ورزشی

فیلم کامل مبارزه امیر علی اکبری و آناتولی مالیخین ۲ مهر ماه

( رای: 2 امتیاز: 3.5 )

فیلم شکست امیر علی اکبری و آناتولی مالیخین ۲ مهر ماه

امیر علی اکبری امروز 2 مهر 1400 در مبارزه با مالیخین شکست خورد

این مبارزه در رویداد بعدی سازمان وان چمپیونشیپ تحت عنوان REVOLUTION در تاریخ ۲ مهر ماه، در شهر سنگاپور برگزار شد.

ر رویداد REVOLUTION سازمان وان چمپیونشیپ، دقایقی پیش امیر علی اکبری به مصاف آناتولی مالیخین از روسیه رفت. در حالی که همه انتظار یک مبارزه سخت میان دو طرف را داشتند اما در تعجب همگان، عملکرد خوب و درخشان فایتر روسی باعث شد او بتواند در دقایق ابتدایی راند اول بازی و در حالی که هنوز بیش از 2 دقیقه از زمان شروع بازی نگذشته بود، موفق به ناک اوت امیر علی اکبری شود و پیروز این مسابقه لقب بگیرد.

این اولین مبارزه مالیخین در سازمان وان چمپیونشیپ بود که با این پیروزی رویایی برای او آغاز شد. امیر علی اکبری نیز دومین مبارزه خود در این سازمان را انجام داد. علی اکبری پیش از این مغلوب کانگ جی وون از کره جنوبی شده بود.

امیر علی اکبری سالهاست از رشته کشتی به سمت مبارزه کشیده شده است. این ورزشکار ایرانی بعد از این که برای بار دوم در کشتی به اتهام دوپینگ با محرومیت سنگین مواجه شد، تصمیم گرفت به MMA قدم بگذارد. امیر علی اکبری بعد از مبارزه های فراوان در قفس، خود را در این رشته رزمی تثبیت کرد و وارد سازمان وان چمپیونشیب شد اما حضور در جمع فوق حرفه ای ها به رغم دریافت دستمزد مناسب و عقد قراردادهای تبلیغاتی پولساز، تا به حال برای او موفقیت آمیز نبوده است.

امیر علی اکبری و آناتولی مالیخین قرار بود پیش از این در سنگاپور مقابل هم قرار بگیرند که کرونای شدید قهرمان روس این مبارزه را به تعویق انداخت. این دو سرانجام دقایقی پیش مقابل هم قرار گرفتند که نتیجه اش برای امیر علی اکبری دومین شکست در دومین مبارزه رسمی در سازمان وان چمپیونشیب بود.

همچنین ببینید : فیلم کامل شکست امیر علی اکبری در مبارزه اش در قفس mma

اما پشت پرده به نظر می رسید که این فایتر اهل روسیه، پس از اعلام این خبر در استخری خصوصی با خانواده ی خود در کشور تایلند در حال تفریح و خوشگذرانی است. در واقع چگونه ممکن است که یک شخص کرونایی بدون قرنطینه در کنار همسر و فرزندش باشد و هیچ پروتکل بهداشتی را هم رعایت نکند؟!
پس از بوجود‌ آمدن یک سری مشکلات و انصراف ها و بهانه های سایرین بالاخره امیر علی اکبری در مدت زمانی کوتاه و بدون آنالیز صحیح مجبور به مبارزه با فایتر کره ای شد.

پس از این فایت و شکست ناباورانه امیر در مقابل این حریف،به یکباره آناتولی مالیخین دوباره پیدا شد و در ویدئوی که از وی منتشر شد،با شادی بی حد و حصر خود به تعریف و تمجید از حریف کره ای پرداخت.اما سوال این است چرا وی به حدی خوشحال بود که در پوست خود نمی گنجید؟

جواب مشخص است!چون او مبارزه خود را با حریف برزیلی برنده شده بود و اگر امیر پیروز بود،فایت بعدی باید در مقابل وی قرار می گرفت.از طرفی چون از قدرت شیر ایرانی آگاه بود این پیروزی در خاطرش نمی گنجید.
اما از شانس بد «روس فراری» سازمان مبارزه بعدی وی با امیر را در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ به صورت رسمی اعلام کرد. اکنون که دیگر بهانه ای برای فرار از رویارویی با امیر نداشت،باز هم چاره ای دیگر اندیشید و این بار دلیل فرار خود را «مصدومیت» گذاشت.

همچنین ببینید : همه ی مبارزات امیر علی اکبری 

اکنون پس از گذشت تقریبا یک سال از اولین فایت کارت امیر علی اکبری و آناتولی مالیخین، سازمان وان، که زرنگ تر از این حرفا به نظر می رسد،این روس فراری را در رویداد بعدی ۲ مهر ۱۴۰۰،«سه باره» در مقابل امیر علی اکبری قرار داد.امیدواریم تا زمان مورد نظر این فایتر از هرگونه آسیب و گزندی در امان باشد.

امیر علی اکبری در کنفرانس خبری قبل از فایت در سنگاپور:

مالیخین حرف زیاد می زند/باید در قفس صحبت هایش را عملی کند!


نگاهی به آمار مبارزات سه حریف امیرعلی اکبری

  1. آناتولی مالیخین
    این فایتر ۳۲ ساله روس در مبارزات خود توانسته ۳ حریف خود را به “سابمیشن” و ۴ حریف را با “ناک اوت فنی” شکست دهد. این روس کشتی بلد بیشتر حریفان خود را در همان راند نخست شکست داده است و از این حیث فایتر قدرتمندی محسوب می شود. این فایتر که از سال ۲۰۱۶ مبارزات خود را آغاز کرده هنوز طعم شکست را نچشیده و تمام حریفانش را تسلیم کرده است.رکورد وی ۸ پیروزی بدون باخت.
  2. اسلام عباسوف
    این فایتر کاربلدِ روس ،در مبارزات خود توانسته تمام حریفان خود را با “ناک اوت” کردن، شکست دهد. عباسوف ، بدون استثنا تمام رقیبانش را در همان راند نخست شکست داده است و از این حیث فایتر قدرتمندی محسوب می شود. این فایتر که از سال ۲۰۱۴ فعالیت رسمی خود را در “ام ام ای” آغاز کرده؛ هنوز طعم شکست را نچشیده و تمام حریفانش را تسلیم کرده است.رکورد های جالب توجه او ناک اوت حریفان در زمان های ۹؛۱۱؛۴۰و۴۷ ثانیه است که به نوعی یک “ماشین ناک اوت” محسوب می شود.رکورد او ۶ پیروزی بدون شکست است.
  3. برندون ورا
    قهرمان سابق سازمان که با ۲۶ مبارزه رسمی ۹ شکست در کارنامه او دیده می شود.

همچنین ببینید : مراسم وزن کشی امیر علی اکبری و آناتولی مالیخین


انتظار به پایان رسید/طوفان در راه است!

سازمان وان چمپیونشیپ بعد از مدت ها بالاخره سه حریف را برای مبارزه دوم امیر علی اکبری مشخص کرد.

قهرمان سابق این دسته یعنی “برندون ورا”، فایتر بدون شکست روسی ” آنتولی مالیخین” و غول چچنی “اسلام عباسوف” سه حریف مشخص شده برای مبارزه دوم با امیر علی اکبری هستند که بزودی یکی از این سه فایتر باید با وی مبارزه کند.

امیر علی کبری برای به چالش کشیدن قهرمان این دسته و همچنین گرفتن کمربند قهرمانی سنگین وزن سازمان، به چند پیروزی بزرگ احتیاج دارد ، بنابراین هواداران باید انتظار بازگشت شیر ایرانی به صحنه جهانی را بیش از هر زمان دیگری داشته باشند.


اردیبهشت امسال بود که امیر علی اکبری با انتشار پیامی لغو مبارزه خود با آناتولی مالیخین را اعلام کرد .

به اطلاع هواداران عزیز می رساند،مبارزه با فایتر اهل روسیه ،آناتولی مالیخین؛ به دلیل انصراف وی از رویاروی لغو، و مبارزه بعدی امیر علی اکبری در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه برگزار خواهد گردید که حریف بزودی از سوی سازمان مشخص خواهد شد.

مراسم وزن کشی امیر علی اکبری و آناتولی مالیخین

( رای: 2 امتیاز: 3.5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.