فال و طالع بینیکلیپ تبریک تولد

فال و خصوصیات متولدین آبان

( رای: 2 امتیاز: 4 )

خصوصیات متولدین آبان ماه

متولدین آبان ماه افرادی مرموز هستند ؛ ولی میتواند عاشق باشند. آبان ماهی ها از حمایت دیگران لذت می برد. انها می تواند حسود و تودار باشند.آبان ماهی ها با كسی كه حس كنند قابل خاطرجمعی و با اخلاق است، كنار می‌آیند. آبانی‌ها براساس طبیعت و خلق پاییزی خود سریع دل بسته و سریع‌تر دل می کنند؛متولدین آبان ماه برای انجام کار‌ها و رسیدن به خواسته‌های‌ خود در زندگی، گاهی نسنجیده و آنی عمل میکنند و درواقع، به همان سرعتی که دل میبازند، سریع‌تر دل می کنند!ان‌ها عاشق سفر و تفریح هستند و اگر پا به پای ان‌ها پیش نروید، بی شک به مشکل بر می خورید.

 • سنگ ماه آبان : آکات،آماتیست ؛ کارنلین «عقیق نارنجی» هماتیت، گارنت
 • سیّاره : پلوتو فلّز وجود: آهن
 • شخصیّت آبان ماهی: ثابت ؛ دوستدار حقیقت،امین، خوداگاه
 • رنگ محبوب: قرمز تیره
 • تأثیر پذیر حسّاس راهنمای تعیین کننده خط مشی
 • آرمان غریزه
 • نماد: کژدم
 • عنصر وجود: آب
 • شعار: من آرزو میکنم
 • سنگ خوش یمن: آکوامارین عقیق

همچنین بخوانید : فال میل جنسی متولدین آبان

خصوصیات متولدین آبان ماه
خصوصیات متولدین آبان ماه

مشخصات کلی متولدین آبان ماه

خصوصیات متولدین آبان به این شرح است علاقمند به تفتیش عقاید، فکر سایرین را می خواند، دارای روح قوی، واقعاْ امیدوار، فرمانده و سیاستمدار، مقاوم و پر تحمّل، فنا ناپذیر، عدّه کمی را وارد زندگی خود می کند، عاشق تولّد مجدّد، دارای اهداف عالی، بلند پرواز، علاقه‌مند به روانکاوی و روانشناسی، پر شور و حرارت، پدری فداکار، عاشق نصیحت کردن دیگران، دارای افکار تخیّلي و ایده آل،زیبا، حسود، موقع شناس، جاه طلب، خشن، قابل اعتماد، متنفّر از دروغ، با وقار، قوی و نیرومند، مصمّم و با اراده پولادین، ورزشکار، هوشیار، حسّاس و خجول، در ظاهر آرام، ولی در باطن خروشان، انتقامجوی شدید، پر انرژی، واقعاْ کوشا، عاشق ماورالطبیعه، اهل معنویّات، عاشق مسائل مرموز، هر کاری را به اتمام می رساند، مشکوک و کنجکاوو تودار، مجری بسیار خوب، پایدار و با ثبات، محقّق ورزیده، کاشف و دانشمند، منطقی، ماجراجو، عاشق اسرار حیات و جهان، با اعتماد به نفس، شجاع و دلیر، کمال گرا،اهل معنویّات و واقعاْ قاطعانه عمل میکند.

عقرب نماد ماه آبان
عقرب نماد ماه آبان

رازهای اخلاقی متولد آبان ماه

آباني ها سريع دل بسته و سريعتر دل ميکنند ؛ متولدين آبان ماه براي ارضاي خواسته‌های خود گاهي نسنجيده و آني عمل ميکنندودر واقع، به همان سرعتي که دل میبازند، سريع‌تر دل ميکنند!انها طبق معمول خواهان عشق در يک نگاه هستند و به سرعت عاشق ميشوند. هميشه آماده باشيد تا در مورد عميق‌ترين خواسته‌های دروني،اسرار زندگي و روياهاي شخصيتان با انها صحبت و تبادل نظر کنيد ؛ آن ها خواهان مشاهده شور و شوق وافر در وجودتان هستند.انها عاشق سفر و تفريح هستند و اگر پا به پاي آن ها پيش نرويد، بی شک ترکتان ميکنند. آن ها در هنگام کار مايلند موسيقي بلندي بشنوند ؛مردان متولد آبان ماه مايلند در طول روز هزاران مرتبه از شما ابراز علاقه ببينند تا خيالشان آسان شود.هرگز و تحت هيچ شرايطي حس حسادت آن ها را تحريک نکنيد وگرنه با واکنشي به مراتب بدتر از سوي انها مواجه خواهيد شد و به سرعت و قبل از ان که دريابيد چه اتفاقي افتاده ترکتان ميکنند. در حقيقت، سريع دل بستن و سريع‌تر دل کندن، يکي از عادات هميشگي انها محسوب ميشود.

عکس پروفایل زیبا آبان ماهی ام

خصوصیات اخلاقی مرد متولد آبان ماه

قوی ؛ مهربان ؛ پدری دلسوز و مهربان، تیز هوش، با اراده، خواستار هدف‌های‌ بزرگ، مواظب باشیدکه هرگز به مرد متولد این ماه دروغ نگوئید واحساسات وی را جریحه دار نکنید و یا بر خلاف غرور مردانه او رفتار و گفتاری نداشته باشید،زیرا که انتقام و عکس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناک است.

خصوصیات اخلاقی زن متولد آبان ماه

مهربان و دلسوز ؛ طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، راز دار و خود دار، موقع شناس و گاه جاه طلب،جذاب و مغرور و با اعتماد به نفس، برای متولد این ماه اندکی علاقه و یا اندکی کينه مفهوم ندارد یا عاشق است یا دشمن ودر غیر اینصورت کاملا بی تفاوت و بی اعتناست.

عکس نوشته برای پروفایل دخترانه آبان ماه

میزان جذابیت آبانی ها

 • بیشتر زنان متولد آبان قشنگ ، وسوسه انگیز و فریبا هستند
 • حتی زمانی كه كاملاً ساكت هستند ، چشمهای آنها با صدای بلند با شما سخن می گوید
 • آنقدر جذاب هستند كه دوستان به دورشان جمع می شوند
 • شما هم با انرژی جالب، مبهم و مرموز او گرفتار می شوید
 • در واقع در طول تاریخ با نام زنان افسونگر معروف بودن

مراقب باشین اگه ازتون کینه ای بکنن دیگه هیچی فاتحتون خوندن ۱۰۰ سالشون هم بشه هنو یادشونه

فال ازدواج ماه تولد آبان

ما ه های جور با شما :

 • تیر ماه (هنرمند)
 • اسفند ماه (روح گرا)
 • دی ماه (شوخ طبع )
ماه های ناجور با شما :
 • فروردین ماه (اهل دعوا)
 • اردیبهشت ماه (سلطه جو)
 • مرداد ماه (خود خواه)
 • مهر ماه (نیش دار) و بهمن ماه

رابطه شما با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد)

سازگاری متولدین آبان با دیگر ماه های سال

سازگاری متولدین آبان + فروردین

ترکیب این دو ماه ترکیب آب و آتش است. آتش آب را تبخیر می کند . درست مثل مهر که احساسات آبان را خرد می کند . به نظر می رسد که ازدواج این دو بدترین نوع ازدواج باشد و البته این تقصیر هیچ کدام از آن ها نیست بلکه مشکل اینجاست که به سختی می توان انرژی متمرکز شده در این دو عنصر متفاوت را با هم وفق داد . رابطه این دو مثل انفجار بمب هسته ای می ماند

سازگاری متولدین آبان + اردیبهشت

ثور و عقرب هر دو برای عشق و زندگی ارزش زیادی قائل هستند . وقتی عاشق می شوند به عشق ابدی می رسند که هرگز نمی میرد و زمانی که رابطه ای را شروع می کنند دیگر به پایان آن فکر نمی کنند.

سازگاری متولدین آبان +خرداد

متولد آبان و خرداد به طور نامحسوسی یکدیگر را آزار می دهند . هیچ کدام نمی تواند شخصیت دیگری را کاملا درک کند . برای خردادی ها همسرشان بیش از حد افسرده به نظر می رسد و این برای آبانی یعنی یک رابطه بی هدف.

اگر یک آبانی عاشق شود آماده هر تغییر و تکاملی هست . متولد خرداد عشق و گرمایی به زندگی می دهد که آبان ماهی تا به حال تجربه نکرده بوده و به این نتیجه می رسد که هیچ چیز را در دنیا نباید زیاد جدی گرفت . این رابطه پر از درس و فضا برای رشد شخصی است

سازگاری متولدین آبان + تیر

رابطه بین آبان و تیر یا خیلی شور است یا بی نمک و البته تیرماهی تمام تلاشش را برای ایجاد تعادل می کند . وقتی به یک ارتباط احساسی می رسند به جستجوی عشق واقعی می روند و حرف های همدیگر را حتی با یک نگاه درک می کنند . اما اگر رابطه عاطفی بین آن ها عمیق نباشد و یا متولد آبان نتواند خودش را با آن رابطه سازگار کند مدیریت این رابطه برای متولد تیر بسیار دشوار می شود . برای ایجاد یک رابطه گرم هر دو باید برای هم ارزش و احترام قائل باشند.

سازگاری متولدین آبان +مرداد

وقتی یک آبانی و یک مردادی با هم آشنا می شوند در ابتدا نمی دانند انتظاراتشان از یک رابطه چیست . این رابطه، رابطه راحتی نیست و هر دو روی نظر و عقیده و تصمیمات خود می مانند و حاضر به تغییرش نیستند . اگر بخواهند یک رابطه عاطفی با هم داشته باشند باید از نیازهای احساسی هم اطلاع داشته باشند . وقتی راهی برای ایجاد یک عشق بدون شرط پیدا می کنند به این نتیجه می رسند که باید متحد باشند.

سازگاری متولدین آبان + شهریور

طبیعت تغییرپذیر متولد شهریور با طبیعت ثابت متولد آبان قابل حل است و رابطه خوبی برای مدتی طولانی بین آن ها ساخته می شود . اما مشکلاتی که ممکن است بین این دو بوجود بیاید تهدیدهای احساسی و تمایل آن ها به کنترل یکدیگر است . و به علاوه به قدری از هم انتقاد می کنند که احساس گناه در آن ها بوجود می آید. تنها کاری که برای بهتر شدن رابطه می توانند انجام دهنداین است که به یکدیگر ارزش بدهند و از یکدیگر سپاسگذار باشند. در این صورت به رابطه ای تحسین برانگیز خواهند رسید.

سازگاری متولدین آبان + مهر

رابطه بین آبان و مهر هم رابطه زیاد راحتی نیست چون هر دو مجبور هستند از طریق این رابطه با جنبه های منفی همدیگر مواجه شوند. و این منجر می شود رابطه ای را با هم تجربه کنند که برای هیچ کس قابل درک نیست.  خود را در چاهی می اندازند که بیرون آمدن از آن به راحتی ممکن نیست. تنها راهی که این دو می توانند رابطه رضایت بخشی داشته باشند  این است که هر دو زندگی مستقل و خصوصی خودشان را داشته باشند در غیر این صورت گرفتار انتظارات منفی و وسواس فکری می شوند.

سازگاری متولدین آبان + آبان

رابطه دو آبانی از آن ها بدترین آدم ها را می سازد . علیرغم این که می توانند درک عمیقی از هم داشته باشنددر عین حال ممکن است رابطه ای تیره و تار و افسرده کننده و پر از احساسات حل نشدنی با هم بسازند.اگر هر کدام احساسات و نیازهای درونی خودش را بپذیرد به درک عاطفی بالایی در رابطه خواهد رسید.

سازگاری متولدین آبان + آذر

آبان و آذر می توانند یک زندگی عالی با هم بسازند. درست است که همدیگر را خوب نمی شناسند و همه چیز برایشان جدید و غریب است اما متولد آبان همسرش را به چشم نوری می بیند که زنگی اش را به یکباره روشن کرده است و می داند که می تواند  چیزهای جدیدی از همسرش بیاموزد. احتمال این که اشتیاق و علاقه بین این دو رفته رفته کمتر شود زیاد است.

سازگاری متولدین آبان + دی

رابطه بین آبان و دی برای هر دو الهام بخش جستجوی حقیقت و رفع هر نوع شک و تردید است . هر دو عمیق هستند و از هیچ چیزی سرسری نمی گذرند و همین باعث می شود پایه ای قوی برای رابطه ای پایدار بسازند. البته این ویژگی ممکن است رابطه آن ها را سرد و تاریک سازد و از آن ها افرادی غمگین و افسرده بسازد تا حدی که شادی را در فرد دیگری جستجو کنند.

سازگاری متولدین آبان + بهمن

آبان نشانه تجلی اورانوس است و برای متولد بهمن ارزش و احترام قائل است. از طرف دیگر متولد بهمن در نشان دادن علاقه اش وسواس به خرج می دهد و البته این برای آبان بسیار خوشایند است.واقعیت این است که آبان و بهمن دو نقطه مقابل هم هستند. متولد آبان احساساتی است و متولد بهمن منطقی. البته هر دو آدم های تغییر پذیری هستندو همین ویژگی آن هاست که از رابطه شان یک زندگی خوب می سازد.

سازگاری متولدین آبان + اسفند

وقتی آبان و اسفند وارد رابطه می شوند هر دو به نگرش های جدیدی در رابطه با مسائل عاطفی می رسند. آن ها از رابطه خود یک رابطه عاشقانه افسانه ای می سازند و به مدت طولانی در کنار هم زندگی خوبی را می گذرانند حتی اگر هر دو به اندازه کافی شاد نباشند. هر دو از روی احساسات قضاوت می کنند و با این درک این ویژگی همدیگر بین هم صمیمیت واقعی می سازند.

( رای: 2 امتیاز: 4 )

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.