ریپورتاژ

بانکینو چیست + کد دعوت بانکینو

با بانکینو متفاوت باشید.

در هیاهوی این روزهای پر ترافیک و شلوغ زندگی، سرعت بخشیدن به امور بانکی و انجام کارهای بانکی با گوشی همراه یک اتفاق جذاب برای زندگی شهری هست.حتی خارج از ساعات کاری هر جا که هستی، میتونی افتتاح حساب کنی و به تمام کارهای بانکیت برسی. بانکینو همیشه در دسترس توست.امنیت در بانکینو یک شعار نیست. هر ویژگی جدید در بانکینو باید از آزمون‌های سخت امنیتی سربلند بیرون بیاید تا در اختیار کاربران قرار گیرد پس شما می‌توانید با خیالی راحت سرمایه‌های خود را به ما بسپارید.

بانکینو، اولین نئوبانک تمام دیجیتال

ما در بانکینو تلاش کرده‌ایم تا تجربه‌ای مدرن و متفاوت در کنار امنیت بالا برای شما فراهم کنیم. ما تمام فرآیند‌های بانکی را بازطراحی کرده‌ایم تا به کمک هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در کمتر از ۷ دقیقه تسهیلات بانکی را بدون نیاز به ضامن، چک و یا حتی سفته در اختیار شما قرار دهیم. ما به دنبال بهبود فرآیند‌های بانکی نیستیم، ما در حال طراحی اولین بانک هوشمند بر اساس نیاز انسان دیجیتال و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها هستیم. بانکینو تمام خدمات بانکی را فقط از طریق تلفن هوشمند شما در اختیارتان قرار می‌دهد. بانکینو یک بانک جدید نیست، تجربه‌ای جدید و تمام دیجیتال از خدمات بانکداری است.

بانکینو تحت مجوز بانک خاورمیانه راه‌اندازی شده است تا با استفاده فناوری و دانش، نظر شما را نسبت به بانکداری تغییر دهد.

ارائه خدمات بانکی به صورت غیرحضوری با اپلیکیشن #بانکینو که تحت لیسانس بانک خاورمیانه مشغول فعالیت است در پلتفرم های اندروید و اپل در دسترس میباشد.

cafebazar

هدیه 500 هزار تومانی بانکینو به شما

دوستان خودتون رو به بانکینو دعوت کنید و 25000 تومان جایزه بگیرید. راستی تو جشنواره تابستونه بانکینو رایگان افتتاح حساب کنید . با کد دعوتتون 20 نفر رو می‌تونید دعوت کنید.

کد معرف بانکینو

کد معرف ویژه افتتاح حساب بانکینو 008586B

پیشنهاد میکنیم شما هم کد معرف بانکینو خودتون رو در قسمت نظرات همین مطلب بنویسید تا دیگران با کد دعوت شما در بانکینو حساب باز کنن و هدیه به شما تعلق بگیره

کد دعوت بانکینو - کد معرف بانکینو
کد دعوت بانکینو – کد معرف بانکینو

همچنین بخوانید : چگونه در بلو بانک حساب باز کنیم؟

خدمات بانکینو

وامینو؛ وامی نو در کمتر از 7 دقیقه

تقریباً برای همه ما اتفاق افتاده که انتهای ماه به کمی پول برای بعضی کارهامون نیاز داریم. ما در بانکینو برای این نیاز شما راه حل منصفانه‌ای در نظر گرفتیم.شما می‌توانید تا سقف 10 میلیون تومان بدون نیاز به ضامن، چک و یا سفته فقط با توجه به رتبه اعتباری و امتیازتان در اپلیکیشن بانکینو وام ضروری دریافت کنید. این وام فقط با 2 درصد سود سالیانه به شما پرداخت می‌شود.

هر یک میلیون تومان موجودی ۱ امتیاز 

وامینو بانکینو

چگونه وامینو به شما تعلق می‌گیرد؟

برای دریافت خط اعتباریِ وامینو شما باید در بانکینو امتیاز کسب کنید، سازوکار کسب امتیاز به این شکل است که به ازای میانگین موجودی حسابتان در ماه امتیاز خواهید گرفت، در حال حاضر با هر 1 میلیون تومان میانگین موجودی در ماه 1 امتیاز کسب می‌کنید. در جدول زیر مبلغ خط اعتباری و میزان امتیاز برای فعال شدن آن آورده شده است.

نکته مهم این است که امتیازهای کسب شده توسط شما، ذخیره می‌شوند و به ماه‌های بعد انتقال می‌یابند؛ برای مثال اگر این ماه میانگین موجودی شما 2 میلیون تومان باشد شما 2 امتیاز می‌گیرید و اگر ماه آینده میانگین موجودی 3 میلیونی داشته باشید جمعاً در انتهای این دو ماه 5 امتیاز خواهید داشت. یا اگر این ماه 5 میلیون موجودی داشته باشید 5 امتیاز خواهید گرفت، و اگر ماه آینده موجودی شما 1 میلیون تومان باشد جمع امتیاز دو ماه شما 6 خواهد بود. در نظر داشته باشید امتیازهای کسب شده در هر ماه تا 6 ماه ذخیره می‌شوند، بطور مثال امتیازهای کسب شده در فروردین، تا پایان شهریور ماه قابل استفاده خواهند بود.

مبلغ خط اعتباری (وامینو) امتیاز مورد نیاز
1 میلیون تومان 10 امتیاز
2 میلیون تومان 20 امتیاز
3 میلیون تومان 30 امتیاز
5 میلیون تومان 50 امتیاز
10 میلیون تومان 100 امتیاز

مساعده آنی

کاربرانی که حقوقشان در بانکینو واریز می‌شود به آسانی می‌توانند از تسهیلات مساعده آنی استفاده کنند.

مساعده آنی چیست؟

مساعده بخشی از حقوق آتی کارکنان است که در طی ماه به دلیل نیاز آنها به ایشان پرداخت می‌گردد. بانکینو در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، امکان دریافت تسهیلات مساعده تا ۵۰٪ از حقوق، برای کارمندانی که حقوق آنها نزد بانکینو واریز می گردد را فراهم نموده است.

چرا بانکینو؟

اول اینکه چون تا سقف 500 هزار تومان و با دعوت از 20 نفر از دوستانتون با کد معرف بانکینو میتونید به ازای هر نفر 25 هزار تومان هدیه دریافت کنید و ثانیا همه ما تجربه استفاده از خدمات بانک‌های سنتی را داریم. بانک‌هایی بزرگ که به نیازهای مشتریان خود توجه نمی‌کنند و صرفاً به دنبال منافع خود هستند! ما به دنبال شکستن این ذهنیت هستیم و می‌خواهیم در کنار شما سود کسب کنیم نه از شما! ما در تلاشیم ضمن حفظ سرمایه شما، چارچوب‌های بانکداری سنتی را تغییر دهیم و تجربه متفاوتی از خدمات بانکی را برای شما به ارمغان بیاوریم. با تمرکز بر خدماتی مانند وام ضروری، مساعده آنی و کارت اعتباری، ما در بانکینو سعی داریم تجربه جدید و جهانی از خدمات بانکی برای شما فراهم کنیم.

کارت بانکینو

آیا می‌دانید در دنیا بسیاری از افراد حساب بانکی ندارند و به جای آن از خدمات کارت‌های اعتباری استفاده می‌کنند؟

کارت اعتباری از سال‌ها پیش در دنیا رواج پیدا کرده ولی در ایران به دلایل مختلف این خدمت پرطرفدار گسترش پیدا نکرد. هدف ما این است که بتوانیم در ایران هم از خدمات کارت اعتباری استفاده کنیم و جان تازه‌ای به این ابزار پولی کارآمد بدهیم.شما با کارت اعتباری می‌توانید در طول ماه خریدهای خود را انجام داده و در پایان هر ماه صورتحساب کارت‌اعتباری خود را پرداخت نمائید.به‌زودی سرویس کارت اعتباری بانکینو، در اختیار عموم قرار می‌گیرد. پس تا آن زمان امتیازهای خود را افزایش دهید.

( رای: 1 امتیاز: 1 )

نوشته های مشابه

‫۶ دیدگاه ها

  1. سلام..وقت بخیر.برای عزیزانی که کد معرف بانکینو نیاز دارن.و مبلغ هدیه میخواهن دریافت کنن..کد معرف 1NWG74Q رو استفاده کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.