مجله خبری

ترور دانشمند هسته ای در شهر آبسرد

 اولین فیلم از محل  ترور دانشمند هسته ای در شهر آبسرد

به گفته منابع خبری یکی از دانشمندان هسته ای جمهوری اسلامی ایران محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع بعد از ظهر امروز 7آذر 1399 از سوی افراد ناشناس و در جریان درگیری مسلحانه با تیم محافظ وی ترور شده است . اخبار تکمیلی در مورد وضعیت سلامتی وی و هویت تروریستها در همین مطلب حال بروز رسانی است…

ساعاتی قبل یکی از دانشمندان رده بالای حوزه هسته‌ای و موشکی کشور در منطقه آبسرد دماوند ترور شد. متاسفانه تلاش‌ها برای احیای این شخص به نتیجه نرسیده و این دانشمند به شهادت رسیده است.

تصاویری از محل ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان
تصاویری از محل ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان

اطلاعات تکمیلی از نحوه شهادت محسن فخری زاده

این دانشمند برجسته کشور به همراه محافظ خود در ورودی شهر آبسرد مورد تهاجم انتحاری قرار گرفته است.همچنین اصابت شلیک مستقیم گلوله باعث آسیب شدید وی شده و محافظ او نیز زخمی شده است.

🔴سخنگوی سازمان انرژی اتمی اظهار کرد که کلیه دانشمندان صنعت هسته ای کشور در سلامت کامل به سر می برند و برای هیچ کدام آنها حادثه ای پیش نیامده است.خبری در فضای مجازی مبنی بر ترور محسن فخری زاده به عنوان دانشمند هسته‌ای کشورمان منتشر شده است که کمالوندی تاکید کرد که دانشمندان فعال در صنعت هسته‌ای کشور همگی در سلامت هستند.

🔹نورنیوز رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی خبر ترور دانشمند هسته ای ایران را تایید کرد.

فیلم دیگری از محل حادثه تروریستی امروز

🔹یک منبع آگاه به تسنیم گفت که «محسن فخری‌زاده» دانشمند هسته‌ای کشورمان پس از واقعه ترور بعد از ظهر امروز به بیمارستان منتقل شده و فخری‌ زاده هم‌ اکنون در اتاق عمل است.

🔹تلاش پزشکان برای مداوای ایشان و یکی از همراهانشان هنوز ادامه دارد.

فیلم انتقال مجروحان به بیمارستان با بالگرد

🔹محسن فخری‌زاده صبح امروز در آب سرد ترور و به شهادت رسید و خانواده این شهید نیز مجروح شده اند./همشهری

🔴 حال محافظان و همران فخری زاده خوب است

📸 تصویری هولناک از باقیمانده خودروی نیسانی که بنظر میرسد در عملیات ترور شهید فخری زاده بعنوان هدف انفجاری از آن استفاده شده است.

ترور دانشمند هسته ای در شهر آبسرد
تصویر نیسان منفجر شده در عملیات ترور شهید فخری زاده

🔹 منابع نظامی اسرائیل خبر ترور دانشمند ایرانی را منتشر کردند.

اسرائیل عامل ترور شهید محسن فخری‌زاده
اسرائیل عامل ترور شهید محسن فخری‌زاده
  • رسانه های اسرائیلی اعلام کردند نتانیاهو تلویحا مشارکت احتمالی اسرائیل در ترور محسن فخری زاده دانشمند هسته ای ایران را تایید کرد
ترور دانشمند هسته ای در شهر آبسرد
رسانه صهیونیستی جروزالم پست: دانشمند هسته‌ای ایران نزدیک تهران ترور شد

فخری زاده کیست؟

 اوایل سال 1397، منابع رژیم صهیونیستی اعلام کرده بودند که سازمان جاسوسی این رژیم «موساد» تلاش کرده یک دانشمند هسته‌ای ایران را ترور کند اما عملیات او موفق نبوده است.در این باره وبگاه «واللا نیوز» گزارش داده بود عوامل موساد پیشتر تلاش کرده‌اند یک دانشمند هسته‌ای ایرانی به نام «محسن فخری‌زاده مهابادی» که مسئول راکتور اتمی تهران است را ترور کنند.

ترور دانشمند هسته ای در شهر آبسرد

این وبگاه اذعان کرده بود تمام دانشمندان هسته‌ای ایرانی که پیشتر ترور شدند یا سوء قصدی علیه جان آنها انجام گرفته، عملیات آن توسط عاملین موساد اجرا شده است.مقامات اطلاعاتی خارجی موساد به «واللا» گفته بودند که فخری‌زاده در لیست ترور موساد قرار داشت.به گزارش فارس، نام فخری‌زاده از طریق لیست سازمان ملل در اختیار موساد قرار گرفته بود. وی در این لیست تحت عنوان «دانشمند ارشد وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس پیشین مرکز تحقیقاتی فیزیک (PHRC)» معرفی شده بود.محسن فخری‌زاده تنها دانشمند هسته ای ایرانی است که «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نام او را مستقیما در شو تبلیغاتی 2 سال پیش خود به زبان آورده و مدعی شده بود روی برنامه تسلیحاتی اتمی کار می‌کرده است.

( رای: 2 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.