برنامه عصر جدید
موضوعات داغ

قسمت ششم فصل دوم برنامه عصر جدید پخش شده – ۷ فروردین ۱۳۹۹

فصل دوم برنامه عصر جدید

قسمت ششم فصل دوم برنامه عصر جدید

کارگردان : احسان علیخانی

معرفی برنامه « قسمت ششم فصل دوم برنامه عصر جدید »

فصل دوم عصر جدید بزرگترین مسابقه استعدادیابی تلویزیون با اجرا و کارگردانی احسان علیخانی ، تا قبل از نوروز ۹۹ شنبه‌ها و یکشنبه‌های هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد و تکرار آن بعد از ظهر روز‌های یکشنبه و دوشنبه است.

در ایام نوروز این برنامه هر شب بعد از اخبار شبانگاهی میزبان مخاطبان خواهد بود و به نظر می‌رسد که مثل نوروز ۹۸ تکرار آن ساعت ۱۰:۳۰ صبح و ۱۶:۲۰ دقیقه بعد از ظهر (روز بعد) پخش می‌شود .

مهم‌ترین اتفاق “عصرجدید” این صحنه است و مهم‌ تر از آن استعدادهایی است که روی این صحنه راوی استعداد، توانایی و مهارت هایشان هستند که از چشم همه پنهان بوده است.

در این قسمت 7 شرکت کننده با اجراهای متفاوت هیجان را به خانه‌ها می‌برند.

✴️گروه بته کن ، اولین اجرای قسمت ششم

یه رزم‌آهنگ پرشور که از مهیار ۶ساله داشت تا آقای رازخواه ۵۶ساله؛ با سلاح رزمی مرتبط با اسم تیم !

✴️خوانندگی سنتی پوریا عابدینی ، دومین اجرای قسمت ششم

با یک نمایش عالی و بی نقص توجه همه حاضران را جلب کرد .

✴️علیرضا کیانی ، سومین اجرای قسمت ششم

تقلید صدای جذاب علیرضا کیانی حسابی همه تماشاچیان و داوران را سرگرم کرد .

✴️فاطمه قناد و علی صباحی‌مقدم ، چهارمین اجرای قسمت ششم

بازی با اعداد و کلمات به روی صحنه رفتند و با به حافظه سپردن اعداد و کلمات سه چراغ سفید از داوران گرفتند .

✴️خوانندگی سروش امامی ، پنجم اجرای قسمت ششم

خوانندگی سروش امامی که با اجرای یه آهنگ از بهنام بانی، دقایق احساسی توی برنامه ساخت!

✴️محمد پوررضا کاریکاتوریست ، ششمین اجرای قسمت ششم

وقتی شرکت‌کننده کاریکاتوریست برنامه تصمیم می‌گیره شغل داورهای ما رو عوض کنه!

✴️محمد داوری ، هفتمین اجرای قسمت ششم

وقتی می‌گن فلانی اومد روی صحنه آتیش به پا کرد و رفت ، دقیقا یعنی همین ! محمد داوری

کانال رسمی عصر جدید – اینستاگرام

 

همچنین آیتم های قسمت پنجم این برنامه به صورت جداگانه 👇👇👇

 

گروه بته کن ، اولین اجرا

اجرای گروه بته کن در قسمت ششم عصر جدید 2 به عنوان اجرای اول به روی صحنه رفت و با دو موزیک با نانچیکو اجرایی نمایشی به روی صحنه آورد و دو رای مثبت از امین حیایی و بشیر حسینی گرفت و آریا عظیمی نژاد و رویا نونهالی رای ندادند.

بر این اساس به رای تماشاچیان گذاشته شد و با اکثریت آرای سفید تماشاگران حاضر به فینال امشب راه یافت . انتقادات جدی داوران نظم و موسیقی و خلاقیت در کار بود و خصوصا موسیقی که مناسب این کار نبود.

شرکت‌کننده اجرای شمارهٔ کار آرا نتیجه
امین حیایی سید بشیر حسینی آریا عظیمی نژاد رویا نونهالی
گروه بته کن 1 نانچیکو Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png حذف

 

خوانندگی سنتی پوریا عابدینی ، دومین اجرا

اجرای خوانندگی پوریا عابدی در عصر جدید فصل دوم به عنوان دومین اجرا در قسمت ششم به روی صحنه رفت و با یک نمایش عالی و بی نقص توجه همه حاضران را جلب کرد با این وجود بشیر حسینی در اواسط اجرای پوریا به او رای قرمز داد که با تعجب مجریان و آریا روبرو شد و آریا عظیمی نژاد چند ثانیه ای به او با تعجب خیره نگاه کرد.

بشیر حسینی نژاد بستن چشم های پوریا را به عنوان علت چراغ قرمز عنوان کرد که مورد انتقاد رویا نونهالی بود و باقی داوران و مربیان موسیقی حاضر در عصر جدید به این مساله اعتراض کردند و به همین دلیل احسان علیخانی رای بشیر حسینی را به رای تماشاچیان گذاشت و آنها رای برابر در موافقت و مخالفت با تماشاچیان دادند.

در پایان اجرا پوریا عابدی در انتقاد به نظر سید بشیر حسینی درباره جلوه های بصری کار هنری گفت موسیقی شنیدندی است نه دیدنی.

شرکت‌کننده اجرای شمارهٔ کار آرا نتیجه
امین حیایی سید بشیر حسینی آریا عظیمی نژاد رویا نونهالی
پوریا عابدینی 2 خوانندگی سنتی  Crystal Clear app clean.png Crystal Clear action button cancel.svg Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png حذف

 

علیرضا کیانی ، سومین اجرا

تقلید صدای جذاب علیرضا کیانی به روی صحنه قسمت ششم عصر جدید رفت که حسابی همه تماشاچیان و داوران را سرگرم کرد . او که از عصر جدید قبلی جا مانده بود و ویوئوی خود را دیر فرستاد یک سال برای رقابت در این برنامه استعداد یابی صبر کرده است.

در پایان بشیر حسینی و رویا نونهالی رای سفید دادند و آریا عظیمی نژاد و امین حیایی رای منفی دادند. انتقاد امین حیایی این بود که صداها خیلی فاصله داشت با شخصیت های اصلی و تنها تقلید صدای شید بشیر حسینی خوب بود . لذا وضعیت علیرضا کیانی به رای تماشاچیان به رای گذاشته شد و تماشاچیان رای مثبت دادند تا این تقلید صدا به فینال امشب راه یابد .

شرکت‌کننده اجرای شمارهٔ کار آرا نتیجه
امین حیایی سید بشیر حسینی آریا عظیمی نژاد رویا نونهالی
علیرضا کیانی 3 تقلید صدا Crystal Clear action button cancel.svg Crystal Clear app clean.png Crystal Clear action button cancel.svg Crystal Clear app clean.png حذف

 

فاطمه قناد و علی صباحی‌مقدم ، چهارمین اجرا

اجرای فاطمه قناد و علی صباحی‌ مقدم در بازی با اعداد و کلمات در قسمت ششم عصر جدید به روی صحنه رفتند و با به حافظه سپردن اعداد و کلمات سه چراغ سفید از داوران گرفتند .

آریا عظیمی نژاد به دلیل خطاهای موجود در اجرا به آن رای قرمز داد و به بشیر حسینی انتقاد کرد که چرا به اجرای خواننده سنتی به دلیل نداشتن جاذبه بصری رای قرمز داده اما این اجرا که وضعیت مشابهی داشت را رای مثبت می دهد .

 

شرکت‌کننده اجرای شمارهٔ کار آرا نتیجه
امین حیایی سید بشیر حسینی آریا عظیمی نژاد رویا نونهالی
فاطمه قناد و علی صباحی‌ مقدم 4 بازی با اعداد Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear action button cancel.svg Crystal Clear app clean.png حذف

 

خوانندگی سروش امامی ، پنجم اجرا

اجرای سروش امامی خواننده به عنوان اجرای پنجم در قسمت ششم عصر جدید 2 روی صحنه رفت اما به دلیل ایرادات پرشمار در اجرا و خوانندگی او باعث شد 4 چراغ قرمز از داوران بگیرد.

آریا عظیمی نژاد و امین حیایی گفتند که مشکل نفس گیری او باعث شد نتواند به درستی اجرا کند و برخی قواعد دیگر خوانندگی نیز در اجرای او رعایت نشده بود. با این رای سروش امامی حذف شد .

شرکت‌کننده اجرای شمارهٔ کار آرا نتیجه
امین حیایی سید بشیر حسینی آریا عظیمی نژاد رویا نونهالی
سروش امامی 5 خوانندگی Crystal Clear action button cancel.svg Crystal Clear action button cancel.svg Crystal Clear action button cancel.svg Crystal Clear action button cancel.svg حذف

 

محمد پوررضا کاریکاتوریست ، ششمین اجرا

محمد پوررضا کاریکاتوریست در عصر جدید 2 در قسمت ششم به روی صحنه رفت و تصویر داوران را کشید و با آنها شوخی کرد اما نتوانست موفق باشد و 4 رای قرمز گرفت.

انتقاد داوران به او شباهت کم تصاویر به داوران بود و کار او را ضعیف دانستند و غیرقابل پذیرش. با این رای او نیز مانند اجرای قبلی حذف شد و دومین 4 ضربدر قرمز شب ششم رقم خورد.

شرکت‌کننده اجرای شمارهٔ کار آرا نتیجه
امین حیایی سید بشیر حسینی آریا عظیمی نژاد رویا نونهالی
محمد پوررضا 6 کاریکاتوریست Crystal Clear action button cancel.svg Crystal Clear action button cancel.svg Crystal Clear action button cancel.svg Crystal Clear action button cancel.svg حذف

 

محمد داوری ، هفتمین اجرا

اجرای محمد داوری در عصر جدید صحنه نمایش را به آتش کشید و حرکات نمایشی سیرک را به روی صحنه آورد . او که از خراسان شمالی آمده بود توانست از داوران 4 چراغ سفید بگیرد .

او با مهارت هنر رزمی و فعالیت سیرک خود را به خوبی نشان داد و لحظات زیبا و چشم نوازی را خلق کرد . با این رای او به فینال امشب راه یافت .

شرکت‌کننده اجرای شمارهٔ کار آرا نتیجه
امین حیایی سید بشیر حسینی آریا عظیمی نژاد رویا نونهالی
محمد داوری 7 سیرک Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png Crystal Clear app clean.png صعود

 

 

به این مجموعه امتیاز دهید :
به این مطلب امتیاز دهید
( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
بستن
بستن