پیشنهاد ویمگزمجله اینترنتی

کدوم دسته از پسرها واسه دخترا جذاب ترن؟

جذابترین پسر ها از نگاه دخترها …

شواهد قانع کننده نشان می دهند که برای جلب توجه یک دختر ، موارد مختلفی نیاز است. اما اگر شما پول و هدیه های گران قیمت را از این معادله حذف کنید، معلوم نیست کدام یک از ویژگی های نا ملموس تر به جاذبه جنسی یک مرد کمک می کنند. دخترها به صفات مربوط به اخلاق و شخصیت، رتبه بسیار بالاتری نسبت به آنهایی که منعکس کننده جذابیت فیزیکی بودند، میدهند . به عنوان مثال: تنها ۱۳ درصد از دخترها بدن عضلانی را به عنوان یک شرط لازم برای جذابیت به حساب می آوردند، در حالی که ۶۶ درصد، صداقت اخلاقی را جزء یک ویژگی قرار دادند. اطلاعات زیر را بررسی کنید.

1ـ اعتماد به نفس

ویژگی اعتماد به نفس داشتن مانند یک شمشیر دولبه است؛ مرز باریکی بین اعتماد به نفس و خودپسندی وجود دارد. اعتماد به نفس یکی از بارزترین نشانه‌های مردان جذاب از نظر زنان است، اما تکبر و خودپسندی هیچ کمکی برای محبوب شدن نزد بانوان نمی‌کند. برای این که مرد اعتماد به نفسی جلوه کنید، کافی است که از صحبت کردن درباره دستاوردهای خود واهمه نداشته باشید، اما مراقب باشید که از خودتان بیش از حد تعریف نکنید. مردان بااعتماد به نفس ترفیع شغلی خود را با رضایت به محبوب‌شان اطلاع می‌دهند و بعد به سرعت موضوع را عوض می‌کنند و از زن مورد علاقه‌شان درباره روزی که گذرانده و کارهایی که انجام داده، سوال می‌کنند. به این ترتیب خانم‌ها متوجه می‌شوند با مرد خودپسندی که می‌خواهد شب و روز درباره خودش داد سخن بدهد، روبرو نیستند، بلکه با مردی آشنا شده‌اند که خودش و توانایی‌هایش را به خوبی می‌شناسد. مردان با اعتماد به نفس جذابیت بسیاری برای خانم‌ها دارند. اما مردی که بی‌وقفه درباره آواز خواندنش در دوران مدرسه حرف می‌زند، هیچ شانسی برای جلب نظر بانوان نخواهد داشت.

همچنین بخوانید:چگونه مخ دختر ها رو بزنیم ؟

اعتماد به نفس

2ـ خوش تیپ بودن

تاثیر و برداشت اول همه چیز است و یکی از نشانه‌های مردان جذاب، خوش تیپ و خوش لباس بودن است. خوش لباس و آراسته بودن فقط به معنای آراستگی ظاهری نیست، بلکه باید خودتان هم نسبت به خودتان احساس خوبی داشته باشید. مرد خوش تیپ از نظر زنان مردی است که به سر و وضع خود توجه می‌کند و خودش را جدی می‌گیرد. لازم نیست که تیپ خاصی بزنید یا حتی تغییرات زیادی را در ظاهر و لباس‌های خود به وجود بیاورید، فقط کافی است تمیز باشید و راحت برخورد کنید.

خوش تیپ بودن

3ـ شور و حرارت و بلندپروازی

مرد پرشور و حرارتی که به زندگی عشق می‌ورزد و با انگیزه رویاهایش را دنبال می‌کند، برای زنان بسیار جذاب است. شاید فکر کنید که نوازندگان گروه‌های موسیقی به دلیل داشتن شخصیت “پسر بد” برای زنان جذابیت دارند، اما واقعیت این است که این علاقه پرشور و حرارت آنها به موسیقی و بلندپروازی‌هایشان است که برای زنان جذاب است. زنان مردان ورزشکار یا تاجران سخت‌کوش را نیز به همین دلیل دوست دارند: شور و حرارت داشتن و بلندپروازی به سرعت نظر زنان را جلب می‌کند. البته برای محبوب شدن لازم نیست که حتماً یک ستاره راک یا یک وکیل میلیاردر باشید. شغل، سرگرمی یا رویایی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید و آن را با شور و هیجان دنبال کنید. حتی اگر در این کار مبتدی باشید و تازه در ابتدای راه باشید، اشتیاقی که به این کار دارید، مانند یک جواهر درخشان زنان را جلب خواهد کرد. زنان می‌دانند، مردی که صمیمانه برای رسیدن به رویاهایش تلاش می‌کند، به دیگر مسائل مهم زندگی‌، مانند دختر مورد علاقه‌اش، نیز با همین شور و حرارت آتشین عشق خواهد ورزید.

همچنین بخوانید : نشانه‌های علاقه دختر به پسر در فضای مجازی

4ـ شوخ طبعی

شوخ طبعی

زنان عاشق مردانی هستند که در سخت‌ترین شرایط هم مثبت‌اندیش هستند. البته واضح است که نمی‌توان همواره خوش‌بین بود، اما شوخ طبع بودن ویژگی بسیار جذابی برای خانم‌ها است. توانایی خندیدن به مشکلات و با دید مثبت رو به جلو حرکت کردن خصوصیت بی‌نظیری است که می‌تواند به ستون محکم یک رابطه عاشقانه تبدیل شود. از این گذشته همه ما عاشق افرادی هستیم که می‌توانند ما را بخندانند. زنان لذت می‌برند که محبوب‌شان حال بد آنها را با بذله‌گویی خوب کند و لبخند به لبان‌شان بنشاند، بنابراین یک شوخی بامزه و به‌جا محبوبیت‌تان را نزد دختر مورد علاقه‌تان افزایش می‌دهد. اما هنگامی که می‌خواهید در یک موقعیت دشوار شوخ‌طبعی خودتان را نشان دهید، باید مراقب باشید. از یاد نبرید که هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد، بنابراین اول موقعیت را بسنجید و مطمئن شوید که شرایط برای شوخی کردن مناسب است یا خیر. سنجیده و به‌جا شوخی کردن تاثیر بسزایی در جلب نظر زنان دارد.

5ـ از گفتگو کردن نترسید

هیچ چیزی به اندازه مردی که نمی‌تواند یک گفتگوی معمولی را ادامه دهد، باعث بی‌علاقگی زنان نمی‌شود. زنان عاشق حرف زدن هستند و زمانی که در جستجوی شریک زندگی خود هستند، می‌خواهند فردی را پیدا کنند که از گفتگو نترسد. منظورمان این نیست که درباره آخرین مسابقه فوتبال یا ماشین اسپرتی که این هفته دیده‌اید، حرف بزنید؛ صحبت کردن درباره این مسائل در حد اعتدال خوب است، اما زنان مشتاق گفتگوهایی عمیق‌ترند که به پیشبرد رابطه‌شان کمک کند و مشکلات سنگین و مهم زندگی را حل کند. روبرو شدن با حجم بالای موضوعاتی که در ذهن زنان می‌گذرد، برای مردان کلافه کننده است، اما اگر موفق شوید که با موضوع ارتباط برقرار کنید و فقط چند دقیقه گفتگوی موثری داشته باشید، خود به خود به یک قهرمان تبدیل خواهید شد. روابط عاطفی به ارتباط صادقانه متکی هستند، بنابراین اگر فردی برایتان مهم است، وقت بگذارید، به حرفهایش با دقت گوش بدهید، شنونده فعالی باشید و واکنش مناسب نشان بدهید. رعایت کردن همین قاعده ساده معجزه خواهد کرد.

از گفتگو کردن نترسید

6ـ مردان خجالتی دوست داشتنی هستند

اکثر افراد باور دارند که مردان آلفای مغرور با انرژی مردانگی بالا و صدای بلند و مطمئن، برندگان مسلم مبارزات عشقی هستند. اما واقعیت این است که همواره این طور نیست. بسیاری از بانوان این حجم از بی‌شرمی را نمی‌پسندند و ترجیح می‌دهند با مردی رابطه داشته باشند که بداند چه زمانی باید گوینده و چه زمانی باید شنونده باشد. بنابراین اگر پسری خجالتی هستید که فکر می‌کنید، این ماخوذ به حیا بودن‌تان شما را از دختر مورد علاقه‌تان دور نگه می‌دارد، باید نظرتان را عوض کنید. شکننده و آسیب‌پذیر بودن ویژگی جذابی برای خانم‌ها است. البته مراقب باشید که زیاده‌روی نکنید و به فردی تبدیل نشوید که نتوان روی‌اش حساب کرد. زنان مردان خجالتی را دوست دارند، اما احترامی برای مردان سست و ضعیف قائل نیستند. از این که خودتان باشید، نترسید تا کارها بر وفق مرادتان پیش برود.

مردان خجالتی دوست داشتنی هستند

7ـ ارتباط چشمی را حفظ کنید

حفظ ارتباط چشمی نشان می‌دهد که شما به طرف مقابل توجه دارید. زمانی که زن مورد علاقه‌تان با شما صحبت می‌کند، موضوع صحبت هرچه که باشد، به چشم‌های او نگاه کنید. این کار به شدت او را تحت تاثیر قرار می‌دهد، چون متوجه می‌شود که شما به او علاقه دارید و به نظراتش احترام می‌گذارید. اگر مدام به تلفنتان یا حتی لباس‌های نامزدتان نگاه کنید، او این کارها را نشانه بی‌توجهی شما به خود تلقی خواهد کرد و مطمئن می‌شود که شما علائق خود را بر او مقدم می‌دانید. تلفنتان را کنار بگذارید، سرتان را بالا بگیرید و به چشم های کسی نگاه کنید که عاشقانه دوستش دارید.حتی اگر رابطه‌تان را تازه شروع کرده‌اید، باز هم نباید ارتباط چشمی را فراموش کنید.

ارتباط چشمی را حفظ کنید

8ـ روحیه مهربان و بخشنده

احتمالاً یکی از مهم‌ترین نشانه‌های مردان جذاب مهربانی و بخشندگی است. هیچ زنی نمی‌تواند به مردی احترام بگذارد که به خود و دیگران احترام نمی‌گذارد. مهربان بودن با دوستان، خانواده و غریبه‌ها رمز یافتن شادی واقعی در تمامی جوانب یک رابطه است. اگر نمی‌توانید با دیگران مهربان باشید، توقع یافتن عشق راستین را هم نداشته باشید. این درس مهم را آویزه گوش خود کنید تا شاهد موفقیت در تمامی عرصه‌های زندگی باشید.

9ـ هوش

مردانی که می‌توانند درباره تاریخ، علم، سیاست، فلسفه یا هر موضوع جالب دیگری که به هوش نیاز داشته باشد، حرف بزنند، برای زنان بی‌نهایت جذاب هستند. لازم نیست که کارشناس باشید، همین که در زمینه‌های مختلف اندکی آگاهی داشته باشید و بتوانید گفتگو را هوشمندانه پیش ببرید، کفایت می‌کند. همان طور که اشاره کردیم، جذابیت ظاهری برای بقای رابطه کافی نیست. اما گفتگوی هوشمندانه بین زوجین می‌تواند به دوام رابطه کمک کند. بنابراین اگر به موضوع خاصی علاقه دارید، آن را با نامزدتان در میان بگذارید. نشان دادن معلومات به جذب زنان کمک می‌کند، اما مراقب باشید که اطلاعات خود را مغرورانه به رخ نکشید. باب گفتگو را باز کنید و ببینید که نامزدتان چقدر درباره این موضوع اطلاعات دارد. گفتگوی دونفره روشی فوق‌العاده برای شکل‌گیری و تحکیم رابطه است.

هوش

10ـ محبوبتان را شگفت‌زده کنید

همه ما چنین روزهایی را تجربه کرده‌ایم: ترافیک سنگین برای رسیدن به محل کار، یک روز شلوغ و خسته کننده در اداره، مشاجره با یکی از همکاران و شرکت در جلساتی که ذره‌ای برایمان جالب نبوده است. وقتی پس از پشت سر گذاشتن چنین روزی به خانه می‌رسیم، دیگر جانی در بدنمان باقی نمانده است. در این شرایط چه چیزی می‌توانید ظرف چند ثانیه حالمان را بهتر کند؟ همسری که غافلگیر و شگفت‌زده‌مان کند. هر زنی رویای مردی را دارد که وقتی خسته از سر کار به خانه برمی‌گردد، با یک دسته گل و یک آغوش گرم پشت در در انتظارش باشد، بنابراین اگر می‌توانید همسرتان را با این کارهای کوچک خوشحال و غافلگیر کنید، دریغ نکنید. لازم نیست حتماً گل بخرید، همین که نشان دهید به فکرش هستید و با یک حرکت عاشقانه غافلگیرش کنید، به اندازه یک دنیا برای او ارزش خواهد داشت. حتی اگر او را به یک فنجان قهوه گرم مهمان کنید، اثر فوق‌العاده‌ای روی او خواهید گذاشت.

محبوبتان را شگفت‌زده کنید

11ـ آماده برای کمک بودن

زنان بیشتر از هر چیز دیگری در دنیا عاشق مردانی هستند که به موقع و بدون درخواست کردن به آنها کمک می‌کنند، حتی اگر این کمک کردن بیرون بردن سطل آشغال باشد. آنچه باعث قدردانی از این کمک‌های ساده می‌شود، انجام دادن خود این عمل نیست، چون هر فردی می‌تواند این کارها را ظرف چند دقیقه انجام دهد، مهم آمادگی و میل شما برای کمک کردن است که جذابیت‌تان را برای زنان افزایش می‌دهد. حواس‌تان را جمع کنید و ببینید که چه کارهایی را می‌توانید در خانه انجام بدهید، تا بار همسرتان قدری سبکتر شود؛ مطمئن باشید اگر این کارهای کوچک را داوطلبانه و با روی خوش انجام دهید، ستاره طلایی مرد نمونه را به دست خواهید آورد. اگر احساس می‌کنید که همسرتان از تنبلی شما در انجام کارهای خانه شکایت دارد، سعی کنید که رفتارتان را از همین امروز عوض کنید. منصفانه نیست که توقع داشته باشید همه کارهای خانه را او انجام دهد. هر دو شما افرادی بالغ هستید و همسرتان مادر شما نیست.

آماده برای کمک بودن

12ـ شجاعت

واقعیت این است که نشانه‌های مردان جذاب از دوران قرون وسطی تابه حال تغییر چندانی نکرده است. زنان هنوز هم شیفته مردان شجاع هستند. البته این روزها رشادت و دلیری در میدان جنگ و برنده شدن در دوئل‌ها جای خود را به موفقیت در میادین نبرد مدرن‌تری داده است. اگر می‌توانید دل به دریا بزنید و روی پای خودتان بایستید، مطمئن باشید که قابلیت جلب کردن زنان را دارید. اما این نبردهای مدرنی که مردان امروزی را به چالش می‎کشند، کدام‌ها هستند؟ سفر به مکانی هیجان‌انگیز، ریسک کردن و شروع یک کار جدید یا برداشتن آخرین گام برای خرید خانه اقداماتی هستند که به شجاعت نیاز دارند. از یاد نبرید شجاعت و جسارت داشتن در زندگی یکی از نشانه‌های مردان جذاب است.

شجاعت

13ـ حمایت و پشتیبانی خود را نشان بدهید

اشتباه نکنید هیچ زنی دوست ندارد که محبوبش مانند پدرش رفتار کند. هیچ کس نمی‌خواهد که یک محافظ سخت‌گیر داشته باشد، اما دانستن این که فردی پشت و پناهش است و از او در شرایط سخت حمایت می‌کند، دلگرم کننده و البته جذاب است. این حمایت نشان می‌دهد که شما به محبوب‌تان اهمیت می‌دهید و به حفظ رابطه خود پایبند هستید. اجازه بدهید زن مورد علاقه‌تان خودش برای زندگی‌اش تصمیم بگیرد، و در عین حال این اطمینان خاطر را داشته باشد که اگر مشکلی برایش پیش آمد، می‌تواند روی کمک شما حساب کند. به محبوب‌تان اعتماد داشته باشید و بگذارید خودش برای دفع توجهات ناخواسته‌ی مردان دیگر چاره‌ای بیندیشد. اگر او به حمایت شما دلگرم باشد، می‌داند که می‌تواند در مواقع لزوم از شما کمک بخواهد. اگر می‌خواهید جذابیت بیشتری داشته باشید، مراقب و حامی محبوب‌تان باشید، اما بدانید که چه زمانی باید پا پس بکشید و بگذارید که خودش وارد عمل شود. اگر بتوانید تعادل را بین این خصوصیات برقرار کنید، جذابیت غیرقابل مقاومتی پیدا خواهید کرد.

حمایت و پشتیبانی خود را نشان بدهید

14ـ ثبات عاطفی

باید قبول کنیم که همه ما شیطان‌هایی درون خودمان داریم. افراد با زندگی بی‌عیب و نقص انگشت‌شمارند و همگی ما هر از گاه با مشکلات شخصی خود دست و پنجه نرم کرده‌ایم. البته منظورمان این نیست که برای شروع رابطه باید اول تمام مشکلات شخصی خود را حل کنید، اما توانایی مدیریت کردن این مشکلات و کنار آمدن با گذشته نشانه بلوغ فردی است و داشتن ثبات عاطفی یکی از رموز جذب زنان است. مطمئن باشید که زن مورد علاقه‌تان نیز مشکلات خاص خودش را دارد و نمی‌خواهد که بار مشکلات فرد دیگری را هم به دوش بکشد. به ندرت مردانی پیدا می‌شوند که مشکلات خود را به درستی بشناسند و بتوانند آنها را تحت کنترل بگیرند، بنابراین اگر شما جزء این مردان کمیاب هستید و همواره برای بهتر شدن خود تلاش می‌کنید، مطمئن باشید که زنان با روی خوش از شما استقبال خواهند کرد. زمانی که دو فرد دارای ثبات عاطفی رابطه‌ای را شروع می‌کنند، احتمال موفقیت این رابطه بسیار بیشتر است. به خاطر داشته باشید که قرار نیست محبوب‌تان مشاور شما باشد.

ثبات عاطفی پسر ها

15 ـ بلوغ اقتصادی

هیچ چیز به اندازه داشتن همسری که نمی‌تواند مسائل مالی را مدیریت کند، نگران کننده نیست. زمانی که پس از ازدواج با همسرتان حساب بانکی مشترک باز می‌کنید، چه اتفاقی می‌افتد؟ مردی که نمی‌تواند مخارج خود را کنترل کند، به شدت از چشم زنان می‌افتد. عادت بدتان هرچه که باشد، ولخرجی در مهمانی‌ها، خرید اشیاء غیرضروری یا هر شب سفارش دادن فست فود، مطمئن باشید که همسر یا نامزدتان متوجه این ولخرجی‌های بی‌حدوحساب خواهد شد. اشتباه نکنید، خرج کردن پول برای خلق کردن لحظاتی خوش و به یادماندنی ضروری و کاملاً صحیح است. اما زیاده‌روی نکنید. بخشی از درآمدی را که به سختی به دست آورده‌اید، باید برای رسیدن به اهداف مهمی پس‌انداز کنید، برای مثال مبلغی را برای خرید خانه، یک تعطیلات به یاد ماندنی، آمادگی برای تشکیل خانواده یا کمک به دیگران کنار بگذارید. برای جذب بانوان لازم نیست که پول زیادی داشته باشید، اما باید روش به‌جا و مناسب پول خرج کردن را بلد باشید.

بلوغ اقتصادی

16ـ مهارت‌های رهبری

شکی نیست که زنان در دنیای مدرن امروز دیگر زیردست مردان نیستند، بااین حال یک مرد بانفوذ با قدرت رهبری هنوز هم بسیار جذاب است. هیچ کس نمی‌خواهد که همواره همه چیز را تحت کنترل داشته باشد و تمام مسئولیت‌ها را به عهده بگیرد، بنابراین اگر خانمی بداند که می‌تواند در شرایط خاص به همسر خود تکیه کند، احساس بهتری خواهد داشت. بعضی زوجین ترجیح می‌دهند که وظایف و مسئولیت‌های مشترک خود را تقسیم کنند و کارها را با هم پیش ببرند، حال آن که بقیه نوبتی عمل کردن را انتخاب می‌کنند. در هر دو حالت اگر مردی بتواند در شرایط دشوار پا پیش بگذارد، این جسارت و قدرت رهبری شانس موفقیت او در جذب زنان را بالاتر می‌برد. اگر حس می‌کنید که همسرتان همواره سکان زندگی را در دست دارد، از او بخواهید که بخشی از وظایف زندگی مشترک را به شما واگذار کند. مطمئن باشید همسرتان خوشحال می‌شود که شما زندگی را به مسیر درست هدایت کنید و بابت این قدرت رهبری قدردان‌تان خواهد شد. منتظر نمانید که همسرتان وظایفی را به شما محول کند، این انتظار منفعلانه به رابطه زناشویی‌تان آسیب می‌زند و جذابیت‌تان را در دید همسرتان کاهش می‌دهد.

مهارت‌های رهبری

( رای: 3 امتیاز: 4.3 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.