ترفندهای شبکه های اجتماعی

کلیپ اموزش نصب واتساپ روی کامپیوتر

( رای: 2 امتیاز: 3.5 )

 مراحل نصب برنامه ی واتساپ روی کامپیوتر

با این روش نرم افزار واتس اپ که بر روی کامپیوتر شما نصب می باشد تنها زمانی قابل استفاده است که اپلیکیشن آن در گوشی هوشمند شما آنلاین باشد.اما اگر به دنبال استفاده از واتساپ بدون نیاز به آنلاین نگه داشتن گوشی در کامپیوتر هستید اینجا کلیک کنید .

در مرحله ی اول باید نرم افزارمورد نیاز خود را از طریق وبسایت رسمی واتس اپ دانلود نمایید. پس از ورود به وبسایت با تصویر زیر مواجه خواهید شد. معمولا وبسایت واتس اپ به طور اتوماتیک در زمان دانلود، سیستم عامل شما را تشخیص می دهد ولی اگر به هر دلیلی نتوانست تشخیص دهد، می‌ توانید به راحتی نسخه‌ی مورد نظر خود را تعیین کرده و سپس آن را دانلود نمایید.

نصب واتس اپ

بعد از دانلود نرم افزار واتس اپ تنها کافیست 2 بار بر روی فایل دانلود شده کلیک نمایید تا نرم افزار بر روی کامپیوتر شما نصب شود. به محض اتمام فرایند نصب، می‌ توانید آیکون سبز رنگ واتس اپ را بر روی دسکتاپ لپ تاپ خود مشاهده نمایید. پس از آنکه فرایند نصب تکمیل شد، با تصویر زیر روبرو خواهید شد.

نصب واتس اپ

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید، نرم افزار واتس اپ از شما می‌خواهد تا با استفاده از اپلیکیشن واتس اپ در گوشی هوشمند خود، کد QR نمایش داده شده در لپ تاپ خود را اسکن نمایید. اسکن کردن این کد بسیار آسان می باشد. اکنون باید اپلیکیشن واتس اپ را از طریق گوشی هوشمند خود اجرا نمایید و سپس از طریق بخش Settings گزینه‌ ی WhatsApp Web را انتخاب کنید.

بعد از انجام این فرآیند، در این صفحه تنها کافیست که با استفاده از دوربین گوشی هوشمند خود، کد QR نمایش داده شده را اسکن نمایید. به محض اسکن این کد توسط اپلیکیشن موبایلی واتس اپ، نرم افزار واتس اپ نیز در کامپیوتر تمامی چت های شما را به نمایش در می آورد و اکنون نرم افزار واتس اپ قابل استفاده می باشد.

نصب واتس اپ

لازم به ذکر است، نرم افزار واتس اپ که بر روی کامپیوتر شما نصب می باشد تنها زمانی قابل استفاده است که اپلیکیشن آن در گوشی هوشمند شما آنلاین باشد. موضوعی که احتمالا کمی اذیت کننده باشد ولی فعلا الزامی می باشد. در نتیجه در زمان استفاده از این نرم افزار بر روی کامپیوتر همیشه باید اطمینان داشته باشید که گوشی شما نیز به اینترنت متصل می باشد.

( رای: 2 امتیاز: 3.5 )

از طريق
ترفند های کاربردی
منبع
ترفندهای واتساپ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.