دارد.

  • کارت تبریک ولنتاین

خوب اگر از آن دسته افرادی هستید کـه دوست ندارید زیادی هزینه کنید و در عین حال کارتان شیک بـاشد و دلنشین و یا اینکـه اگر سال هـای زیادی از رابطه‌تان می گذرد و دوست دارید کـه کمی متانت بـه خرج دهید  پیشنهـاد می کنیم از کارت تبریک هـای ساده و خلاقانه برای هدیه ولنتاین آقایان اسـتفاده کنید.

همچنین بخوانید : آموزش ساخت کارت پستال ویژه ولنتاین

نتیجه تصویری برای کارت تبریک ولنتاین

  • همه کادوهـای خود را در یک سبد هدیه کنار هم قرار دهید

اگر نمی خواهید بیش از حد روی یک هدیه متمرکز شوید، مجموعه ای از هدایای کوچک را جمع کنید. یک ظرف زیبـا، مانند یک سبد یا جعبـه تزئین شده، انتخاب کنید و آن را بـا روبـان، کاغذ، پارچه، سلفون یا هر چیز دیگری کـه در دست دارید، بپوشانید تا ویژگی خاصی پیدا کند. در نظر بگیرید کـه آن را بـا این موارد پر کنید:

تنقلات مورد علاقه او، کـه می تواند شامل آب نبـات، کلوچه و یا یک غذای خاص خریداری شده در فروشگاه بـاشد.

نتیجه تصویری برای همه کادوهـای خود را در یک سبد هدیه کنار هم قرار دهید

همچنین می توانید سبد هدیه خود را بـا وسایل کوچک دیگری مثل هدفون هـای جدید، لوازم جدید برای هر ورزشی کـه بـازی می کند (مانند توپ هـای گلف یا توپ تنیس) یا چند مورد کـه می تواند برای سرگرمی هـای خود اسـتفاده کند (مانند ابزار کبـاب کردن یا مداد رنگی) پُر کنید.

  • کتاب و موسیقی و فیلم و هر اقلام فرهنگی دیگری

لازم نیست هدیه ولنتاین برای آقایان چیزی بـاشد کـه بتواند در دست نگه داردش! مخصوصا اگر عاشق فرهنگ و هنر بـاشد چه چیزی بـهتر از اینکـه بـه مناسبت ولنتاین بـا هم بـه یک تئاتر زیبـا بروید و یا در یک کنسرت خوشحال شرکت کنید.

نتیجه تصویری برای کتاب و موسیقی و فیلم و هر اقلام فرهنگی دیگری

همچنین می‌توانید یک فیلم جذاب دانلود کنید و بـا کلی هله هوله و بـه مناسبت ولنتاین بنشینید و در کنار هم تماشایش کنید، هدف این اسـت کـه بـهـانه‌ای پیدا کنیم برای خوشحال بودن و عاشق هم شدن.

  • لبـاس‌هـای بـافتنی

لبـاس بـافتنی از این نظر جذابیت دارد کـه وقت زیادی صرف آن کرده‌اید و لحظه بـه لحظه بـا عشق آن را بـافته‌اید. اصلا کلاه و شالی کـه مادران برای فرزندانشان می‌بـافند نماد عشق اسـت. شما هم می‌توانید این کار را بکنید، کافی اسـت هر شب یک ساعت وقت بگذارید.

  • از بـازی هـا و سرگرمی هـای او حمایت کنید

اگر پسـر مورد علاقه شما علاقه زیادی بـه بـازی هـای کامپیوتری دارد، تقریبـاً تضمین می کنیم هدیه ای بـا مضمون بـازی برای روز ولنتاین را دوست خواهد داشت.

برای او یک بـازی جدید بخرید. جستجو کنید کـه آیا نسخه هـای جدیدی از بـازی مورد علاقه اش هست کـه هنوز وارد بـازار نشده و او منتظر آن اسـت و یا از دوستانش بپرسید کـه او بـه کدام بـازی علاقه شدیدی دارد.

نتیجه تصویری برای از بـازی هـا و سرگرمی هـای او حمایت کنید

بسته بـه مواردی کـه او بـازی می کند، می توانید برای او خرید کنید:
اسـتیم ( PC )

ایکس بـاکس (Xbox)

پلی اسـتیشن (PS4)

کنسول بـازی او را بـه روز کنید. این کـه آیا او از یک کنسول قدیمی اسـتفاده می کند، خرید یک کنسول جدید برای او می تواند هدیه ای عالی برای ولنتاین بـاشد. 

( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *