زناشویی

پوزیشن های رابطه جنسی مناسب برای زوجین + تصویر

۴ مدل پوزیشن قاشقی رابطه جنسی (مخصوص زوجین) +۱۸هشدار +۱۸

این مطلب برای رابطه میان همسران بوده و برای سایر افراد توصیه نمی شود.


عکس پوزیشن مناسب رابطه جنسی

ماشین لباس شویی

این پوزیشن دارای ترفند زیادی نمی باشد، ولی به یک حالت حادثه جویی نیاز دارد.این پوزیشن دارای دو ورژن می باشد: در ورژن اول، زن در حین سیکل چرخشی ماشین لباسشویی بر روی آن می نشیند و مرد در حالت ایستاده دخول را انجام می دهد؛در این روش زن از طریق دخول و لرزش ایجاد شده از طریق ماشین تحریک می شود.در مکان هایی که شوینده و خشک کن در نزدیکی یک دیگر قرار دارند، حتی هر دو نفر می توانند به بالای ماشین بروند. “مردها این موقعیت را خیلی دوست دارند

ماشین لباس شویی
پوزیشن ماشین لباس شویی

همچنین بخوانید : آموزش تصویری پوزیشن ماشین لیاس شویی

۴ مدل پوزیشن قاشقی رابطه جنسی (مخصوص زوجین) +۱۸


بعد از ظهر یکشنبه

حتی ورزشکاران هم نیاز دارند که خنک بشوند، به همین دلیل می توانند این پوزیشن را به عنوان یک ریکاوری در پایان روز در نظر بگیرند.این پوزیشن یک حالت دیگری از پوزیشن X می باشد که در آن مرد بر روی پهلوی خودش دراز می کشد و زن بر روی پشت خودش دراز می کشد.زن یکی از پاهای خودش که نزدیک به مرد است را بر روی ران مرد می گذارد.زن می تواند با استفاده از پای دیگر خودش و از طریق پیچیدن پای خوش بر روی پای پایینی مرد، خودش را به مرد نزدیک تر کند. این پوزیشن منجر به تحریک راحت تر چوچوله می شود و می تواند به حالت بوسه تبدیل شود.

بعد از ظهر یکشنبه - پوزیشن خوابیدن با همسر
پوزیشن بعد از ظهر یکشنبه

همجچنین بخوانید : توضیح کامل شیوه اجرای پوزیشن رابطه جنسی ماشین لباس شویی


چرخیدن (پرنخولیتا)

به منظور انجام دادن این پوزیشن، مرد باید از قسمت پشت بر روی زمین دراز بکشد و زانوهای خودش را بالا نگه دارد، بعد از آن مفصل ران خودش را از کف زمین بلند کند و یک نوع پلی درست کند. زن هم باید در قسمت بالای این پل بنشیند.شما باید کمر و پاهای قوی داشته باشید تا بتوانید این پوزیشن جنسی آکروباتیک را انجام دهید؛ این مورد یکی از سخت ترین روش ها در نظر گرفته شده است. این موقعیت باید به جای تختخواب بر روی کف زمین صورت بگیرد تا مبنا و پایه محکم تری پیدا کند.

پوزیشن جنسی چرخیدن (پرنخولیتا)
پوزیشن جنسی چرخیدن (پرنخولیتا)

همچنین بخوانید :۷ پوزیشن جنسی مناسب برای آلت تناسلی کوچک


حالت معلق ثابت (آوالامبیتاکا)

 در این روش یک مرد در حالت ثابت قرار می گیرد و زن از آن آویزان می شود، پاهای زن به پاهای مرد پیچیده می شود و زن با دست های خودش، گردن مرد را می گیرد.این پوزیشن یکی از سخت ترین پوزیشن ها برای زوجینی است که می خواهند یک مدت زمانی را در این حالت بمانند. افراد نباید بعد از مشروب خوردن پوزیشن معلق ثابت را اجرا کنند، چرا که آنها نیاز دارند که یک توازن بالایی داشته باشند.افرادی که می خواهند این پوزیشن را امتحان کنند، می توانند استفاده از این حرکت را به عنوان یک حرکت انتقالی از یک مکان به مکان دیگر در نظر بگیرند.

پوزیشن جنسی حالت معلق ثابت (آوالامبیتاکا)
پوزیشن جنسی حالت معلق

گاو پیشرفته (دنوکا)

حالت گاو کلاسیک عبارت از موقعیتی است که در آن یک زن در حالت ایستاده پاهای خودش را از هم جدا می کند و مرد از پشت با وی رابطه جنسی برقرار می کند.بعد از آن زن آنقدر خم می شود تا دست هایش به کف زمین برسند.در ورژن جذاب تر از این پوزیشن، مرد می تواند کمر زن را هم بگیرد تا زن پاهایش را از زمین بردارد این موقعیت به قدرت بدنی و کنترل عضلانی بالا نیاز دارد.

پوزیشن گاو پیشرفته (دنوکا)
پوزیشن گاو پیشرفته

حالت پیشرفته دخول از بالا (اتپیدیتکا)

در پوزیشن دخول از بالا، زن بر روی کمر خودش دراز می کشد و پاهای خودش را بر روی سینه مرد می گذارد.بعد از آن مرد زانو می زند و از زیر پاهای زن دخول را انجام می دهد.در حالی که ورژن کلاسیک دخول از بالا برای زن راحت می باشد، ولی ورژن جذاب تر از این پوزیشن یک پوزیشن راحتی نمی باشد.در این پوزیشن تغییر یافته، مرد بر روی زانوهای خودش بلند می شود و مفصل ران زن از سطح زمین بالا می آید، در نتیجه قسمت بالای کمر وی بر روی کف زمین قرار می گیرد.کدل معتقد است که این پوزیشن برای تحریک نقطه G و مردهایی که در پاهای خودشان شلوار دارند، مناسب می باشد.

حالت پیشرفته دخول از بالا (اتپیدیتکا)
پوزیشن دخول از بالا

همچنین بخوانید: ۵ تکنیک طلایی پوزیشن رابطه جنسی میشنری


کریستین میلرو

در این پوزیشن، زن در حین نشستن بر روی پشت پاهای خودش، به صورت حالت چمباتمه (یا قوز) بر روی مرد قرار می گیرد.. پاهای مرد به سمت سینه زن چرخیده می شود و زن بر روی کف پای خودش دولا می شود.همچنین این پوزیشن می تواند با یک زنی که به پشت برگشته است و یا زانو زده است، اجرا شود.

پوزیشن جنسی آمازون
پوزیشن جنسی آمازون

پوزیشن زناشویی قدیمی

این پوزیشن یک پوزیشن خلاقی از پوزیشن فرستاده می باشد.این پوزیشن در زمانی مناسب است که شما بخواهید به بدن خودتان توجه کنید و در عین حال از بدن طرف مقابلتان لذت ببرید.به منظور انجام دادن رابطه جنسی قدیمی، مرد به نحوی بر روی زن دراز می کشد که سر مرد در روبروی پای زن قرار بگیرد.هر دو نفر پاهای خودشان را باز می کنند. به دلیل اینکه بدن مرد در سمت معکوس بدن زن قرار می گیرد، مرد باید نسبت به زاویه غیر معمول دخول مراقب باشد.

پوزیشن زناشویی قدیمی
پوزیشن زناشویی قدیمی

اینترسکشن

 افرادی که دارای مشکلاتی در ناحیه مفصلشان هستند، باید از این روش استفاده نکنند و همچنین این روش برای هیچ فردی راحت نخواهد بود. در این پوزیشن، زن بر روی پهلوی خودش دراز می کشد.مرد هم در قسمت پشت زن بر روی پهلوی خودش دراز می کشد و پاهای وی در مابین پاهای زن قرار می گیرد.زن و مرد همراه با یکدیگر شکل X را درست می کنند، و به همین دلیل به این اسم مشهور شده است.

پوزیشن X اینترسکسشن
پوزیشن X اینترسکشن

جایزه دزدی

هر چند که اسم این روش به صورت مناسبی گویا نمی باشد، ولی برای دخول عمیق و تحریک چوچوله ای کامل در طول آمیزش مناسب می باشد.به منظور انجام دادن پوزیشن جایزه دزدی، زن بر روی کمر خودش قرار می گیرد و یکی از پاهای خودش را بر روی شانه مرد می گذارد و پای دیگر خودش را به ران مرد می پیچد.مرد زانو می زند قرار دادن یک بالش در زیر کمر زن می تواند انجام این پوزیشن را راحت تر کند.

جایزه دزدی
پوزیشن جایزه دزدی

پوزیشن همسر – حالت مارپیچی

این پوزیشن یک حالت دیگری از پوزیشن فرستاده می باشد که توسط میلرود توصیه می شود، ولی در این روش زن در قسمت بالا قرار می گیرد و صورتش مقابل پای مرد قرار می گیرد.هر دو نفر پاهای خودشان را به صورت X باز می کنند.این پوزیشن با قرار گرفتن زن در بالا شروع می شود، بعد از آن بدن زن به تدریج به سمت جلو کج می شود.

پوزیشن همسر - حالت مارپیچی
پوزیشن همسر

پیوند زدن قلب خودتان

همانند روش دخول از بالا، در این موقعیت زن بر روی کمر خودش دراز می کشد و پاهای وی بر روی سینه مرد قرار می گیرد.مردزانو می زند و از قسمت زیر پای زن دخول را انجام می دهد.پیچش موجود در این پوزیشن عبارت از جایی است که قسمت قوزک پاهای زن به هم وصل می شوند.شار ایجاد شده از طریق پاهای متصل شده به هم باعث می شود که هر حرکتی لذت بخش باشد، بنابراین کشف جالبی خواهید داشت.

پیوند زدن قلب خودتان
روش دخول از بالا

شرایط ثروت و رفاه

در این پوزیشن، مرد و زن روبروی یکدیگر می نشینند و زن پاهای خودش را بر روی شانه مرد می گذارد.در صورتی که مرد یک مقدار به سمت عقب تکیه بدهد، این پوزیشن راحت تر خواهد بود، چر که زن می تواند پاهای خودش را به آرامی بالا ببرد.به منظور پیدا کردن پوزیشنی که برای هر دو شما مناسب می باشد، زاویه موجود را تغییر دهید.شرایط ثروت و رفاه

۴ مدل پوزیشن قاشقی رابطه جنسی (مخصوص زوجین) +۱۸هشدار +۱۸


دست و پا بستن

این پوزیشن یکی از پوزیشن های با کیفیت می باشد، ولی از نظر فیزیکی یک مقدار مشکل می باشد.پوزیشن قرار گرفته شده در یک منسوج شامل شخصی می باشد که به صورت محتاطانه در یک منسوج ۱۰ فوت در ۱۰ فوت قرار گرفته است.فرد قرار گرفته در منسوج به نحوی قرار گرفته است که برای برقراری رابطه جنسی موقعیت مناسبی دارد و فرد آزاد می تواند به هر نحوی که راحت است با وی رابطه جنسی برقرار کند.ین منسوج یکی از هنرمندانه ترین و جنسیی ترین پوزیشن هایی می باشد که وجود دارد.

پوزیشن دست و پا بسته


فرقان

به منظور انجام دادن روش فرقان کلاسیک، مرد می ایستد و زن در طرف دیگر قرار می گیرد و زانو می زند.بعد از آن مرد از طریق قوزک پای خودش، قسمت وسط کمر زن را بالا می برد و پاهای خودش را از قسمت پهلوی زن بیرون می آورد.این پوزیشن یک دخول مناسب و عمیقی را ایجاد می کند و به دلیل میزان لذت ایجاد شده، حالت حیوانی به فرد دست می دهد.این پوزیشن یکی از آکروباتیک ترین روش ها می باشد که به چابکی و قدرت بدنی زیادی نیاز دارد.

پوزیشن فرقان - پوزیشن اکروباتیک
پوزیشن فرقان

پرتزل

این پوزیشن از طریق به پهلو حرکت کردن مرد و زن شروع می شود (یک حرکت غیر واقعی).به این معنای که آنها پاها و دست های خودشان را بر روی زمین می گذارند و شکم آنها به سمت بالا می باشد. بعد از آن زن لگن خودش را بالا می کشد و سپس بر روی آلت تناسب مرد می گذارد.شما برای ادامه دادن حرکت مجبور هستید که به عنوان یک تیم با یکدیگر همکاری کنید و این یک کارکرد واقعی برای هر دو فرد می باشد.

پرتزل


پوزیشن جنسی قیچی ها

این پوزیشن به نیروی فیزیکی قابل توجهی نیاز ندارد، ولی یکی از پیچیده ترین پوزیشن ها برای یادگیری می باشد.مرد و زن در قسمت لگن به هم متصل می شوند و پاهای هر دو آنها باز می شود، و موقعیتی همانند تیغه های یک قیچی پیدا می کنند.

این روش می تواند یک انتخاب خوبی برای افرادی باشد که دارای محدودیت های حرکتی خاصی هستند، افرادی که دارای شرایطی همانند بارداری یا مشکلات کمر هستند.

پوزیشن جنسی قیچی
پوزیشن جنسی قیچی ها

۴ مدل پوزیشن قاشقی رابطه جنسی (مخصوص زوجین) +۱۸هشدار +۱۸

( رای: 8 امتیاز: 2.9 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.