مجله خبری

ثبت نام اینترنت هدیه دانشجویی و طلاب و اساتید

 راهنمای سامانه ثبت نام اینترنت هدیه دانشجویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ۶۰ گیگ اینترنت آموزشی برای دانشجویان و طلاب در نظر گرفتیم. همه دانشجویان و طلاب کشور از این بسته بهره مند میشوند. مهلت ثبت‌نام حداکثر 7 روز و بر اساس رقم آخر کدهای ملی از طریق سایت ictgifts.ir انجام می شود.
عیسی زارع‌ پور امروز در مراسم بازگشایی مدارس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه همچون سال گذشته ترافیک نرم افزار شاد را به شکل رایگان برای دانش آموزان و معلمان خواهیم داشت، گفت: در کنار این بسته، بسته‌های ترافیکی رایگان برای اساتید دانشگاه و حوزه و دانشجویان را به عنوان هدیه وزارت ارتباطات در نظر گرفته‌ایم.

برای اساتید دانشگاه و حوزه ۶۰ گیگ، برای معلمان ۴۰ گیگ و برای دانشجویان و طلاب ۳۰ گیگ اینترنت رایگان ۶ ماهه در نظر گرفته‌ شده است

ثبت نام اینترنت هدیه دانشجویی
اینترنت هدیه دانشجویی

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مفتخر است به منظور ایفای مسئولیت اجتماعی خود برای حمایت از آموزش مجازی در شرایط شیوع بیماری کرونا، بسته‌­های هدیه اینترنت رایگان را در اختیار دانشجویان و طلاب محترم قرار دهد.در فرایند پیش­‌بینی شده، امکان فعال­سازی بسته هدیه بر روی تلفن همراه دانشجویان و طلاب یا بر روی تلفن ثابت (ADSL) وجود دارد. فقط یک بار امکان ثبت‌نام برای هر یک از متقاضیان وجود دارد.

بسته هدیه با حجم 30 گیگابایت و برای بازه زمانی شش ماهه پیش‌بینی شده و پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، در حساب کاربری مربوط به تلفن همراه یا ثابت شما منظور می­‌گردد.

جهت ثبت نام کلیک کنید

اینترنت هدیه دانشجویی
  • چهارشنبه 1400/7/7 – فقط کدهای ملی با رقم آخر 0 و 1 و 2
  • پنج‌شنبه 1400/7/8 – فقط کدهای ملی با رقم آخر 3 و 4 و 5
  • جمعه 1400/7/9 – فقط کدهای ملی با رقم آخر 6 و 7 و8 و 9
  • از روز شنبه 1400/7/10 تا پایان مهلت ثبت‌نام – امکان ثبت‌نام برای کلیه دانشجویان و طلاب
  1. این خدمت شامل دانشجویان مراکز دانشگاهی و حوزوی در تمامی مقاطع می‌باشد
  2. در صورت هرگونه سوءاستفاده، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حق محدود کردن این خدمت را خواهد داشت
  3. فعال‌سازی بسته های اینترنتی منوط به طی مراحل قانونی مربوط به تایید اطلاعات می‌باشد
  4. در این طرح امکان فعال سازی بسته هدیه اینترنتی توسط اپراتورهای همراه و ثابت فراهم شده است. لذا جهت احراز هویت دانشجویان و طلاب گرامی، درج شماره تلفن همراه تحت مالکیت کد ملی اظهار شده در مراحل ثبت نام، الزامی می‌باشد.
  5. هر کدملی صرفا یک مرتبه حق ثبت‌نام در سامانه را دارد. لذا در انتخاب اپراتور و درج شماره تلفن همراه دقت نمایید. پس از تکمیل فرآیند ثبت‌نام، به هیچ وجه امکان تغییر اطلاعات وجود نخواهد داشت
  6. در صورتی که به‌دلیل عدم وجود اطلاعات پایه‌ای، ثبت نام با موفقیت انجام نشود، در آخرین مرحله ثبت نام، امکان ثبت اعتراض در سامانه پیش بینی شده است. بدیهی است جهت اخذ تایید، اعتراضات به صورت دوره ای در اختیار مراجع ذی ربط (وزارت عتف، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز حوزوی) قرار می گیرد و شایسته است که ذی نفعان، موضوع را از سازمان‌های مذکور پیگیری نمایند.

همچنین بخوانید : استفاده از واتساپ بدون نیاز به آنلاین نگه داشتن گوشی در کامپیوتر

جهت ثبت‌نام دریافت هدیه بسته اینترنت دانشجویی، لطفا اطلاعات خود را از طریق دکمه زیر وارد کنید.


پیش از این نیز وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناسبت های زیر هدیه بسته اینترنت به جوامع صنفی مختلف اعطا کرده بود.

اینترنت هدیه اساتید
اینترنت هدیه معلمان
اینترنت هدیه خبرنگاری
اینترنت هدیه ازدواج
( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.