فال و طالع بینی

فال میل جنسی و طالع بینی آن در ماه های مختلف

فال میل جنسی و ارتباط آن باشخصیت متولدین ماه های سال

میل جنسی و روابط مطلوب متولدین هر ماه بنا بر طبع و شخصیت آنها متفاوت است برخی نزدیکی و رابطه جنسی در مکانهای پر خطر و یا روباز را بسیار میپسندند و برخی عاشق رابطه جنسی آرام در رختخواب خود هستند .اگر میخواهید طالع و فال میل جنسی و علائق جنسی متولدین ماههای مختلف را ببینید با ما همراه باشید .

همچنین بخوانید: با رعایت این ۱۲ نکته بهترین رابطه جنسی عمر تان را تجربه کنید

هشدار+18
هشدار+18

فال میل جنسی متولدین فروردین:

مردان فروردین ماه:

فال میل جنسی مردان فروردین در هرجا،در هر شرایطی و در هر زمانی اماده انجام رابطه جنسی هستند و مانند زنان فروردین عمل نزدیکی را مانند ورزش میدانند. هر چند به خواسته های خود بیشتر اهمیت میدهند اما همسرشان را هم راضی نگه میدارند.ناز و عشوه را زیاد طول نمیدهند و دوست دارند زود به مرحله آمیزش برسند و این باعث خوشحالی همسرشان است.زنانی که عشق بازی را دوست دارند بهتر است از مردان فروردین فاصله بگیرند.

زنان فروردین ماه:

فال میل جنسی زنان فروردین در عشق بازی روراست هستند و از جمله ها بیشتر استفاده میکنند. بسیار پر هیجان و شهوتی هستند در عشق نیز صبر و حوصله ای ندارند. حشری بودن را دوست دارن و کارهای هیجانی انجام میدهند.همیشه میتوانند در رابطه جنسی پیش قدم باشندو ترسی از این مورد ندارند.دنیای خیالی را دوست دارند و به همین دلیل روش های معمول آمیزش آن ها را راضی نمیکند.هم مردان و هم زنان فروردین ماهی تنوع طلب هستند و شخصیت ثابت در طرف مقابلشان را دوست ندارند و دائم به دنبال تغییر هستند. آرزوی هر فروردین ماهی صاحب شدن به عشقی است که بسیار هیجانی است.

فال متولدین فروردین
فال متولدین فروردین
 • آنچه بعد از پایان رابطه جنسی میگویند:حیف تمام شد،دوباره انجام بدیم
 • پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:پوزیشن های رو در رو
 • مکان مورد علاقه برای رابطه جنسی: بسیار عجول هستند و تا اتاق خواب نمیتوانند صبر کنند.

همچنین بخوانید: رابطه جنسی دوران عقد و نامزدی بدون دخول


فال میل جنسی متولدین اردیبهشت:

مردان اردیبهشت ماه:

فال میل جنسی برای مردان اردیبهشت اولین هدف از آمیزش جنسی تولید مثل است و به خاطر اینکه صاحب فرزندی شوند در حین آمیزش عملیات فوق العاده ای نشان میدهند.از روابط یک شبه و عجول نفرت دارند و مانند زنان اردیبهشت پوزیسیون های کلاسیک را دوست دارند و از مورد توجه قرار گرفتن بسیار خوششان می آید و در این مورد مانند کودکی هستند.دیر شهوتش اوج میگیرد اما بعد از شهوانی شدن و اوج گیری آمیزش ساعت ها میتواند طول بکشد و نگه داشتن او کار سختی است.

زنان اردیبهشت ماه:

فال میل جنسی هر چند ظاهر آرام و سر به زیری دارند اما در مورد رابطه جنسی از جمله حشری ترین زنان به شمار میروند.ماسک روزانه اش را در تخت کنار میگذارد و از خود هیجان بسیار نشان میدهندبه عادت هایش وابسته است و به همین دلیل لزومی به ایجاد تنوع برای وی نیست از حرکات تکراری خسته نمیشود بسیار صبور است و مانند هر موضوعی در رابطه جنسی نیز حوصله به خرج میدهد.به لوکس و زیبایی ضعف دارد و دوست دارد تا شما او راتحریک کنید و از اینکه شما به خودتان برسید لذت میبرد و البته به یاد داشته باشید به خواسته هایش خصوصا در رابطه جنسی ارزش قائل شوید.

فال فال میل جنسی متولدین اردیبهشت
فال متولدین اردیبهشت
 • آنچه بعد از پایان رابطه جنسی میگویند:بسایر گرسنه هستم چیزی بخوریم
 • پوزیشن مورد علاقه شان در رابطه جنسی: با تقلید از صحنه فیلم پورن در مقابل یخچال
 • مکان مورد علاقه برای رابطه جنسی : هوای آزاد،بیرون برای او بسیار رمانتیک جلوه میدهد

همچنین بخوانید: ۵ تکنیک طلایی پوزیشن رابطه جنسی میشنری


فال میل جنسی متولدین خرداد:

مردان خرداد ماه:

بسیار تنوع طلب هستند و این در مورد تنوع در زنان زندگیشان نیز صادق است.مدامرابطه جنسی با یک زن احساس خوبی به آنها نمیدهد.آمیزش برای آنها مانند یک بازی است و مطوئن باشید در عشق بازیگری ماهر است.مکان و پوزیشن های متفاوت برای رابطه جنسیلازمه اش در زندگی است و در بیشتر مواقع کنترلش برای مقاربت را از دست میدهد.

زنان خرداد ماه:

به دلیل عادتی که نسبت به تنوع و تازگی ها دارد در مورد رابطه جنسی و عشق از هیچ چیزی تعجب نمیکند.بیشتر نسبت به منطقش حرکت میکند تا احساساتش به همین دلیل باید او را آماده آمیزش کنید.یکنواختی در رابطه جنسی را دوست ندارد اگر انسانی هستید که بسیار خوب میتوانید او را غافلگیر کنید بدون شک عاشق شما خواهد شد.دعوا و خشونت را دوست ندارد و برای عشقش هم دوست و هم محرم اسرار است.

فال متولدین خرداد
فال متولدین خرداد
 • آنچه بعد از پایان رابطه جنسی میگویند:کنترل تلوزیون کجاست؟
 • پوزیشن مورد علاقه شان در رابطه جنسی :بر روی کاناپه جلوی تلوزیون هر پوزیسیونی میتواند بگیرد
 • مکان مورد علاقه برای رابطه جنسی :ماشین

همچنین بخوانید: با رعایت این ۱۲ نکته بهترین رابطه جنسی عمر تان را تجربه کنید


فال میل جنسی متولدین تیر:

مردان متولد تیر ماه:

اگر برای مردان متولد تیر غذای خوشمزه ای درست کنید و او را محکم بغل کنید آن موقع او را برای رابطه جنسی آماده کرده اید.روح بسیار لطیفی دارداما در عین حال میتواند بسیار خشن باشد.بسیار احساساتی است عشق بازی با همسرش را بسیار دوست دارد اما اگر عاشق همسرش نباشد نسبت به رابطه جنسی بسیار بی علاقه خواهد بود.او نیز مانند زنان تیر ماه نسبت به مکان رابطه جنسی حساس است.در اتاق خواب و تخت خودش احساس قدرت میکند در حالی که در یک مکان غریبه میلش را از دست میدهد.

زنان متولد تیر ماه:

زنان تیر ماه بسیار حساس هستند و بیشتر از هر چیزی به مهربان بودن اهمیت میدهند برای بدست آوردن دلش با او ملایم حرف بزنید تا اعتماد او را جلب کنید بزرگ نمایی ها را دوست ندارد با خجالتی بودن او کنار بیاییدو به اخلاقیات او احترام بگذارید در اینصورت از لاکش بیرون آمده و به معشوقه ای هیجانی و حشری تبدیل میشود.به صادق بودن بسیار اهمیت میدهد. در رابطه زناشویی زبان شیرین،بوسه های پر از عشق را دوست دارد و در زمان کوتاهی از وضعیت ساکن و رمانتیک به زنی پر از شهوت تبدیل میشود.

فال متولدین تیر
متولدین تیر
 • آنچه بعد از پایان رابطه جنسی میگویند:کی ازدواج میکنیم؟
 • پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:پوزیسیون قاشق را خیلی دوست دارند و همچنین دوست دارند طرف مقابلش با بدن او بازی کند.
 • مکان مورد علاقه برای رابطه جنسی :کنار ساحل

همچنین بخوانید: ۷ پوزیشن جنسی مناسب برای آلت تناسلی کوچک


فال میل جنسی متولدین مرداد ماه :

مردان مرداد ماه:

برای مردان مرداد رابطه جنسی مانند رینگی است تا قدرت خودش را نشان دهند.به همین دلیل با زنی که او نیز خودش را قدرتمند بداند خوشبخت نمیشودو مانند زنان مرداد ماهی از تعریف و تمجید بسیار خوشش می آید.دوست ندارد مدام و زود به زود رابطه جنسی داشته باشد اما اگر کارهایش رو به راه باشد میلش به رابطه جنسی افزایش میابد.

زنان مرداد ماه:

در عشق مانند هر چیزی دوست دارد مورد تعریغ قرار بگیرد.در عشق رابطه جنسی برای او اهمیت بالایی دارد و به تشریفات بسیار اهمیت میدهد و حتما به احساساتش واکنش مثبت نشان دهید.دوست دارد در رابطه جنسی هیجان داشته باشید اما عشق بازی با او را فراموش نکنید.با توجه به هوش بالا و زیبایی که دارد توجه ها را به خودش جلب میکند.

فال متولدین مرداد
فال متولدین مرداد
 • آنچه بعد از پایان رابطه جنسی میگویند:اعتراف کن در آمیزش فوق العاده بودم
 • پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:در پشت او قرار بگیرید
 • مکان مورد علاقه برای رابطه جنسی :مکان های آینه دار

همچنین بخوانید: در زمان رابطه جنسی باید از این کلمات استفاده کنید!


فال میل جنسی متولدین شهریور ماه

مردان متولد شهریور:

مردان شهریور مانند زنان شهریور بسیار وسواس هستند.دررابطه جنسی آنقدر تکنیک های زیادی بکار میبرند که برای احساسات جایی باقی نمیماند.به دلیل اینکه فوق العاده بودن را دوست دارند در رابطه جنسی اگر این خصلتش را کنار بگذارد از آمیزش لذت خواهد برد.در رابطه جنسی از شریکش به صورت بی رحمانه ای انتقاد میکند و به خاطر انتقادی که کرده است عذاب وجدان میگیرد.به جزئیات بسیار اهمیت میدهد و به همین دلیل همسر فوق العاده ای است.

زنان شهریور ماه:

احساسات و افکارش را به راحتی ابراز نمیکند و مانند جهبه ای در بسته است به همین دلیل شناخت او و درک رفتارهایش کار سختی است.خجالتی و درون گراست و شخصیت واقعی اش را نمیتواند بروز دهد.برای نزدیک شدن و انجام رابطه جنسی با وی باید آرام آرام و با حوصله نزدیک شوید.برای بدست آوردن دلش چون آدمی است که بیشتر از احساسات با منطقش حرکت میکند پس به او نشان دهید که او زن باهوشی است.بر خلاف ظاهرش که زنی سرد است ،درونش بسیار هیجانی و حشری است.بسیار وسواس است و به تمیز بودن اهمیت میدهد قبل از نزدیکی با وی به بهداشت شخصی حتما رسیدگی کنید.

فال متولدین شهریور
فال متولدین شهریور
 • آنچه بعد از پایان رابطه جنسی میگویند:بلند شو ملافه ها را بردارم
 • پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:پیش قدم شدن شما را دوست دارد و پشنهاد پوزیسیون را شما دهید
 • مکان مورد علاقه برای رابطه جنسی :مکان های فانتزی

همچنین بخوانید: ۵ کاری که در اولین رابطه جنسی خود نباید انجام بدهید!


فال میل جنسی متولدین مهر ماه :

مردان متولد مهر:

مردان مهر به رابطه جنسی با زن زیبا بیشتر اهمیت میدهند در غیر اینصورت رابطه زناشویی در تاریکی را ترجیح میدهند.در کل مرد مهربان و دوست داشتنی است مانند زنان مهر به سازگاری اهمیت میدهند به این دلیل که هر کاری زمانی دارد از همسری که برایش نرخ تعیین کند متنفر است.کمی نارسیسم و خود پسند است.

زنان مهرماه:

در نزدیکی دقت کنید با حساسیت با وی برخورد کنید این موضمع برای یک زن مهر بسیار مهم است.قبل از هر چیزی توجه کنید که زن مهر ماه بسیار احساساتی است پس اول قلب اورا بدست آورید سپس جسمش را.به رمانتیک بودن نیز بسیار اهمیت میدهد.زنان مهر ماه دکوراسیون و محیط اطرافشان دوست دارند عالی باشد پس به مکانی که با او رابطه جنسی دارید توجه کنید اگر در محیط احساس خوبی به او دست دهد با شما بسیار راحت خواهد بود.حرکات خشن و بی صبرانه در رابطه جنسی را دوست ندارد اگر این کار را بکنید به سوی بی میلی کشیده خواهد شد.سولپرایزها را دوست دارد پس با این کار میتوانید دل و میل او را به دست آورید.

فال متولدین مهر
فال متولدین مهر
 • آنچه بعد از پایان رابطه جنسی میگویند:اگر تو احساس خوبی داری پس من هم احساس خوبی دارم.
 • پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:به پشت خوابیده را خیلی دوست دارند.
 • مکان مورد علاقه برای رابطه جنسی :هتل های کوچک و لوکس

همچنین بخوانید: ۴ مدل پوزیشن قاشقی رابطه جنسی


فال میل جنسی متولدین آبان ماه :

مردان متولد آبان:

برای یک مرد آبانی رابطه جنسی قبل از هر چیزی اهمیت دارد.میتواند گرسنه بماند اما بدون رابطه جنسی هرگز نمیتواند و عاشق زنانی است که مانند او نسبت به رابطه جنسی ضعف داشته باشد.از دیدگاه او زن زیبا و زشتی وجود ندارد هر زنی جذابیت خاص خود را دارد.زمانی که عاشق میشود به شکل غیر طبیعی از رابطه جنسی فاصله میگیرد هر چند این وضعیت او زیاد طول نمیکشد اما واقعا دچار افسردگی جنسی میشود به خاطر همین خصلتشان دوست دارند با زنی آمیزش کنند که عاشقشان نیستند.

زنان متولد آذر:

ضعف شدیدی نسبت به خواسته هایشان دارند بااین حال دوست دارند عاشق شوند و میتوانند در این مورد فداکار باشند.به دلیل اهمیتی که به زیبایی میدهند نسبت به مردان زیبا و خوش اندام ضعف دارند.همیشه از اطرافیان نسبت به شهوت بالا و بروز آن اخطار میگیرند اما در زیر این آتش شهوت زن بسیار لطیفی نهفته است .هم زنان و هم مردان آبان دوست دارند کسی که با او رابطه جنسی دارند تنها متعلق به خودشان باشدسلیقه ها و میلهای متفاوتی دارند و از بین ماه آبان ماهی ها در عشق بیشتر از هرکسی پر هیجان هستند.

فال متولدین آبان
فال متولدین آبان
 • آنچه بعد از پایان رابطه جنسی میگویند:حالا در پشت بام رابطه جنسی داشته باشیم.
 • پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:از تخیلات خود استفاده کنید و روش های جدیدی ایجاد کنید.
 • مکان مورد علاقه برای رابطه جنسی :هیچ جا خونه خود آدم نمیشه.

همچنین بخوانید: ۵ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص افرادی که زود انزالی دارند


فال میل جنسی متولدین آذر ماه :

مردان متولد آذر:

فال میل جنسی برای مردان آذر زندگی جنسی او پر هیجان و ماجراست.در یک شب طوفانی در چادر،در کنار دریای طوفانی،در یک جنگل بیسو و هر مکان عجیب غریبی که به ذهنتان میرسد دوست دارد رابطه جنسی داشته باشد.از آمیزش های آخر هفته که با یک دوش گرم و موسیقی آرام و صحبت های لطیف آغاز میشود بشدت نفرت دارد و دوست دارد تکنیک های آمیزش از خاور میانه گرفته تا آفریقای جنوبی را امتحان کند.

زنان متولد آذر:

فال میل جنسی به عشق و رابطه جنسی مانند بازی نگاه میکنند اما این موضوع را سرسری نمیگیرند.یک عاشق آتشی است و زمانی که عاشق میشود به افکار دور و برش زیاد اهمیت نمیدهد.در عشق نیز خصلت خوش منشانه ای دارد و دوست دارد با همسرش دوست باشد.زنان آذر نیز مانند مردان آذر بسیار پر ماجرا هستند و از این مورد هرگز خسته نمیشوند.در عشق هرگز او را محدود نکنید چرا که از این رفتار بشدت متنفر است برای بدست آوردن قلبش طوری رفتار کنید تا در کنار شما راحت باشد.

فال متولدین آذر
فال متولدین آذر
 • آنچه بعد از پایان رابطه جنسی میگویند:از این بهتر هم میتوانستی باشی.
 • پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:حساس ترین نقطه بدنش لاله گوشش است و در حین رابطه جنسی به حالت دراز کشیده و شما روی او بنشینید.
 • مکان مورد علاقه برای رابطه جنسی :در هوای آزاد و مکان های پر خطر

همچنین بخوانید: ۵ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص افرادی که زود انزالی دارند


فال میل جنسی متولدین دی ماه :

مردان متولد دی:

فال میل جنسی مانند زنان دی سرد و بسیار دور دیده میشوند.راضی کردن او کار سختی است.از روابط رابطه جنسی یک شبه خوشش نمی آید هر چند امکان اینکه به رابطه یک شبه تن در دهد اما لحظه آخر میتواند نظرش عوض شود.رابطه جنسی برای او مفهوم جدی دارد.او همسر فداکاری است برای داشتن رابطه مکان های آرام را دوست دارد.مسئولیت پذیر است و روش های پیشگیری از بارداری را بدقت رعایت میکند.بدلیل اینکه نسبت به هر کسی بی اعتماد است دائما اطرافیانش را تغییر میدهد و ازاینکه در شخص ثابتی نمیتواند پایدار باشد بسیار شاکی است.

زنان متولد دی:

فال میل جنسی به دلیل ظاهر سردی که دارند به راحتی میتوانند احساسات خود را پنهان کنند در زیر ظاهر مغرور و خودخواهی که دارند ساختاری کاملا احساسی و نسبت به عشق و محبت حساس هستند.اما به دلیل ترسی که از شکست دارند زن تنهایی هستند اما با صبر و درکی که بکار خواهید برد میتوانید آتش عشق و شهوت را در وجود او شعله ور کنید و به این طریق آرام آرام و با ملایمت جسارت به رابطه جنسی را در او زنده خواهید کرد.

فال متولدین دی
فال متولدین دی
 • آنچه بعد از پایان رابطه جنسی میگویند:در روز های آینده هم میتوانیم با هم رابطه جنسی داشته باشیم؟
 • پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:نسبت به کمر حساس هستند بنابراین به این نقطه ها بیشتر تمرکز داشته باشید.
 • مکان مورد علاقه برای رابطه جنسی :بعد از یک روز خسته کننده کاری در شرکت

همچنین بخوانید: آیا رابطه جنسی از پشت بی ضرر است؟


فال میل جنسی متولدین بهمن ماه

مردان متولد بهمن:

فال میل جنسی برای او زندگی جنسی بعد از دوستانش می آید.با زنی که دوستش دارد میتواند آمیزش کند.رابطه جنسی در زندگی او جای مهمی ندارد.در صورتی که شهوتش اوج بگیرد میتواند با هر کسی نزدیکی کند و سپس نیز فراموش کند.رمانتیک بودن را دوست ندارد.نسبت به مغازه هایی که لباس زیر میفروشند ضعف دارد.به رابطه جنسی مجازی علاقه وافری دارد.

زنان متولد بهمن:

فال میل جنسی بسیار سنتی به نظر میرسند اما در رابطه جنسی کس با هرکسی فرق دارند بسیار کنجکاو هستند و چون به شکست عادت کرده اند بسیار راحت چیز های تازه ای را تجربه میکنند.در کنار او هر کاری میتوانید انجام دهید.بسیار مهربان هستند.افکار جنسی اش را میتواند با شما در میان بگذارد.از لخت شدن خجالت نمیکشد و از رل بازی کردن نفرت دارد.

فال متولدین بهمن
فال متولدین بهمن
 • آنچه بعد از پایان رابطه جنسی میگویند:دست هاتو میتونم باز کنم؟
 • پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:مانند یوگا به رابطه جنسی نزدیک شوید.
 • مکان مورد علاقه برای رابطه جنسی :زیر لحاف تشک در روشنایی.

همچنین بخوانید: ۵ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص افرادی که زود انزالی دارند


فال میل جنسی متولدین اسفند ماه:

مردان متولد اسفند:

فال میل جنسی مردان اسفند خیلی زود تحریک میشوند ممکن است خیانت کنند اما مطمئن باشید عذاب وجدان خواهد گرفت.رابطه جنسی برای او مانند دریایی است که ناخواسته در آن شنا میکند.مرد رمانتیکی است در یک مکان شیک و زیبا برایتان میز شام میچیند و موسیقی ملایمی میگذارد و رابطه جنسی از آنجا شروع میشودو تا زمانی که نسبت به خانم دیگری حواسش پرت نشود شما را با بوسه ها و تعریف هایش لوس خواهد کرد.

زنان متولد اسفند:

فال میل جنسی از میان زنان ماه های دیگر زن اسفن زن بسیار رمانتیک و عاشق پیشه ای است اما به دلیل شرمساری که دارند بهتر است موقعیت را شما برای او فراهم کنید تا زمانی که شما با او ملایم و مهربان باشید مطمئن شوید عاشق شما خواهد ماند.باید با صبر و حوصله با وی برخورد کنید مطمئن باشید که زن حشری را خواهید یافت .اکر مانند معشوق عاشق پیشه ای برخورد کنید در اینصورت زن رمانتیکی خواهد بود.

فال متولدین اسفند
فال متولدین اسفند
 • آنچه بعد از پایان رابطه جنسی میگویند:من و چی صدا کرده بودی؟
 • پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:لباس زیر و خواب برای او اهمیت خاصی دراد پس تنوع را رعایت کنید.
 • مکان مورد علاقه برای رابطه جنسی :زیر سایه درخت.

همچنین بخوانید: ۷ دلیلی که نشان می دهد رابطه جنسی در صبح مفیدتر است!

( رای: 2 امتیاز: 3.5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.