سریال

سریال بچه مهندس فصل دوم

دانلود و مشاهده بچه مهندس

سریال بچه مهندس فصل دوم

ژانر : درام

کارگردان : علی غفاری

بازیگران : ساناز سعیدی ، برزو ارجمند ، بهناز جعفری ، بهاره رهنما ، پرویز پورحسینی ، مسعود بهنامی مهر ، افشین نخعی ، ساعد هدایتی ، سوگل طهماسبی ، نفیسه روشن

معرفی برنامه « سریال بچه مهندس فصل دوم »

خلاصه داستان

زنی هراسان و با حالی پریشان کودک خود را با اصرار و التماس زیاد به پرورشکاه می‌سپارد و ادعا می‌کند اگر بچه را نپذیرند پدرش او را خواهد فروخت . در پرورشگاه نام بچه را جواد جوادی می‌گذارند و او با بچه‌های دیگر در خانواده بزرگ پرورشگاه کم‌کم بزرگ می‌شود . صدیقه (ساناز سعیدی) همسر قدرت کم‌کم به او علاقمند شده و رابطه عاطفی میان او و جواد برقرار می‌شود . مدیر پرورشگاه خانم جاهد (بهناز جعفری) شخصی بسیار سخت گیر و خشن است که روشهای تربیتی او موجب ناراحتی بچه‌ها و کارکنان مرکز می‌گردد .

از طرف دیگر سر و کله مردی که چهره وحشتناکی دارد و به صورت زخمی معروف است پیدا می‌شود و همه فکر می‌کنند که پدر جواد است (اما در فصل دوم مشخص می‌شود که پدر مژگان است) و با ایجاد وحشت و نگرانی در پرورشگاه ، منشأ اتفاقاتی در سریال می‌شود . جواد به کارهای فنی علاقه دارد و استعداد عجیبی در ساختن وسایل با استفاده از مواد بی‌مصرف و دور انداخته شده دارد و به همین دلیل بچه مهندس نامیده می‌شود .

به این مجموعه امتیاز دهید :
به این مطلب امتیاز دهید
( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
بستن
بستن