پیشنهاد ویمگزمجله سرگرمی

برنده نهایی ۵۰۰ میلیونی عصر جدید

نتیجه نهایی سری اول عصر جدید

فاطمه عبادی قهرمان اولین قهرمان مسابقه استعداد یابی عصر جدید.

فینالیست‌ های عصر جدید آخرین هنرنمایی خود را در برابر احسان علیخانی، داوران (امین حیایی، بشیر حسینی، آریا عظیمی نژاد و رویا نونهالی) و تماشاگران اجرا کردند؛ این پنج نفر از میان بیش از ۳۰۰ گروه شرکت کننده به فینال رسیدند.

دوشنبه شب (۲۸ مرداد) آخرین قسمت برنامه استعدادیابی «عصر جدید» روی آنتن شبکه سوم سیما رفت.

فینال مسابقه بزرگ استعدادیابی «عصر جدید» با شرکت محمد زارع، پارسا خائف، سعید فتحی روشن، فاطمه عبادی و گروه دختران نینجا برگزار شد.

جایزه این مسابقات به شرح زیر است:

  • نفر اول: ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصصی
  • نفر دوم: ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصصی
  • نفر سوم: ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصصی
  • نفر چهارم: ۷۵ میلیون تومان اعتبار تخصصی
  • نفر پنجم: ۵۰ میلیون تومان اعتبار تخصصی

گفتنی است؛ در این نظرسنجی ۲۴.۴۰۵.۶۰۸ نفر شرکت داشتند.

نفرات اول تا پنجم این رقابت ها براساس آرای مردمی انتخاب شدند که به شرح زیر هستند:

  1. نفر اول: فاطمه عبادی ۶۵۴۴۹۶۴ رای
  2. نفر دوم: محمد زارع ۵۹۱۶۳۶۲ رای
  3. نفر سوم: پارسا خائف ۵۷۱۷۰۶۴ رای
  4. نفر چهارم: سعید فتحی روشن ۳۱۴۸۴۳۱ رای
  5. نفر پنجم: دختران نینجا با تعداد ۳۰۷۸۷۸۷ رای

آغاز فینال مسابقه عصر جدید/ معرفی فینالیست تا ساعاتی دیگر

آغاز فینال مسابقه عصر جدید/ معرفی فینالیست تا ساعاتی دیگر

آغاز فینال مسابقه عصر جدید/ معرفی فینالیست تا ساعاتی دیگر

آغاز فینال مسابقه عصر جدید/ معرفی فینالیست تا ساعاتی دیگر

در این بخش فینالیست‌ها حضور پیدا کردند.

سعید فتحی روشن درباره نظرات مردم بعد از فینال گفت: بعد از اجرای فینال کسی انتقاد نکرد و نگفتن که اجرای من بد بود. وی ادامه داد: من برای اول شدن به مسابقه عصر جدید آمدم، اما الان حس همه ما یکی است و تفاوتی ندارد. بهرام عظیمی مربی عصر جدید پیراموت فتحی روشن گفت: زمانی که برای فینال به باشگاه مهارت شمال رفتیم، نظرمن این بود که سعید فتحی روشن نفر اول می‌شود چراکه اجرا‌های خاصی داشت.

بشیر حسینی نسبت به اجرای سعید فتحی روشن گفت: اجرای سعید ما رو به کل کل می‌طلبید و سخت‌ترین داوری را برای ما داشت. محمد زارع نیز درباره تغییر کردن نظر مردم نسبت به خودش گفت:نظر مردم نسبت به من خیلی تغییر کرده و شناخت کافی به من پیدا کردند و از لحاظ ظاهر دیگر من را قضاوت نمی‌کنند.

ارشا اقدسی درباره زارع گفت: محمد زارع افکار به شدت عجیب و خلاقی دارد و دست روی هر کاری بگذارد بهترین می‌شود. شاید افراد زمانی که کار من و امثال محمد را می‌بینند، می‌گویند این فرد دیوانه است، به نظرم دنیا به دیوانگی امثال محمد نیاز دارد است. در بخشی از برنامه بشیر حسینی نسبت به حس و حال فینالیست‌ها گفت: برای هر خانواده‌ای لحظات جذاب و شگفت انگیزی وجود دارد، مثلا لحظات جشن تولد، سال تحویل یا سر سفرعقد آدم بله میگه ان شالله برای شما و خیلی‌های دیگر اتفاق بیفتد، در چشمان شما یک برق خاصی است.

در ویمگز بخوانید :  سعید فتحی روشن دومین اجرای قسمت هشتم - مرحله دوم - عصر جدید - 20 خرداد 1398

علیخانی گفت: ان شالله به حق پنج تن آل عبا (خنده)

بعد با توجه به حضور یک مگس که علیخانی آن را با دست خود گرفت گفت: خودم فصل بعد در عصر جدیدبه عنوان صیاد خرمگس شرکت می‌کنم. در بخشی از برنامه عصر جدید آرمان امیدی یکی از شرکت کنندگان این مسابقه اجرا داشت.

فاطمه عبادی نیز درباره حضورش در عصر جدید گفت: کار اول من درباره هوای خوزستان بود که امیدوارم نتیجه بخش باشد درصورتی که ما هنوز درگیر هوای خوزستان هستیم. در اجرای دوم سراغ بیماران سرطانی رفتم که انرژی و روحیه آن‌ها خوب شده بود. وی بیان کرد: اجرای سوم درباره کودک کار را انجام دادم بچه‌هایی که شاید بی تفاوت از کنار آن‌ها رد می‌شویم کاری برای آن‌ها انجام بدهم کار آخر نیز انقلابی را در بین مردم دیدم و لطف بسیاری شامل من شد، خیلی‌ها به من پیام دادند که می‌خواهند کارت اهدای عضو بگیرند. پارسا خائف نیز با حضور در برنامه از همه مردم به خاطر اینکه به او رای دادند تشکر کرد.حمید ترکاشوند مربی عصر جدید گفت: پارسا خیلی به حرف‌های اطرافیان توجه می‌کند با توجه به اینکه پارسا آواز و تصنیف کار کرده بود، اما توانست اجرای خوبی در فینال داشته باشد.

پارسا درباره نظر پورناظری بعد از اجرای قطعه آرایش غلیظ گفت: بعداز فینال آقای پور ناظری به من پیام دادند و از اجرای من رضایت داشتند، آقای پور ناظری به من گفتند که با حضورشان در ایران با او یک دیدار خواهند داشت.

به این مطلب امتیاز دهید :
به این مطلب امتیاز دهید
( رای: امتیاز: )

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
بستن
بستن