ترفندهای موبایل و کامپیوتر

چگونه اندروید گوشی را ارتقا دهیم؟

( رای: 3 امتیاز: 3.7 )

چگونه اندروید گوشی را ارتقا دهیم؟

آپدیت کردن و بروز رسانی سیستم عامل کاری هیجان انگیز برای اکثر کاربران اندروید است زیرا با ظاهر و ویژگی هایی جدید همچنین کارایی و عملکرد بهتر و بالاتری همراه است. دستگاه های اندرویدی به طور معمول کاربران خود را از بروزرسانی های جدید آگاه می کنند اما گاهی اوقات ممکن است به دلایلی این کار به تأخیر و تعویق بیفتد. با ویمگز همراه باشید تا بروزرسانی سیستم عامل اندرویدتان را به درست ترین و بهترین شیوه به شما بیاموزد.

چگونه اندروید گوشی را ارتقا دهیم؟وارد گزینه ی settings دستگاهتان شوید . گزینه ی software update را انتخاب کنید . سپس گزینه ی Download update manually را که انتخاب کنید وارد پروسه ی آپدیت اندروید گوشیتان خواهید شد .

دقت کنید که برخی از دستگاه ها فقط با اتصال اینترنت Wi-Fi به دنبال آپدیت های جدید اندروید میگردند و از بسته ی اینترنت شما استفاده نمی کنند. ضمنا معمولا حجم آپدیت های اندروید بالا می باشد، پس بهتر است تا از اینترنت Wifi استفاده کنید. اگر آپدیتی پیدا شد، مطمئن شوید که مراحل قبل (پشتیبان گیری از اطلاعات و خالی کردن حافظه) را انجام داده اید و سپس به آپدیت کردن اندروید دستگاه خود بپردازید. فقط یک نکته ی مهم را در نظر داشته باشید: حتما باتری دستگاه شما قبل از شروع عملیات به روز رسانی بالاتر از ۵۰ درصد باشد. سعی کنید برای حفاظت از باتری دستگاهتان، در حالت شارژ شدن گوشی خود را آپدیت نکنید. در طول عملیات آپدیت اندروید، دستگاهتان را به حال خود رها کنید، گوگل کار خود را به خوبی بلد است!

( رای: 3 امتیاز: 3.7 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.