ترفندهای شبکه های اجتماعیپیشنهاد ویمگز

چگونه پیج هک شده اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

( رای: 3 امتیاز: 5 )

چگونه پیج هک شده اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

برای اینکه یک پیجی که مورد نفوذ قرار گرفته را برگردونیم کافی است طبق چیزی که میگم عمل کنید .برای بازیابی اینستاگرام ابتدا به صفحه ای که یوزر نیم و پسوردتان را وارد میکنید بروید اگر مورد نفوذ قرار گرفته باشید هر چقدر که میخواهید وارد شوید نمیتوانید . خب حالا روی گزینه ی Get help signing تپ کنید .

چگونه پیج هک شده اینستاگرام را بازیابی کنیم؟ یک صفحه ای برای شما باز میشود که در این صفحه میتوانید username , email , phone number را وارد کنید .چگونه پیج هک شده اینستاگرام را بازیابی کنیم؟ next را میزنید و توی صفحه ی بعدی که برایتان می آورد از سه طریق میتوانید پیج را باز گردانی کنید . 1 از طریق آدرس ایمیلتان 2 از طریق شماره تلفنتان 3 از طریق فیسبوکتان . مثلا به چه صورت میباشد ؟ به این صورت که اگر روی ایمیل تپ کنم ، برای ایمیلی که قبلا در اکانت اینستاگرامم ذخیره کرده بودم یک ایمیل برای بازیابی پیج ارسال خواهد شد که بعد میتوانیم وارد اکانت خودمان شویم . اما اگر اون فرد نفوذ کننده امده باشه اطلاعات شما را تغیر داده باشه ، شرایط بازگردانی پیج یک مقدار متفاوت خواهد شد . چنانچه با همچین موردی مواجه شدید روی گزینه ی need more help تپ کنید .

چگونه پیج هک شده اینستاگرام را بازیابی کنیم؟ وارد صفحه ی جدیدی میشید که توی این صفحه فیلد های مختلفی وجود دارد که باید اینا رو پر کنیم . و علاوه بر این ها گزینه هایی وجود دارد که باید اون ها رو متناسب با پیجمون انتخاب کنیم . در قسمت اول ایمیلی که موقع ثبت نام وارد کردید را تایپ کنید (به مدت یکسال اگر ایمیل را تغیر دهید همچنان ایمیل اولیه داخل دیتابیس اینستاگرام باقی میماند )
در قسمت بعدی باید ایمیلی را وارد کنید که اینستاگرام از طریق اون ایمیل بتونه با شما مکاتبه کنه ، در صورتی که به ایمیل اولتون دسترسی دارید میتونید همون را اینجا وارد کنید ، در غیر اینصورت میتوانید از ایمیلی دیگر استفاده کنید . سپس باید سه گزینه را انتخاب کنید که باید با توجه به شرایطتان باشد.

  1.  اگر اکانت شما مربوط به یک برند بود این گزینه را بزنید .
  2.  اگر در اکانت شما عکس شخصیتان بود این گزینه را بزنید .
  3.  اگر هیچ عکس شخصی در اکانت شما نیست این گزینه را بزنید .
  4. و بعد در قسمت بعدی یکی از این 4 گزینه را باید انتخاب کنید .
  5. اگر ایمیل اکانت خود را فراموش کرده اید این گزینه را بزنید .
  6.  اگر نمیتوانید به ایمیل خود وارد شوید این گزینه را بزنید .
  7.  اگر اکانت شما هک شده است این گزینه را بزنید .
  8.  در صورتی که مورد شما در این سه گزینه نبود دیگر موارد را انتخاب کنید .

بعد از تکمیل موارد فوق گزینه ی Request Support را تپ کنید .
که ایمیل های متفاوتی را بعد از آن دریافت میکنید . که بسته به شرایطتان باید پر کنید .
با ما همراه شوید .

( رای: 3 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.