زناشویی

پشت صحنه فیلم پورن

اعترافات عجیب یک پورن استار از پشت صحنه صنعت پورنوگرافی و فیلم پورن

شاید خیلیاتون بگین اینجا جای این حرفها نیست. اما بهتره بدونین در پشت صحنه فیلم پورن و زیر پوست این شهر توی موبایل و لپ تاپ برخی از جوانان همشهری و هموطن ما چه میگذره !؟

در مورد آمارها دستم بسته است صحبت کنم اما میتونم اینو بگم با بررسی کلیدواژه های جنسی سرچ شده نظرتون نسبت به جامعه خودمون عوض میشه. این رو میگذارم برای اونها که فکر میکنند آزادی جنسی مشکلات جامعه رو برطرف می‌کنه یا در غرب همه چیز گل و بلبله. منم موافقم آزادی اجتماعی باشه اما تضمین شما برای اینکه بچه های بیگناه در دام این مشکلات نمی افتن چیه؟ فکر کنین چقدر منابع کاربردی جوامع صرف این موضوعات میشه… و نهایت اون چیزی که به اسم آزادی بهمون غالب میکنن تهش این هست که می بینید.

همچنین بخوانید : بیرون ریختن مایع منی از واژن پس از نزدیکی

این دقیقا نتیجه اباهه گری در حوزه های مختلف اجتماعی و فرهنگی و حتی اقتصادی است که با برچسب قشنگ آزادی ترویج میشه ولی نهایتش این بی عدالتی های بزرگ رو رقم میزنه و قربانیانش رو توی جوامع غربی و متاسفانه جوامع شرقی هم شاهدیم. الان البته می‌دونم که برخی سینه چاکان غرب بجای اصل موضوع می‌خوان حاشیه رو پر رنگ جلوه بدن و احتمالا در رثای آزادی بیانیه می نویسند و برایم حکم ارزشی صادر می کنند اما بیایم مرد و مردونه روی این موضوعات هم دقتو تمرکز کنیم و برای جامعه و آینده بچه ها و خانواده مون دل بسوزونیم… پیام این ویدیو از زبان یک پورن استار کامل و روشن است.

تصاویر سکسی و فیلم پورن

همچنین بخوانید :vmagz.net/rabete-jensi-2/


دیدن فیلم پورن با مغز شما چه میکند ؟

افرادی که پورن می‌بینند و الگوی جنسی شان را از این نوع فیلم‌ها می‌گیرند از آنجا که متوجه فانتزی بودن صحنه نیستند، در زندگی واقعی خود از شریک جنسی و همسرشان انتظار دارند مانند ستاره‌های پورن رفتار کند. این ماجرای تاسف بار به همین جا ختم نمی‌شود، از آنجا که پورن یکی از مهم‌ترین کمک کننده‌ها به خود ارضایی است، مردان و اخیرا زنان زیادی با دیدن این فیلم‌ها به خود ارضایی‌های مکرر روی می‌آورند، عملی که تهدیدی جدی برای خانواده و سلامت فرد است.

علیرغم سابقه دیرینه جهان در پورنوگرافی، پورن تا دوران جدید هرگز به صورت یک صنعت نبوده، بدین معنا که پورن هم اکنون یکی از پولسازترین صنعت‌های دنیا با سازوکاری بسیار پیچیده است. صنعتی با گردش مالی وحشتناک که با سرمایه گذاری و مشارکتِ بزرگترین شرکت‌ها و بانک‌های بین المللی و شبکه‌ها و کانال‌ها و وب سایت‌های  اینترنتی در دنیا اداره می‌شود. هزاران زن و مرد و کودک در چرخه این تجارت پرسود حضور دارند. قلب این صنعت کثیف، آمریکاست.

از بین بردن اساس خانواده، اصالت عشق و انسانیت در رابطه، بی ارزش کردن تعالی و آرامش روحی در رابطه جنسی و نابود کردن ارزش‌های فرهنگی جوامع، هدف پورن است. ساخت پورن‌هایی که رابطه با محارم را تبلیغ می‌کند و یا پورن‌های کودکان و از این قبیل موارد، چه هدفی جز نابود کردن خانواده و کرامت انسانی دارد؟

همچنین بخوانید : روش های درمان اعتیاد به فیلم های پورن یا [پورنوگرافی]

دیدن فیلم پورن و صحنه های سکسی با مغز شما چه میکند ؟ - ویمگز
دیدن فیلم پورن با مغز شما چه میکند ؟
صنعت پورن کار خود را به صورت جدی در سال ۱۹۵۳ میلادی با مجله «پلی بوی» در آمریکا آغاز کرد. این مجله، عکس‌های برهنه و نیمه برهنه زنان و همچنین مقالاتی در خصوص مسائل جنسی منتشر می‌کرد. این مجله به سرعت در سراسر جهان چنان پرطرفدار شد که تمام نسخه‌های آن به صورت روزانه به سرعت به فروش می‌رفت. در کشور‌هایی مانند هند، ایران و اندونزی ترجمه و چاپ این مجله ممنوع بود. در اندونزی تنها یک شماره از این مجله منتشر شد و در کمتر از چند ساعت کل نسخه‌های آن به فروش رفت.
آمریکا به سرعت در زمینه تولیدات پورن پیشرفت کرد و شرکت‌های فیلم سازی شروع به ساختن پورنوگرافی کردند. تنها در سال ۲۰۰۶  گردش مالی پورن ۹۶ میلیارد دلار بوده که سهم آمریکا ۱۳ میلیارد دلار که بیشتر آن از درآمد هر سه شبکه اصلی آمریکا بود.
در سال ۲۰۰۷ این درآمد به رقمی بیش از ۲۰ میلیارد دلار رسید. اینترنت و سکس آزاد، دسترسی به پورنوگرافی را به شدت تسهیل کرد و ۵۰ درصد از درآمد‌های تولید فیلم‌های بلند پورن کاست. آمار همین سال نشان می‌دهد که در هر ثانیه ۳۰۷۵۶۴ دلار در پورن هزینه می‌شده و در هر ثانیه ۲۸۲۵۸ نفر پورن می‌دیدند.در آمریکا هر ۳ ونیم ساعت یک فیلم پورن ساخته می‌شود و ۵۰ درصد از کاربران پورن می‌بینند. در این کشور و از ۱۰۰ درصد معتادین به پورن ۷۰ درصد مردان و ۳۰ درصد زنان هستند.تا قبل از سال ۲۰۱۸، در هرماه نزدیک به ۲/۵ میلیارد پورن دانلود می‌شد.
بیش از ۴۲۰ میلیون پیج پورنوگرافی وجود دارد و در هر سال بیش از ۱۳۰۰۰ فیلم پورن در آمریکا تولید می‌شود که علی رغم هزینه کمی که برای تولید صرف می‌شود، درآمد ناشی از فروش آن‌ها با تمام استودیو‌های هالیوود برابری می‌کند. بیش از ۵ میلیون وب سایت پورن وجود دارد و حدود ۸۰ میلیون نفرماهانه از این وب سایت‌ها بازدید می‌کنند.
بیش از ۷۰ میلیون از جستجو‌های اینترنتی به پورنوگرافی مربوط است. تنها در آمریکا بیش از ۵۰ میلیون نفر به صورت دایم، پورن می‌بینند و پورن، سالانه  ۲۸۴ میلیارد دلار تنها از طریق اینترنت کسب درآمد می‌کند. درسال ۲۰۱۰ در این کشور ۴۷ درصد از خانواده‌ها گفته اند که پورنوگرافی معضلی در خانواده هایشان است و خیانت زوجین به بیش از ۱۰۰ درصد رسیده است. ۴۰ درصد از معتادین به پورن گفته اند که همسرانشان را به این دلیل از دست داده اند.بررسی پرونده‌های کودک آزاری و آزار جنسی کودکان نشان می‌دهد که بسیاری از این افراد، ببیننده‌های پورن کودکان بودند. روزانه نزدیک به ۱۶۶۶۰۰۰ سرچ مربوط به پورن کودکان در اینترنت وجود دارد. در آمریکای شمالی در سال ۲۰۰۲، ۵۴ وب سایت پورن مخصوص به پورن کودکان وجود داشت که در نتیجه، آمار آزار جنسی کودکان در این کشور بالاست.

اثرات فیلم پورن - ویمگز

صنعت پورن و جابه جایی میلیون‌ها دلار

تولیدکننده‌های پورن با بانک ها، کمپانی‌های کارت اعتباری، مسئولان شبکه‌های کابلی و … سروکار دارند و همه در سود مشترک گسترش پورنوگرافی شریک هستند، در نتیجه یک شبکه پیچیده برای حمایت و محافظت از پورن وجود دارد و این یعنی صنعت پورن.در شهر «لاس وگاس» سالانه نمایشگاه‌های مختلف با حضور برند‌های مختلف برگزار می‌شود. در این نمایشگاه ۸۲۰۰ غرفه به عروسک‌های که بسیار شبیه زن واقعی ساخته شده اند و کاربرد‌های جنسی دارند، اختصاص دارد. تقاضا برای این عروسک‌ها به شکل عجیبی در سراسر جهان بالاست، بدین ترتیب است که پورن با یک کمپانی عروسک سازی مرتبط می‌شود.
آزاد شدن پورن به رونق آن کمک کرد و دهان مخالفین آن را تا حد زیادی بست، زیرا اعتراض به این صنعت نابودگر با این بهانه که آزادی همین است خاموش می‌شد. کمپانی «فیبین تایلمن» یکی از معروفترین کمپانی‌های تولید پورنوگرافی است، «مایلند گیگ» کمپانی دیگری است که صاحب ۶ کانال معروف «استریم» است که روزانه ۸۰ میلیون بازدید کننده دارد.سایت «پورن هاپ» به تنهایی روزانه بازدیدی بیشتر از شبکه «نت فلیکس» دارد. هدف این سایت تبدیل پورن آزاد به پول است، بدین ترتیب که سایت‌های پورن آزاد با سایت‌های پولی مانند فروش و تبلیغ محصولات افزایش دهنده میل جنسی و حجم دهنده‌ها در ارتباط هستند.
فیلم پورن - ویمگز
پورن چنان صنعت قدرتمندی است که می‌تواند به سیاست، فرهنگ و قانون شکل دهد. به عنوان مثال در آمریکا قانون اجباری کردن استفاده از کاندوم در فیلم‌های پورن تصویب شد. به سرعت اما کمپینی برای مخالفت با این قانون تشکیل شد، کمپانی «من وین» هزینه جلوگیری از اجرای این قانون را داد و در کالیفرنیا ۲۵۰ هزار دلار پول خرج کرد تا جلوی اجرایی شدن این قانون را بگیرد.صنعت پورن در سال ۲۰۰۲ نیز قانون ممنوعیت بکارگیری دختران زیر ۱۸ سال در فیلم‌های پورن را دور زد. بدین ترتیب می‌بینیم که سلطه صنعت پورن بر تمام عرصه‌ها اعمال می شود و این تجارت سودآور از هر چیزی؛ از انسان گرفته تا حیوان به نفع خود بهره کشی می‌کند.

تاثیرات فیلم پورن روی ذهن آقایان

همیشه، در اکثر فیلم های پورنو دو نفر به سرعت به همآغوشی عجولانه و مکانیکی مبادرت می ورزند. این ماجرای نشان دادن رابطه جنسی بدوی، مکانیکی و معمولا تحقیرآمیز، وقتی مهم می شود که بدانیم بخش بزرگی از نسل های جدید مردان و زنان جوان، تقلید از پورنوها، تنها راه اصلی یادگیری رفتارهای جنسی شان محسوب می شود.

بهداشت جنسی و زناشویی

به دلیل گسترش روز افزون رسانه های تصویری، صنعت پورنوگرافی از پربیننده ترین و پر درآمدترین فعالیت های اقتصادی در اکثر نقاط جهان شده است. انسانها دیگر حتی لازم نمی بینند داستان های عشقی ۲۰۰ صفحه ای را بخوانند تا شاید یک صحنه کمابیش متعادلتر یک رابطه جنسی را در آن تجسم کنند. آدمها به راحتی نوشتن سه حرف و درخواست جسنجو از گوگل با یک کلیک ساده به منبع عظیمی از رفتار و سلیقه های پورنو دست می یابند.

روزنامه نگار امریکایی مایکل کاسلمن در مجله اینترنتی « روانشناسی معاصر» مقاله تحقیقی را تدارک دیده است با عنوان « مشکل اصلی فیلم پورنو دیدن، تاثیر بد آن است».

روزنامه نگار امریکایی نیت خود را معطوف کرده است به تشریح دروغ ها و کلک های صنعت پورن. به اعتقاد او، فیلم های پورنو، شبیه فیلم های تعقیب و گریز هالیوودی هستند ولی همه می دانند که رانندگی به شکلی که در سینما شاهد هستیم با رانندگی در خیابان های واقعی فرق دارد.

او می گوید بینندگان فیلم پورنو به خاطر تماشای راحت و بسیار زیاد صحنه های پورنو، به موقعیت بازیگران غبطه می خورند و این توقع در آنها ایجاد می شود که از قافله پر ازدحام فعالیت جنسی عقب مانده اند.

فیلم پورنو با انتخاب بازیگران خوش هیکل و درشت اندام با جاذبه های پورنو به مردان بیننده پورنو احساس عدم اعتماد منتقل می کنند. احساس ناخوشایندی که حتما به زندگی جنسی شان و احساس خودشان به بدنش لطمه خواهد زد.عوارض فیلم های پورنوگرافی

مردان بیننده با دیدن بازیگران زن در پورنوها که به شکل اغراق آمیزی اعمال لوند و پورنو از خود بروز می دارند می خواهند که در زندگی معمولی در کنار شریک جنسی خود هم شاهد آن باشند. توقعی که در عمل موفقیت آمیز نیست چون عملی که بازیگران زن در پورنو مرتکب می شوند بخشی از حرفه نمایش آنها است.

زنان دردنیای واقعی برای هماغوشی احتیاج به زمان دارند. احساس اعتماد، نگاه لطیف، نوازش های ظریف، گپ و گفتگو، و حتی در کنار هم بودن های سرشار از محبت، به زنان کمک می کند که برای یک معاشقه کامل آماده گردند.

نظربازی، تماس مداوم، خندیدن، یادآوری خاطرات و در میان گذاشتن احساسات و علائق مشترک زنان را در یک فضای رمانتیک و ارام، آماده یک رابطه جنسی پر اشتیاق می سازد. اما آنچه که فیلم های معمول پورنو ارائه می دهند شتاب بی رویه در داشتن رابطه جنسی در اسرع وقت است.

شتاب در یک رابطه جنسی واقعی، صدمه و ضرری به همراه دارد که مردان بیننده پورنوها را تهدید می کند. پورنوها برای اینگونه مردان ممکن است ارضا شدن زودرس نیز به همراه داشته باشد.

( رای: 5 امتیاز: 4 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.