حواشیپیشنهاد ویمگز

بازی فینال آسیا پرسپولیس اولسان با گزارش عادل فردوسی پور

عادل فردوسی‌پور برای گزارش فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره جنوبی به قطر رفته و بازی را از صفحه اینستاگرام فارسی کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت زنده گزارش کرد.

اولین جملات عادل فردوسی پور در گزارش بازی پرسپولیس و اولسان هیوندای پس از ماه ها دوری از گزارش فوتبال؛ با بغض و ابراز دلتنگی برای مردم وفادار ایران همراه شد.

اینستاگرام فارسی کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی با انتشار پوستری از گزارش زنده عادل فردوسی‌پور در دیدار پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره‌جنوبی در این صفحه خبر داد.زمانی که این خبر اعلام شد تعداد دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام فارسی کنفدراسیون فوتبال آسیا 260 هزار نفر بود، اما حالا تعداد دنبال کنندگان آن از یک میلیون نفر عبور کرده است!

تصمیم AFC به این دلیل گرفته شد که صداوسیما مانند گذشته حق پخش مسابقات را خریداری نکرده و کنفدراسیون فوتبال آسیا می خواهد برخلاف عرف رایج خود بازی را از اینستاگرام پخش کند تا به نوعی به سیاست رایج در ایران که برای بازی‌های مهم حق پخش را نمی‌خرد پاسخی داده باشد.

حضور فردوسی پور به عنوان گزارشگر مسابقه هم شوک به صداوسیما را تکمیل کرد.

گزارش عادل فردوسی پور
گزارش عادل فردوسی پور

پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی از ساعت 15:30 روز شنبه 29 آذر در ورزشگاه الجنوب الوکره قطر به مصاف هم  رفتند و بازی با نتیه 2 بر یک به نفع اولسان به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.