ترفندهای شبکه های اجتماعیمجله آموزشی

چندین ایده ی متفاوت برای تم نمدی مخصوص شب یلدا

تم شب یلدا

بیایید ببینید چه وسایل جالب و چشم‌گیری وجود دارند که می‌توانند ماندگار هم باشند و برای شب یلدای سال بعدتان هم استفاده شوند.

تم شب یلدای بی‌نظیر با نمد

تم‌ها معمولا شامل یک سری وسایل ثابت هستند، مثل ظروف، گیفت، تزیینات میز، لباس هماهنگ و … که البته متناسب با مناسبت جشن می‌توانند متغیر باشند. تم شب یلدا یک تم خوش قلق برای استفاده از نمد است. چون المان‌های یلدا را می‌شود به خوبی با نمد ساخت. مقاله امروز برای دوست داران تم‌های نمدی تهیه شده برای اینکه هیچ گزینه‌ای را از قلم نیندازند. البته در آموزش ساخت تم تولد با هندوانه هم گزینه‌های خوبی برای جلوه دادن به شب یلدا وجود دارد که پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را هم از دست ندهید.

تم شب یلدا با نمد

۱- حلقه درب نمدی

بیایید با اولین چیزی که یک مهمان با آن روبرو می‌شود شروع کنیم، یعنی درب ورودی خانه شما! شما به سادگی می‌توانید یک حلقه خوشامدگویی بسازید که در آن از عناصر یلدا یا رنگ‌های یلدایی (سبز و قرمز و سفید) استفاده کرده باشید.
حلقه در نمدی برای شب یلدا
حلقه در نمدی برای شب یلدا
این حلقه‌ها را می‌توان با حلقه‌های یونولیتی که آماده در بازار موجود هستند ساخت. به این شکل که پس از تهیه حلقه آن را با نمد جلد کنید یا با نوار‌های نمدی سطح آن را نوارپیچی کنید. کاموا هم گزینه خوبی برای کاور کردن این حلقه است خصوصا که با فصل زمستان هم هم‌خوانی دارد.
نحوه ساخت حلقه در نمدی برای شب یلدا

۲- ماکت کیک 

پس از اینکه مهمان‌ها وارد شدند اولین چیزی که به چشمشان می‌خورد میز پذیرایی شماست. شاید بزرگترین عنصر میزتان یک هندوانه تزیین شده باشد. بسیار خب… نظرتان در مورد یک کیک چند طبقه چیست؟ سالیان سال است که آتلیه‌ها یا حتی شیرینی‌فروشی‌ها از این ماکت‌ها در کسب و کارشان استفاده می‌کنند. دلیلش هم ساده است. این کیک‌ها فسادناپذیر، کم‌هزینه و ماندگار هستند. شما ابتدا باید با یونولیت یا مقوا کیک‌تان را بسازید و بعد به سادگی با نمد آن را جلد کنید. این ایده‌ها می‌توانند باعث بشوند مهمان‌های شما یکی یکی بخواهند با این کیک شگفت‌انگیز عکس بگیرند.
کیک نمدی برای تم شب یلدا با نمد
ماکت کیک نمدی برای شب یلدا
کیک نمدی برای تم شب یلدا با نمد
کیک نمدی تخت و چند تکه مدل هندوانه‌ای برای شب یلدا
البته بد نیست خودتان هم دست به کار شوید و یک کیک واقعی با کمک دستور پخت کیک مخملی یا ردولوت سایت ویمگز بپزید و با ایده‌های تزیین کیک شب یلدا به شکل هندوانه هم تزیینش کنید!

۳- ریسه یلدایی

در تم شب یلدا با نمد شما می‌توانید از این ریسه‌ها برای تزیین بالای میز یا جلوی خود میز استفاده کنید.
ریسه نمدی برای شب یلدا

۴- تزیینات میز‌ در تم شب یلدا با نمد

می‌توانید با این گل‌ها کمی به میزتان جزییات اضافه کنید. اگرچه گیفت‌ها هم به شما در رنگین کردن میزتان کمک شایانی می‌کنند.
تزیین میز پذیرایی با گل‌های نمدی یلدایی

۵- گیفت یلدایی

بچه‌ها برای این یادگاری‌ها سرودست می‌شکنند! شما می‌توانید گیفت شب یلدایتان را خیلی ساده با چند برش درست کنید، می‌توانید هم دست به نخ و سوزن شوید و عروسک‌های زیبا بسازید. یک ننه سرما یا یک فرشته یلدایی خیلی راحت جایش را در قلب مهمانان‌تان باز می‌کند.
گیفت شب یلدا، آویز انار
گیفت شب یلدا، عروسک یلدایی و فرشته یلدایی
گیفت شب یلدا مناسب برای عروس

در ویمگز بخوانید :  ساخت کاردستی هندوانه ای شب یلدا
به این مطلب امتیاز دهید :
به این مطلب امتیاز دهید
( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
بستن
بستن