زناشویی

پوزیشن های زناشوئی برای جلوگیری از بارداری

حالتهای مناسب برای پیشگیری از بارداری

( رای: 1 امتیاز: 5 )

پوزیشن های زناشوئی برای جلوگیری از بارداری

در این روش زن به پشت دراز میکشد و یکی از پاهای خود را با زاویه نود درجه از سطح زمین نگه داشته و پای دیگرش را در اتیار مرد قرار میدهد. مرد با استفاده از بازوانش پای زن را به همان حالت نگه میدارد.و یا اینکه زن با استفاده از انعطاف کمر و بدنش پای طرف موافق راکامل باز کرده و آن را روی شانه مرد قرار میدهد…پوزیشن های زناشویی برای جلوگیری از بارداری، پوزیشن های طبیعی دخول

در این شرایط زن فعالت زیادی ندارد و فقط با لمس و نوازش احساس خوشایندی را به مرد انتقال میدهد.همچنین میتواند با لمس و فشار بدن مرد به او بفهماند که چقدر از رابطه لذت میبرد و بخواهد که شدت رابطه را کاهش یا افزایش بدهد.به این صورت هم ارتباط جنسی را کنترل میکند و هم از رابطه لذت میبرد.

در این وضعیت،مرد نیز میتواند با جنبش رفت و برگشتنی  و هم چنین جنبش موجی کمر خود، آلت خویش را موازی با ساختارهای تناسلی خانم تنظیم کرده و نفوذ عمیق‌تر و نیکوتری داشته باشد.

کیفیت معاشقه در این وضعیت بسیار بالاست و تحریک پذیری خوبی روی نقطه جی انجام میشود.همچنین مرد به تمام نقاط حساس زن دسترسی دارد.صورت و سینه های زن به طور کامل در اختیار مرد است و میتواند در هنگام ارگاسم زن او را به آغوش بکشد و لذت سکس را صد چندان کند.

آقایانی که وظیفه پیشگیری از بارداری را دارند از این روش بهره ببرند چون به سرعت میتوانند از زن جدا شده و از بارداری پیشگیری کنند.

البته باید توجه داشت که روش عقب کشیدن برای پیشگیری از بارداری روش مناسبی نیست چرا که ممکن از در مایعی که قبل از انزال مرد خارج میشود نیز مقداری اسپرم وجود داشته باشد.علاوه بر این بسیاری از آقایان قدرت کنترل سکس را در آن لحظه خاص ندارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.