ترفندهای شبکه های اجتماعی

چگونه استوری اینستاگرام بگذاریم؟

( رای: 2 امتیاز: 5 )

چگونه استوری اینستاگرام بگذاریم؟

در آپدیت های جدید اینستاگرام اگر وارد برنامه ی اینستاگرام شوید و دستتان را به سمت راست بکشید وارد قسمتی میشوید که مربوط به استوری گذاشتن میباشد (در خلاف جهت بکشید وارد دایرکت اینستاگرام شما خواهد شد )
چنانچه اینستاگرام شما زبان فارسی دارد این عملکردی که در بالا توضیح دادیم کاملا برعکس عمل میکند . چنانچه به صفحه ی استوری رفتید ، میتوانید در پایین صفحه از افکت ها برای عکس و فیلمبرداری استفاده کنید . در بالای صفحه پس از عکس برداری یا فیلمبرداری با فشردن آیتمی که یک فلش دارد میتوانید آن را سیو و به گالری خود منتقل کنید . همچنین پس از گرفتن ویدئو میتوانید صدای آن را قطع کنید و منتشر نکنید . با زدن گزینه ی A میتوانید متن تایپ کنید . گزینه ی بعدی در کنار A مربوط به کشیدن خطوط و نقاشی است . در نهایت اگر دستتان را از چپ به راست یا از راست به چپ بکشید افکت های نوری استوری شما تغیر پیدا میکند . همچنین با کشیدن دستتان از پایین به بالا میتوانید ایموجی ها و استیکر هایی را انتخاب کنید . همچنین میتوانید فیلتر شکن خود را روشن کرده و روی Gif زده و انگلیسی سرچ کنید تا مطابق با موضوعتان بهترین گیف ها را برایتان جست و جو کند . برای مثال Gif برای تبریک تولد را brithday سرچ کنید .

با فشردن گزینه ی send to در پایین صفحه استوری شما منتشر خواهد شد . با آموزی های کاربردی ما در باره ی فضای مجازی همراه شوید .

( رای: 2 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.