مجله سرگرمیترفندهای شبکه های اجتماعی
موضوعات داغ

چالش استوری میوه در اینستاگرام – چالش جدید اینستاگرام

چالش استوری میوه

این روزها در ایران و جهان ، چالش استوری میوه در اینستاگرام در حال انتشار است .

به هر حال قرنطینه‌است و اینستاگرام و چالش‌ها و موارد مختلف! پس از انواع چالش و لایو‌های مشترک متعدد و عجیب حالا نوبت به یک سری استوری جدید رسیده آن را بیشتر دخترها منتشر می کنند.

احتمالا شما هم در این روزها استوری شامل یک میوه از دوستان خود دیده باشد. سوال این است که معنی چالش میوه استوری اینستاگرام چیست؟🍇 🍍 🍒 🍓

اگر شما هم استوری میوه در بین استوری‌های خود دیده اید و نمی دانید که به چه معنی‌است، باید بگوییم هر میوه معنی خود را دارد، مثلا:

۱- بلوبری = مجرد = 🍇
۲- آناناس = پیچیپده است = 🍍
۳- تمشک = بدون تعهد = ?
۴- سیب = نامزد = 🍏
۵- گیلاس = در رابطه = 🍒
۶- موز = متاهل = 🍌
۷- آووکادو = نیمه بهتر هستم = 🥑
۸- توت فرنگی = نمی تونم مرد درست رو پیدا کنم = 🍓
۹- لیمو = می خوام مجرد باشم = 🍋
۱۰- کشمش = با پارتنرم می خوام ازدواج کنم = ?

چالش استوری میوه در اینستاگرام

 

این چالش ایرانی نبوده و می توانید در زیر اسکرین شات یکی از متن های خارجی که درباره این اتفاق گرفته شده است را ببینید:

با فضای قرنطینه‌واری که به علت شیوع بیماری کرونا در سطح جهان رخ داده و ایران نیز از آن تاثیرگرفته ، چالش‌های متعددی در شبکه‌های اجتماعی رخ داده بطوریکه چالش رقص تابوت، چالش تصاویر کودکی ، چالش راهکارهای خانه‌مانی، چالش ورزش در خانه، چالش آشپزی و چالش‌هایی از این دست معرفی و همه‌گیر و خیلی زود به فراموشی سپرده شد و چالش جدید میوه نیز به عنوان چالش جدید بین کاربران فضای مجازی در حال دست به دست شدن است.

گرچه پیش از همه گیری کرونا نیز شاهد رخ دادن چالش‌های مختلف بودیم ولی در دوران قرنطینه ناشی از این بیماری این چالش‌ها به اوج خود رسیده و کاربران از این فرصت برای گذران وقت و گاهی خودنمایی استفاده کنند.

حالا با توجه به اینکه چالش میوه بیشتر مربوط به دخترها در حال انتشار است، باید منتظر بود و دید آیا چالش مختص پسرها نیز ایجاد خواهدشد یا خیر و آیا این چالش هدفی خواهدداشت یا خیر نامشخص است!

( رای: 2 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *