آموزش کاربردیترفندهای شبکه های اجتماعیمجله بانوانمجله عکس

کلی ایده ی جذاب و جالب یلدایی

انواع ایده های یلدایی

Image result for ‫تم های یلدایی‬‎

شب یلدا هر سال با شور و حال فراوان میان اعضای خانواده ها برگزار می شود. همه مردم برای فرارسیدن آن شب و جشن گرفتن آن ذوق دارند. شب یلدا به بلندترین شب سال معروف شده است. در حقیقت بلندی آن به اندازه یک دقیقه بیشتر از بقیه شبهاست. این خود به معنای این است که زندگی و عمر آدم ها انقد کوتاه است که باید 1 دقیقه طولانی تر بودن را باهم جشن گرفت. در شب یلدا پاییز تمام می شود و وارد زمستان می شویم. همه مردم از ابتدای آذر لحظه شماری شب یلدا را می کنند تا دور هم جمع شوند و جشن بگیرند. برای بهتر برگزار کردن جشن یلدا می توانید از ایده های خلاقانه تم یلدا استفاده کنید. تزیین کیک با میوه مخصوص شب یلدا

صندلی با تم یلدا

وسایل خانه با تم یلدا

کوسن با تم یلدا

شب یلدا مارا بیشتر از هر چیزی به یاد انار و هندوانه می اندازد. پس بهتر است از این میوه ها کمک بگیرید و تم منزل خود و سفره یلدای خود را یلدایی کنید.

گلدان با هندوانه تم یلدا

خودتان با هنر و خلاقیتی که دارید خانه خود را یلدایی کنید. می توانید از پارچه های بی استفاده استفاده کنید و روی آن ها طراحی کنید و یک سفره زیبا با تم یلدا داشته باشید. انواع مدل تزیین ژله زیبا مخصوص شب یلدا

در ظروف یلدایی پذیرای مهمانان‌تان باشید

ظرف مدل هندوانه تم یلدا

برای شب یلدا و پذیرایی از مهمان ها بهتر است از ظروف پذیرایی با تم یلدا استفاده کنید تا زیبایی شب یلدای شما چندین برابر شود.

ظرف با طح هندوانه تم یلدا

دسر با تم یلدا

دسر انار تم یلدا

دسر شب یلدا می تواند یکی از بخش های زیبا و خوشمزه شب یلدا باشد. به شیوه های مختلف می توانید دسرهای متفاوتی برای شب یلدا آماده کنید. می توانید برای زیبایی بیشتر دسر درون آن را با دانه های انار تزیین کنید.

کاپ کیک هندوانه تم یلدا

برای دسر می ‌توانید سراغ هندوانه نیز بروید. هندوانه را به دو نیمه ببرید و محتویات آن را خالی کنید و داخلش ژله قرمز رنگ بریزید و سپس آن را در یخچال قرار دهید تا خودش را بگیرد. برای سرو کردن می ‌توانید آن را برش زده و به قسمت‌ های کوچک‌ تر تقسیم کنید.

تم یلدا دسر هندوانه

چیز کیک انار تم یلدا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.