ریپورتاژ

رقم قرارداد بازیکنان پرسپولیس فاش شد

به زودی بیست و یکمین لیگ برتر فوتبال ایران آغاز می شود و همیشه یکی از موضوعات مورد علاقه هواداران فوتبال، رقم قرارداد بازیکنان تیم های مختلف، مخصوصا تیم مورد علاقه شان است. در ادامه این مطلب قرار است به بیان رقم قرارداد برخی از بازیکنان تیم پرسپولیس، برای بازی در لیگ جدید بپردازیم.

سید جلال حسینی
ابراهیم شکوری درباره وضعیت سید جلال حسینی می گوید: شاید آقا سید زیاد راضی به افشای رقم قراردادش نباشد، اما به شما اطمینان می دهم که رقم قرارداد او یک چهارم قرارداد بازیکن های تیم های مدعی است.
سید جلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس، حتی در 40 سالگی هم یکی از بازیکنان اصلی در بهترین خط دفاع لیگ بوده و موفق شده 4 گل مهم و حیاتی را برای تیم خود به ثمر برساند. جالب است بدانید گفته ابراهیم شکوری واقعیت داشته و رقم قرارداد این بازیکن، در حد یک چهارم برخی بازیکنان تیم های مدعی است.
همچنین به گفته ابراهیم شکوری، رقم قرارداد سید جلال حسینی، کف قرارداد و حتی از آن هم پایین تر بوده و در حدود 2 میلیارد تومان می باشد. این بازیکن در فصل گذشته قراردادی در حدود 1 میلیارد و 600 میلیون تومان بسته بود.
امید عالیشاه
امید عالیشاه نیز قراردادی با مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون تومان برای بازی در فصل جدید، با تیم پرسپولیس بسته است.
مهدی ترابی
ارزش قرارداد مهدی ترابی برای بازی در لیگ بیست و یکم معادل 4 میلیارد و 500 میلیارد تومان اعلام شده است.
احمد نوراللهی
گران ترین کاپیتان در بین کاپیتان های پرسپولیس، در لیگ بیست ویکم قراردادی معادل 3 میلیارد و 500 میلیون تومان با این تیم دارد.
مطلبی که خواندید، توسط تیم لحظه آخر گردآوری و تقدیم نگاه شما عزیزان شده است. اگر به سفر و گردشگری علاقه مندید، تورهای لحظه آخر انتخاب خوبی برای تجربه یک سفر متفاوت و به صرفه خواهند بود. همچنین در وب سایت لحظه آخر می توانید اطلاعات خوبی از کشورهای گوناگون، مقاصد گردشگری متفاوت و همچنین هتل های متنوع از جمله هتل سورینت مریم کیش به دست آورید.

( رای: 1 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.