ترفندهای شبکه های اجتماعی

اموزش بومرنگ اینستاگرام

اموزش بومرنگ اینستاگرام و طریقه استفاده ی ان

شما امتیاز دهید:
به این مطلب امتیاز دهید
( رای: 0 امتیاز: 0 )

اموزش بومرنگ اینستاگرام

آنجایی که در برنامه بومرنگ اینستاگرام (Boomerang) یک سناریوی کوتاه و 1 ثانیه‌ای به صورت چرخشی یا لوپ پخش می‌شود، باید سناریو مورد نظرتان متحرک باشد.

به عنوان مثال این سناریو می‌تواند ثانیه‌ای از انجام یک حرکت آکروباتیک یا حادثه‌ای خاص باشد. سناریوی متحرک مورد نظر در ویدیوی نهایی تولید شده توسط برنامه بومرنگ اینستاگرام (Boomerang) به صورت رفت و برگشت پخش می‌شود.

به عنوان مثال تصور کنید که از لحظه باد کردن بادکنک در هان خود یک سناریوی 1 ثانیه‌ای ساخته‌اید. این سناریو در برنامه بومرنگ اینستاگرام (Boomerang) به شکل باد شدن بادکنک و سپس خالی شدن باد آن و مجدد باد شدن و خالی شدن باد بادکنک نمایش داده می‌شود

و این روال به همین صورت طی می‌شود. بنابراین ابتدا سناریوی مورد نظرتان را مشخص کنید و سپس به منظور استفاده از برنامه بومرنگ اینستاگرام (Boomerang) مراحل زیر را طی کنید:

  • پیش از انجام هر عمل باید برنامه بومرنگ اینستاگرام (Boomerang) را دانلود و در گوشی هوشمندتان نصب کنید. این برنامه به صورت رایگان عرضه شده و دارای نسخه‌های آی او اس و اندرویدی است. (برای دانلود می‌توانید به باکس دانلود که در پایین همین مطلب قرار گرفته، مراجعه نمایید.)
  • پس از نصب اپلیکیشن بومرنگ اینستاگرام (Boomerang)، آن را اجرا کنید. به محض اجرای این اپلیکیشن یک محیط بسیار ساده پیش رویتان قرار می‌گیرد و دوربین اصلی دستگاه فعال می‌شود.
  • با استفاده از آیکون موجود در گوشه سمت راست و پایین صفحه می‌توانید نسبت به تغییر دوربین دستگاه از اصلی به سلفی و برعکس اقدام کنید.
  • اموزش بومرنگ اینستاگرام
  • اموزش بومرنگ اینستاگرام
  • با استفاده از دکمه لمسی بزرگ موجود در بخش پایین و وسط صفحه نسبت به ضبط سناریوی مورد نظرتان اقدام کنید.

برنامه بومرنگ اینستاگرام (Boomerang)

  • سپس اپلیکیشن بومرنگ اینستاگرام (Boomerang) تصویر متحرک مورد نظر را تنظیم می‌کند و یک پیش نمایش از آن را ارائه خواهد کرد. در این مرحله نسخه‌ای از تصویر متحرک ایجاد شده به صورت اتوماتیک در حافظه داخلی گوشی هوشمندتان ذخیره می‌شود.
  • در نهایت مانند عکس فوق، برنامه بومرنگ اینستاگرام (Boomerang) گزینه‌هایی را به منظور اشتراک‌گذاری مستقیم فایل ویدیویی ضبط شده در اینستاگرام، فیسبوک و… ارائه می‌کند. با لمس گزینه اینستاگرام می‌توانید نسبت به اشتراک گذاری سریع و مستقیم ویدیوی ضبط شده در این شبکه اجتماعی اقدام کنید.

همانطور که مشاهده کردید استفاده از اپلیکیشن بومرنگ اینستاگرام (Boomerang) بسیار ساده بوده و به هیچ وجه فرآیند پیچیده‌ای را شامل نمی‌شود. رابط کاربری این اپلیکیشن ساده و روان است و بهترین کیفیت ممکن را در اختیارتان قرار می‌دهد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
بستن
بستن