ترفندهای شبکه های اجتماعی

تماس با کسی که در واتساپ ما را بلاک کرده

( رای: 15 امتیاز: 3.6 )

تماس با کسی که در واتساپ ما را بلاک کرده و مسدود کرده است

دوست‌تان شما را در واتساپ بلاک کرده است، احتمالا به دنبال راه‌هایی برای دور زدن بلاک در واتس اپ هستید. در این مطلب به علائم بلاک شدن در واتس اپ اشاره کرده و نحوه دور زدن آن را توضیح می‌دهیم.

ضد بلاک واتس اپ موردی است که افراد بلاک شده به دنبال آن هستند. وقتی بلاک می‌شوید، نمی‌توانید هرگونه پیامی را به شخص بلاک کننده ارسال کرده و از وضعیت و زمان‌های آنلاین شدن او باخبر شوید. اما راه‌هایی برای دور زدن بلاک در واتس اپ وجود دارد که به شما کمک می‌کنند تا بتوانید دوباره با شخص بلاک کننده ارتباط برقرار کرده و از او بخواهید شما را از بلاک درآورد. در ادامه این مطلب به نحوه بلاک یا آنبلاک کرده و سپس علائم بلاک شدن در واتس اپ پرداخته و در نهایت روش‌های ضد بلاک واتس اپ را با هم مرور می‌کنیم.

همچنین بخوانید:

چگونه شخصی را در واتساپ بلاک یا آنبلاک کنیم

اگر شخصی مزاحم شما شده و می‌خواهید او را بلاک کنید، مسیر Settings > Account > Privacy > Blocked contacts را طی کنید.

  • در این بخشی باید روی علامت آدمک زده و مخاطبی که می‌خواهید او را بلاک کنید را اضافه کنید. یک راه دیگر هم آن است که در صفحه چت با آن مخاطب، روی سه نقطه و More زده و سپس گزینه Block را زده و دوباره BLOCK را (با حروف بزرگ) بزنید.
  • برای آنبلاک کردن مخاطب هم کافی است دوباره به مسیر Settings > Account > Privacy > Blocked contacts رفته و روی کاربری که می‌خواهید آنبلاک کنید زده و نگه دارید و گزینه Unblock را انتخاب کنید.

از کجا بفهمیم در واتساپ بلاک شده ایم

قبل از اینکه به دنبال واتساپ ضد بلاک یا دور زدن بلاک باشید، بهتر است ابتدا از اینکه بلاک شده‌اید، مطمئن شوید. در زیر می‌توانید علائم بلاک شدن در واتس اپ را ببینید.

  • دیگر نمی‌توانید آخرین زمان آنلاین بودن مخاطب بلاک کننده یا وضعیت کنونی آنلاین بودن را ببینید.
  • نمی‌توانید عکس پروفایل کاربر را مشاهده می‌کنید.
  • نمی‌توانید استاتوس او را ببینید.
  • هر پیامی که به مخاطب ارسال می‌کنید، همیشه یک علامت تیک (ارسال پیام) را نشان می‌دهد و هیچ وقت تیک دوم (رسیدن پیام) را نشان نمی‌دهد.
  • وقتی از طریق واتساپ با او تماس می‌گیرید، نمی‌توانید ارتباط برقرار کنید.

حال که مطمئن شدید دوستتان شما را بلاک کرده است، بیایید ببینیم روش های دور زدن بلاک در واتس اپ کدامند و آیا چیزی به نام واتساپ ضد بلاک وجود دارد یا خیر.

چگونه از بلاک واتس اپ خارج شویم

قبل از هر چیزی باید گفت که فعلا اپلیکیشنی که بتواند شما را از بلاک واتساپ خارج کند به وجود نیامده است و در واقع چیزی به نام واتساپ ضد بلاک وجود ندارد. در این بخش روش‌های مختلفی معرفی می‌شوند که برخی از آن‌ها ممکن است بسته به نسخه واتساپ شما کار نکند.

دور زدن بلاک واتساپ با حذف اکانت

یکی از روش‌های خارج شدن از بلاک واتساپ، حذف اکانت و نصب دوباره آن است که البته به نظر می‌رسد در نسخه‌های جدید، این روش ضد بلاک واتساپ کار نمی‌کند. همچنین در این روش تمام اطلاعات شما پاک می‌شود؛ به همین دلیل استفاده از آن به هیج وجه پیشنهاد نمی‌شود. برای حذف اکانت به مسیر Settings > Account > Delete my account بروید و پس از وارد کردن شماره، روی Delete My Account بزنید. پس از این کار دوباره واتساپ را نصب کنید. همانطور که گفتیم این روش به احتمال زیاد کار نکند و هنوز هم از طرف مخاطب مورد نظر بلاک شده باشید، به همین دلیل استفاده از آن پیشنهاد نمی‌شود.

دور زدن بلاک در واتس اپ با شماره ای دیگر

اگر گوشی شما دارای دو سیم کارت است، می‌توانید با استفاده از روشی که در ادامه بیان می‌کنیم، به صورت همزمان از دو شماره در یک گوشی برای واتساپ استفاده کنید. اگر یک سیم کارت دیگر ندارید هم احتمالا بتوانید با استفاده از واتساپ بدون شماره، این کار را انجام دهید. برای انجام این کار به برنامه‌ای با نام Parallel Space نیاز داریم. برنامه را از این لینک دانلود کرده و نصب کنید. پس از اجرای آن، روی دکمه + ضربه زده و با انتخاب واتساپ، Add to Parallel Space را انتخاب کنید.

بعد از این کار می‌توانید واتساپ را از محیط نرم افزار اجرا کرده و با شماره موبایل جدید خود ثبت نام کنید. بعد از این کار نوعی ضد بلاک واتساپ را در اختیار دارید و می‌توانید با شخص مورد نظر خود صحبت کنید.

دور زدن بلاک در واتس اپ از طریق گروه

گروه‌ها یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های هر شبکه اجتماعی است اما یک کاربرد مخفی هم دارند. در واتساپ می‌توانید از طریق گروه با کسی که شما را بلاک کرده صحبت کنید که یکی از روش‌هایی است که قطعا عمل می‌کند، اما باید برای اجرای آن از یک دوست کمک بگیرید تا هم شما و شخصی که شما را بلاک کرده است را وارد یک گروه مشترک کند. پس از این کار از او بخواهید تا گروه را ترک کند تا به راحتی بتوانید با مخاطب مورد نظر خود چت کنید. البته توجه داشته باشید که هنوز هم در این روش نمی‌تونید عکس پروفایل مخاطب، استاتوس و آخرین زمان آنلاین شد او را ببینید، اما نکته مهم این است که می‌توانید با او چت کنید.

( رای: 15 امتیاز: 3.6 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.