مجله آموزشی

چگونه چشم سوم را باز کنیم؟

چشم سوم چیست؟

( رای: 0 امتیاز: 0 )

چگونه چشم سوم را باز کنیم؟

چشم سوم با اسمایی مختلف از جمله چشم معرفت ، چشم بصیرت ، چشم درون ، چشم دل ، آجنا خوانده میشود و جایگاه آن در جسم فیزیکی در پیشانی قرار دارد . برخی دانشمندان معتقدند چشم سوم محلی برای دریافت ادراکات حسی ، الهام و اشراق و وسیله ی ارتباط با موجودات دیگر در جهان هستی میباشد . از طریق آجنا میتوان با عوالم و موجودات ماورایی و همچنین ورای ابعاد مکانی و زمانی ارتباط برقرار ساخت . همچنین با کمک آجنا میتوان هاله ها را دید . با ما همراه شوید .

Image result for چشم سوم
برای رویت هاله لازم است که تمرینات باز کردن چشم سوم را انجام دهید تا چشم سوم خود را تحریک کرده و قدرت گیرندگی خود را افزایش دهید اینکار شما را قادر میسازد تا انرژی اطراف سوژه را دریافت کنید . البته بدون انجام اینکار هم دیدن هاله ی تک رنگ برای شما ممکن است اما اگر چشم سوم شما تحریک و باز نشده باشد ، دیدن هاله ی یک موجود زنده دشوار خواهد بود .به یاد بیاورید وقتی که خیلی خیلی خسته و فرسوده اید چه حالی دارید . به یاد بیاورید که چه احساسی دارید وقتی برای روزها نخوابیده اید و به سختی میتوانید چشم هایتان را باز نگاه دارید . به یاد بیاورید که چه احساسی دارید وقتی چشم هایتان دست از تلاش برای بسته شدن بر نمیدارد . به یاد بیاورید که چه حالی دارید وقتی که با چسم هایتان میجنگید تا آن ها را باز نگه دارید .
این فعالیت گشایشی ذهنی خیلی مهم است اگر میخواهید به روشن بینی و سایر توانایی های روحی دست پیدا کنید این تمرین اولین قدم برای یادگیری کنترل چشم سوم است . در مراحل اولیه ممکن است احساس کنید ناحیه ی وسیعی از بالای ابروهایتان را بالا میکشید حتی تمام پیشانی خود را ، این مورد اشکالی ندارد و باز هم میتواند تاثیر لازم برای باز کردن چشم سوم شما داشته باشد . با تمرین بیشتر میتوانید حوزه ی تمرکز فعالیت ذهنی خود را کاهش دهید و آن را به ناحیه ی بین ابرو ها محدود کنید . تمرکز یکنواخت و آرام شما روی یک شئ چشم سوم شما را با انرژی ساتع شونده از آن شئ هماهنگ خواهد کرد . این انرژی به مرکز بینایی مغز شما ارسال میشود و در آن جا به عنوان یک نوار رنگی تفسیر میشود .

( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.