برنامه عصر جدید

همایون دهقان ‌بردبار چهارمین اجرای قسمت دوم از دور دوم عصرجدید

دور دوم عصرجدید

به این مطلب امتیاز دهید
( رای: 1 امتیاز: 5 )

در این آیتم همایون دهقان ‌بردبار از سری خواننده های مرحله ی قبل بود که توانست از مرحله ی اول به مرحله ی دوم با رای مردمی راه پیدا کند و یکبار دیگر هنر خود را محک بزند . همایون دهقان بردبار ، سرباز  اهل شیراز قطعه ای که پدرش برای مادر خود تهیه کرده بود را آهنگسازی کردو خواند .

خلاصه ای از نظرات داوران در مورد اجرای همایون دهقان بردبار

نظر داوران نسبت به خوانندگی همایون دهقان بردبار به این صورت بود که در مرحله ی قبل به دلیل بی ادعایی و ساده خوانی مورد اقبال قرار گرفت و توانست 4 چراغ سفید بگیرد . ولی این مرحله آریا میگوید صدایش را میخواهد به رخ بکشد و باعث شد یک چراغ قرمز از آریا عظیمی نژاد دریافت کند . با این حال با دریافت دو چراغ سفید داور های دیگر هم به صدای او ایراداتی وارد کردند و نظر امین حیایی این بود که این قطعه برای این مرحله چندان جالب نبود چون فراز و فرود زیادی در خواندنش مشاهده نکرده بود .

خانم نونهالی دلیل رای منفیشان این بود که مرحله به مرحله باید پیشرفت محسوسی صورت بگیره و چشم گیر باشه و متاسفانه پیشرفتی حاصل نشده بود برای همین چراغ قرمز تقدیم همایون دهقان ‌بردبار کردند .

خود همایون مقایسه ی مرحله ی قبل تا این مرحله را چنین ارزیابی کرد که : قطعه قبلی را انقدر تمرین کرده بودم که در روح و جانم نشسته بود ولی برای تمرین این اجرا یک هفته فقط تمرین کرده بودم . و رای داوران را با جان و دل پذیرفت .

 

صفحه اینستاگرام عصرجدید

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
بستن
بستن