مجله خبری

ثبت نام واکسیناسیون کرونا salamat.gov.ir

مراحل ثبت نام واکسیناسیون کرونا

اگر شما جزو آن دسته از گروه هایی هستید که برای تزریق واکسن کرونا فراخوانده شده اید باید برای ثت نام واکسیناسیون کرونامراحل زیر را انجام دهید .

  • ابتدا باید با مراجعه به سایت salamat.gov.ir قسمت ثبت نام واکسن را انتخاب کنید.

ثبت نام واکسیناسیون کرونا salamat.gov.ir

به منظور زمان بندی و نوبت دهی تزریق واکسن کووید-۱۹ بر اساس سند ملی واکسیناسیون برای گروه های سنی اعلام شده، لطفا از طریق این درگاه نسبت به ثبت نام و درج کد ملی، تاریخ تولد و شماره تلفن همراه خود اقدام فرمائید. طی روزهای آینده، زمان و محل تزریق واکسن از طریق پیامک به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.

  • در فرم ثبت نام تزریق واکسن کرونا بعد از انتخاب استان محل سکونت مشخصات فردی خود از جمله کد ملی و تاریخ تولد را وارد کنید.
  • در مرحله بعدی شما باید شماره همراه خود را وارد کنید و منتظر دریافت کد تایید باشید. کد تایید دریافتی از سامانه را در محل مربوط وارد کنید و وارد مرحله بعدی شوید.
  • در این مرحله شما باید استان،شهر ، منطقه و محل سکونت خود را وارد کنید و سپس بر روی دکمه ثبت اطلاعات کلیک کنید.
  • در مرحله بعدی شما میتوانید محل تزریق واکسن را انتخاب کنید البته ممکن است محل تعیین شده توسط سامانه برای شما متفاوت با آنچه انتخاب کرده اید باشد.
  • بعد از ثبت نام در سامانه منتظر دریافت زمان و آدرس تزریق واکسن کرونا که برای شما ارسال خواهد شد باشید ، ارسال پیامک ممکن است چند روزی بطول انجامد.

🔸بعد از ثبت نام در salamat.gov.ir منتظر پیامک نوبت دهی باشید و بدون دریافت پیامک نوبت دهی از مراجعه به مراکز واکسیناسیون خودداری کنید.

( رای: 1 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.