حواشیمجله خبریمجله هنرمندانمجله هنری

فیلم رابطه امیر تتلو با دنیا جهانبخت

رابطه امیر تتلو با دنیا

دنیا جهانبخت همان دختری است که سال‌ها قبل با انتشار ویدیوهای نمایشی از خفه کردن خودش در اینستاگرام، عشقش به ساسی مانکن را اعلام کرد. به نظر می‌رسد او حالا عاشق امیر تتلو شده است.

دنیا جهانبخش یکی از مهره‌های کلیدی در سناریوی بازاریابی سایت‌های شرط بندی فرشید مونتیگو، در سال‌های ۱۳۹۴ به بعد بود.

حالا به نظر می‌رسد او عاشق امیر تتلو شده است. دنیا جهانبخش در یکی از استوری‌هایش به صورت آشکار اعلام کرد که عاشق امیر تتلو شده است.

 امیر تتلو خواننده جنجالی رپ روز گذشته با انتشار ویدئویی وعده افشاگری داد. او در این ویدئو اعلام کرد که حقایقی دارد که گفتنش در ایران می‌توانست کار او را به زندان بکشاند. او تاکید کرده است که منتظر است شرایطی ایجاد شود که بتواند این حقایق را افشا کند.

دنیا جهانبخت چه کسی است ؟

دنیا جهانبخت یکی از مدلهای نسبتا معروفی می باشد که در عرصه مانکن و مدلینگ فعالیت می کند در مورد تاریخ تولد محل تولد و … اطلاعاتی از وی منتشر نشده است . ایشان به واسطه نامزدی با ساسی مانکن توانست به شهرت برسد . اما شهرتی که پر از مسخره بازی و دیوانگی بود .

 

jpg (2)

 

دنیا جهانبخت و ساسی مانکن

ماجرا از آنجا شروع شد که دنیا جهانبخت با انتشار عکس دونفره از خود و ساسی مانکن در اینستاگرام اعلام نامزدی کرد . این خبر با تیتر ازدواج ساسی مانکن خیلی سریع توانست دنیا جهانبخت را به شهرت برساند . هر روز عکسهای عجیب و غریبی منتشر می کرد از خالکوبی اسم ساسی مانکن گرفته تا هدیه های گران قیمت, تا اینکه ساسی مانکن از دنیا جدا شد از اینجا به بعد عکسهای عجیب و غریب دنیا جهانبخت شروع شد . تصاویر عجیبی مثل گریه کردن , خودکشی و … آخر سر هم که یک کلیپ منتشر کرد در حال گریه و زاری کردن .

حتما بخوانید
آموزش تزیینات زیبا برای سفره آرایی شب یلدا سری اول

 

jpg (1)

 

 

دختر خجالتی جذاب لعنتی عمرا اگه دنیا مثل تو رو بیاره ریمیکس,اهنگ دختر خجالتی جذاب لعنتی عمرا اگه دنیا مث تو رو بیاره کامل,تتلو دنیا جهانبخت,دنیا جهانبخت و تتلو,امیر تتلو دنیا جهانبخت,تتلو دنیا جهانبخت,دنیا جهانبخت و تتلو,امیر تتلو دنیا جهانبخت,دنیا جهانبخت و امیر تتلو,رابطه تتلو و دنیا جهانبخت,دنیا جهانبخت و تتلو در اینستاگرام,تتلو دنیا جهانبخت,بزن زنگو بزن سنگ امیر تتلو,دنیا و تتلو,دنیا جهانبخت و تتلو,اینستاگرام دنیا جهانبخت و تتلو,تاریخ تولد تتلو,اینستاگرام دنیا جهانبخت,دنیا جهانبخت و تتلو در اینستاگرام,تتلو دنیا جهانبخت,دنیا و تتلو,فیلم خودکشی دنیا جهانبخت,اینستاگرام دنیا جهانبخت و تتلو,دنیا جهانبخت و تتلو در اینستاگرام,تتلو,تتلو دنیا جهانبخت,دنیا جهانبخت,کلیپ خودکشی دنیا جهانبخت,زندگینامه دنیا جهانبخت,تتلو و دنیا,تتلو و دنیا جهانبخت,دوست دختر تتلو,اینستاگرام دنیا جهانبخت و تتلو,عکس دنیا جهانبخت و تتلو,فیلم خودکشی دنیا جهانبخت,اینستاگرام رسمی دنیا جهانبخت,بیوگرافی دنیا جهانبخت,عکسهای دنیا جهانبخت,دنیا جهانبخت کیست,دنیا جهانبخت کیست,اینستاگرام دنیا جهانبخت,دنیا جهانبخت اینستا,

دیدگاه ها

بستن
بستن