برنامه عصر جدید

مهران رحمانی ، آخرین اجرای قسمت اول از دور دوم عصرجدید

فصل دوم عصرجدید

به این مطلب امتیاز دهید
( رای: 2 امتیاز: 5 )

نقاشی که در مرحله ی پیش گل کاشته بود این مرحله اجرایش با نقص های ابتدایی روبه رو بود که مورد انتقاد داوران قرار گرفت و سه چراغ قرمز کسب کرد و به فینال امشب راه نیافت و حذف شد .

مهران رحمانی ، آخرین اجرای قسمت اول از دور دوم عصرجدید
خلاصه ی گفت و گو ها درباره ی این اجرا

در این اجرای سه نفره مهران رحمانی و دو نفر دیگر برای اجرا به صحنه آمدند ولی نقش آن دو نفر دیگر از نظر آقای حیایی کم و بی ثمر تلقی شد و خانم نونهالی اجرای امشب مهران و اجرای مقدماتی وی را غیرقابل مقایسه خواندند ولی سید بشیر بابت تمام زحماتی که کشیده بودن و حتی ابتکارات کوچک و بزرگشان در عرصه ی تجسمی به آنها یک چراغ سفید از طرف تیم داوران عطا کرد .

احسان علیخانی در انتها از مهران رحمانی خواست تا اثر تجسمی خودش را ارزیابی کند و مهران به خودش 4 چراغ قرمز داد . 

آریا عظیمی نژاد اینطور نظر داشت که تا قبل از برداشتن ماسک از تابلو و جایگزین دو تابلوی دیگر در میان نقاشی و به هم ریختن شکل و ظاهر نقش نظرم مثبت بود و چراغ سفید مد نظرم بود ولی بعد از اینکه کار مطلوب را ندیدم چراغ قرمز را دادم .

پس از اجرای مهران رحمانی ، مادرش که در پشت صحنه ی اصلی همراه با خانواده و دوستان مهران در کنار ایمان قیاسی قرار داشتند افسوس خورد از رای کسب کرده ی پسرش و گفت خیلی زحمت کشیده بود و حقش این نبود . از طرفی احسان علیخانی دلیل نقص اجرای مهران رحمانی را تمرکز زیاد روی وقت او دانست و گفت انقدر که به زمان توجه داشت باعث از دست دادن تمرکز او شد .

 

صفحه اینستاگرام عصرجدید

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
بستن
بستن