پیشنهاد ویمگزورزشی

فیلم کامل شکست امیر علی اکبری در مبارزه اش در قفس mma

فیلم کامل / شکست سنگین امیر علی اکبری در اولین مبارزه اش در قفس mma

امیر علی اکبری دیروز در اولین مبارزه اش در قفس برای سازمان ONE Championship مقابل حریف کره‌ای‌اش تن به شکست داد.
امیر علی اکبری که به تازگی با این سازمان قرارداد بسته در اولین مبارزه برابر کانگ جی وون کره ای شکست خورد. حدود دو سال از آخرین مبارزه امیر علی اکبری می‌گذرد و او در این مدت اگر چه تمریناتش را به طور مداوم ادامه داده اما از مبارزه دور بوده است. کانگ جی وون فایتر سنگین وزن و چپ گارد کره ای از سال ۲۰۱۸ در چرخه حرفه ای MMA حضور دارد.

این فایتر تا به امروز چهار مبارزه انجام داده که هر چهار مبارزه را در همان راند اول با پیروزی پشت سر گذاشته و این پنجمین مبارزه‌ای بود که با پیروزی پشت سر گذاشته است.
به نظر می‌رسد امیر برای بازگشت به دوران اوج خود نیاز به تمرین بیشتر دارد، چون غیبت استکی در کنار این فایتر به شدت احساس شد.علی اکبری در حالی نتیجه را به «کانگ» کره‌ای واگذار کرد که بسیاری این نبرد را تنها یک مبارزه ساده و حد تمرین برای او قلمداد می‌کردند ولی این حریف کره‌ای معروف به سلحشور بزرگ بود که شگفتی ساز شد.

فیلم کامل شکست امیر علی اکبری در مبارزه اش در قفس mma

مبارزه بعدی امیر علی اکبری چهارشنبه ۱ اردیبهشت برابر آناتولی مالیخین روسیه‌ای می‌باشد.

 بازتاب شکست علی اکبری بعد از یک هفته!

خبر شکست امیرعلی اکبری در اولین مبارزه‌اش در قفس برای سازمان ONE Championship مقابل حریف کره ای ‌اش روز گذشته (پنج شنبه)منتشر شد و این موضوع با واکنش های مختلفی از سوی هواداران علی اکبری روبرو شد.

اتفاق عجیب در بازتاب شکست علی اکبری بعد از یک هفته!/ یک اقدام غیرحرفه‌ای؛ او باید پاسخگو باشد

 اما واقعیت این است که پیج شخصی امیر علی اکبری در حالی روز گذشته خبر از مبارزه وی در روز جمعه میداد که او شنبه هفته گذشته مقابل حریف کره ای خود شکست خورده بود اما پیج رسمی او تا دقایقی پیش کماکان اصرار داشت که مبارزه وی به صورت زنده تا دقایقی دیگر شروع می شود.

فیلم ضبط شده مبارزه علی اکبری سرانجام دقایقی پیش به اسم مسابقات زنده  پخش شد. مبارزه به این شکل آغاز شد که علی اکبری در راند اول و در دقیقه دو با یک هوک چپ ناک اوت می شود و به همین سادگی بازی تمام می شود اما اینکه چه دلیلی داشته خبر شکست او بعد از یک هفته به این شکل اطلاع رسانی می شود و با افکار عمومی بازی می شود سوالی است که وی باید پاسخ بدهد.

علی اکبری که به تازگی با این سازمان قرارداد بسته و در اولین مبارزه برابر  کانگ جی وون کره ای شکست خورد.

حدود دو سال از آخرین مبارزه امیر علی اکبری می گذرد و او در این مدت اگر چه تمریناتش را به طور مداوم ادامه داده اما از  مبارزه  دور بود ه ،  کانگ جی وون فایتر سنگین وزن و چپ گارد کره ای از سال ۲۰۱۸ در چرخه حرفه ای MMA حضور دارد.او تا به امروز چهار مبارزه انجام داده که هر چهار مبارزه را در همان راند اول با پیروزی پشت سر گذاشته و این پنجمین مبارزه ای بود که با پیروزی پشت سر گذاشته است.

( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.