زناشویی

9 مدل رابطه جنسی مقعدی (مخصوص زوجین) +۱۸

۹ مدل پوزیشن مقعدی رابطه جنسی (مخصوص زوجین) +۱۸

پوزیشن های رابطه جنسی مقعدی

خیلی از زن ها رابطه جنسی مقعدی را دوست دارند، حتی شاید بیشتر از رابطه جنسی واژنی. حتی زمانیکه رابطه جنسی واژنی دارید، همسر تان میتواند بصورت همزمان مقعد شما را نیز تحریک کند. البته برای اینکه رابطه جنسی مقعدی بدون درد و لذت بخش داشته باشید، باید اطلاعات کافی داشته باشید. در ادامه 9 مدل پوزیشن رابطه جنسی مقعدی را به شما معرفی خواهیم کرد.

توجه : به دلیل حفظ حریم دسترسی کودکان و محدودیت های اعلام شده از سمت کمیته فیلترینگ از درج تصاویر در این مقاله معذوریم.

همچنین بخوانید: آیا «رابطه جنسی مقعدی» و «بزرگ شدن باسن» با هم ارتباط دارند؟

v
رابطه جنسی مقعدی

1. پوزیشن گربه

برای انجام این پوزیشن مقعدی زن باید به روی کمر دراز کشیده و با استفاده از آرنج های خود بالا تنه اش را بالا بیاورد. پا های او نیز باید صاف و با فاصله باشد. مرد نیز صورت به صورت روی بدن همسر خود قرار میگیرد و بالا تنه خود را با استفاده از دست هایش بالا نگه میدارد. پا های مرد باید نزدیک هم و بین پا های زن قرار داشته باشد. در این پوزیشن رابطه مقعدی، مرد میتواند همزمان گردن و لب های همسر خود را ببوسد.

همچنین بخوانید: با رعایت این ۱۲ نکته بهترین رابطه جنسی عمر تان را تجربه کنید


2.پوزیشن ونوس

در این پوزیشن زن می ایستد، کمی رو به جلو خم میشود و دست های خود را برای تکیه گاه کردن روی زانو ها قرار میدهد. مرد پشت زن قرار گرفته و کمی به بغل متمایل میشود، یک پا را خم میکند و به عنوان تکیه گاه استفاده میکند. سپس مرد دست های خود را بر روی باسن زن قرار داده و دخول میکند.

همچنین بخوانید: ۷ پوزیشن جنسی مناسب برای آلت تناسلی کوچک


 3.پوزیشن دختر گاوچران

برای انجام این پوزیشن رابطه مقعدی مرد به روی کمر دراز کشید و پا های خود را باز میکند. زن نیز در حالت چهار دست و پا بر روی مرد قرار میگیرد. سپس مرد میتواند کمی پا های خود را از قسمت زانو ها خم کند و دخول انجام دهد.

همچنین بخوانید: ۲۹ روش موثر برای تحریک مردان در رابطه جنسی


4.پوزیشن قاشق

پوزیشن قاشق برای رابطه مقعدی ریلکس و آرام بسیار عالی است. برای انجام این شکل از پوزیشن قاشقی زن به روی پهلو دراز کشیده و پا راست خود را کمی از قسمت زانو خم میکند. مرد پشت زن میخوابد و با یکی از دستان خود کمر او را گرفته و یا واژن همسرش را تحریک میکند. پا های مرد نیز دقیقا مثل زن است یعنی پای راست اندکی خم شده و پای چپ صاف است.

همچنین بخوانید: ۵ کاری که در اولین رابطه جنسی خود نباید انجام بدهید!


5. پوزیشن عقرب

برای انجام این پوزیشن برای رابطه مقعدی زن رو به جلو و بر روی یک بالشت دراز میکشد و پا های خود را خم و باز میکند. سپس مرد روی زن قرار میگیرد (مانند تصویر) و دست ها و پا های خود را صاف در اطراف بدن زن قرار میدهد. دست ها باید بصورت مشت شده باشد تا بتوان بر روی آن ها تکیه گاه ایجاد کرد. به علاوه، در این پوزیشن مرد باید بر روی پنجه پای خود قرار داشته باشد تا بتواند به راحتی و با سرعت بیشتر دخول کند.

همچنین بخوانید :پوزیشن های رابطه جنسی مناسب برای زوجین + تصویر


6. پوزیشن سگی

در این حالت پوزیشن سگی برای نزدیکی مقعدی اکثر حرکات را مرد انجام میدهد اما زن هم میتواند به همان اندازه حرکت کرده و در رابطه جنسی سهیم باشد. برای انجام این پوزیشن زن در حالت چهار دست و پار قرار گرفته و آرنج ها و زانو های خود را کمی باز میکند و مرد نیز با گرفتن مو های او، سر زن را صاف نگه میدارد. مرد نیز پشت زن زانو میزند و دخول را انجام میدهد. این پوزیشن یکی از محبوب ترین پوزیشن های رابطه در سراسر دنیا میباشد چراکه برای رابطه جنسی مقعدی بسیار مناسب است و نیز دخول عمیق میباشد و همچنین زوجین میتوانند رابطه خیلی صمیمانه ای داشته باشند. در این پوزیشن مرد میتواند بدن زن را بطور کامل ببیند و ارضا شدن در این حالت میتواند در عرض چند دقیقه انجام شود!

همچنین بخوانید :رابطه جنسی دوران عقد و نامزدی بدون دخول


7. پوزیشن عقاب

این پوزیشن هم از خانواده پوزیشن های میشنری میباشد و برای رابطه مقعدی ایده آل است. برای انجام این پوزیشن زن باید به روی کمر خود دراز بکشد و پا های خودش را بالا آورده، از هم باز کرده و به قدری بالا بیاورد که به سینه هایش برسد. مرد نیز باید بر روی بدن زن بیافتد و کف دستان و زانو های خودش را تکیه گاه قرار دهد. در این حالت زن میتواند پا های خود را در کنار و یا بر روی شانه های همسر خود قرار داده و با دستانش باسن او را تحریک کند.

همچنین بخوانید :مدل رابطه جنسی (مخصوص زوجین) +۱۸


8. پوزیشن برج ثور

برای انجام دادن این شکل از پوزیشن داگ استایل برای رابطه مقعدی مرد باید بصورت مستقیم بایستد و پا های خود را به اندازه عرض شانه باز کند. زن نیز به گونه ای باید جلوی مرد قرار بگیر که تنها باسن او با شریک جنسی خود تماس داشته باشد. سپس زن باید رو به جلو هم شود و دستان خود را تا نزدیکی انگشت هاش شصت پا، پایین بیاورد. مرد با در اختیار گرفتن باسن و لگن زن دخول میکند.


9. پوزیشن فیل

اگر میخواهید این شکل پوزیشن رابطه جنسی مقعدی را انجام دهید مرد باید بر روی یک صندلی بشیند و زن نیز (مانند تصویر) بر روی مرد نشسته و سپس مرد دخول انجام دهد.


البته باید بدانیم که رابطه ی جنسی مقعدی از نظر همه مراجع كراهت شديد دارد , و انجام این کار به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

( رای: 2 امتیاز: 4.5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.