زناشویی

۵ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص افرادی که زود انزالی دارند

پوزیشن های مناسب رابطه جنسی برای افرادی که زود انزالی دارند

همیشه گفته است که زود انزالی چیزی نیست که از آن خجالت بکشید اما کاملا مشخص است که لذت رابطه جنسی را برای زوجین از بین میبرد و یا به میزان قابل توجهی کاهش میدهد. اما یکی از راه هایی که برای حل این مشکل وجود زود انزالی دارد این است که از پوزیشن های و روش هایی استفاده کنید که باعث میشود رابطه جنسی شما طولانی تر شود.

۷ پوزیشن جنسی مناسب برای آلت تناسلی کوچک

1. رابطه جنسی دهانی

اغلب افراد هنگام رابطه جنسی سریع سراغ اصل کار میروند، اما اگر ابتدا برای مدتی رابطه جنسی دهانی داشته باشید باعث طولانی تر شدن رابطه شما میشود. همچنین میتوانید از اسباب بازی های جنسی نیز استفاده کنید.

همچنین بخوانید: آموزش رابطه دهانی


2. رابطه در پوزیشن ایستاده

پوزیشن های ایستاده بطور کلی سخت تر است چراکه نیاز به انرژی بیشتری دارد چراکه هم باید تعادل خود را حفظ کنید و هم رابطه را ادامه دهید، به همین دلیل باعث میشود تا ارضاع شدن و رسیدن به نقطه انزال بیشتر طول بکشد.

همچنین بخوانید: ۷ پوزیشن جنسی مناسب برای آلت تناسلی کوچک


3. زانو بالا

در این پوزیشن زن در کنترل است و به راحتی میتواند همانگونه که دوست دارد حرکت کند. برای انجام این پوزیشن زن باید روی کمر دراز بکشد و پا های خود را بصورت جفت شده بالا آورده و به سینه شریک جنسی خود بچسباند. استفاده از کاندوم های دندانه دار در این پوزیشن میتواند کمک کند که زن بهتر تحریک شده و زود تر به ارگاسم برسد.

همچنین بخوانید: با رعایت این ۱۲ نکته بهترین رابطه جنسی عمر تان را تجربه کنید

۵ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص افرادی که زود انزالی دارند


4. پوزیشن قاشق

در پوزیشن قاشق دخول خیلی عمیق نیست و سرعت زیادی هم نمیتوان داشت. در این پوزیشن زوجین به یکدیگر نزدیک تر هستند و رابطه جنسی صمیمانه تر میباشد. به همین دلایل پوزیشن قاشق میتواند باعث افزایش مدت رابطه جنسی شما بشود.

همچنین بخوانید: ۴ مدل پوزیشن قاشقی رابطه جنسی


5. پوزیشن دختر گاو چران

در این پوزیشن دختر گاوچران زن بالا قرار میگیرد. در این پوزیشن مرد خیلی ریلکس دراز کشیده و زن همه کار ها را انجام میدهد. به همین دلیل مرد میتواند خود را بهتر کنترل کند و دیرتر ارضاع بشود. همچنین باید اشاره کرد که در پوزیشن دختر گاوچران خانم ها خیلی بهتر به ارگاسم میرسند و رابطه جنسی هم طولانی تر میشود.


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

۷ پوزیشن جنسی مناسب برای آلت تناسلی کوچک

( رای: 6 امتیاز: 4 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.