کلیپ طنز

کلیپ طنز حسن ریوندی زشت و کچل

کلیپ طنز حسن ریوندی زشت و کچل

( رای: 0 امتیاز: 0 )

 کلیپ طنز حسن ریوندی زشت و کچل

تذکر مهم: اولا کچل‌ها خوشبخت‌ترین آدم‌های روی زمین هستند و ثانیا یک ضرب المثل چینی می‌گوید: کچل زیباست. حتی یک فیلسوف مالدیوی نیز در جایی گفته: مردی که کچل نباشد، مرد نیست. حالا با خیال راحت مطلب را بخوانید و با اعتماد به نفس سرتان را بالا بگیرید، ایدز که نیست!

1. هیچوقت با بچه ها شوخی نکنید یا حداقل هیچگاه با آنها بد تا نکنید. بچه ها اصلا موقعیت و پرستیژ سرشان نمی شود، جلوی همه بر می گردند حیثیت شما را می ترکانند و عین خیالشان هم نیست. پس در معاشرت با کودکان و خردسالان خیلی مراقبت کنید که جلوی جمع «بچگی» نکنند.

2. از سشوار زیاد استفاده کنید. با این کار مشت محکمی به دهان یاوه گویان خواهید زد. آنها از حسادت حتما متلکی به شما خواهند گفت اما اصلا مهم نیست چون هدف شما، رژه روی اعصاب آنها بوده، حالا می توانید سشوار روشن را اصلا بگذارید سمت پنجره و به سر تاس و زیبایتان هم نگیرید. مهم این است که اعتماد به نفس تان را از دست ندهید. روزی دوبار از سشوار استفاده کنید. در پاسخ به پرسش دیگران هم بگویید برای شارژ بیشتر موهایتان این کار را می کنید.

3. همیشه سر خود را با تیغ بتراشید. طبق قانون بقای ماده، اگر مویی درنیاید، چیزی هم برای ریختن نخواهد بود. با این تمهید دیگر کچل نمی‌شوید؛ فقط تمام عمر بی‌مو خواهید بود. به فوتبالیست‌های مشهور، خوانندگان نامی و ستاره‌های پرطرفدار سینما نگاه کنید، اغلب سرشان را با تیغ می‌تراشند. بالاخره کلاه را برای چه اختراع کرده‌اند؟ برای ما کچل‌ها و البته آدم‌های رئوفی که برای کساد نشدن بازار کار آنها، موی خود را می‌تراشند.

4. همیشه از کلاه استفاده کنید. در مهمانی ها هم هرازگاهی کلاه را بردارید و سرتان را بخارانید. در پاسخ به فضولی دیگران هم بگویید: رشد موهام خیلی زیاده، دائم اذیتم می کنه! باید همش ماساژ بدم سرمو!
کلیپ طنز حسن ریوندی زشت و کچل

5. یکی از دلایل ریزش مو، تغذیه نامناسب است. با توجه به ارزانی بی‌دلیل ارزاق، حتما در وعده‌های اصلی یا میان‌وعده‌های خود، از موادغذایی مقوی مانند مغز ران، چنجه، شاه میگو، لابستر، شنیسل پری دریایی و… استفاده کنید. اگر مانع ریزش موی سرتان نشود که نمی‌شود، باعث خیلی چیزهای دیگر خواهد شد.

6. بدون کلاهخود برنامه‌های شاد و مفرح تلویزیون را تماشا نکنید. تحقیقات یک کارشناس چینی که دیپلم ردی دارد نشان داده هفتاد درصد کسانی که تلویزیون می‌بینند، ناخودآگاه نیمی از موی سرشان را می‌کنند.

7. سر جای پارک، نشستن روی صندلی مترو و همچنین دریافت سریع یارانه از عابر بانک گیس و گیس‌کشی نکنید. همیشه مطمئن باشید بعد از یک ساعت هم جای پارک پیدا می‌شود و هم باقی مسائل حل می‌شوند؛ ولی موهایتان را که لای انگشت همشهری محترم باقی‌ مانده با هیچ چسبی دوباره سرجایش برنمی‌گردد.

کلیپ طنز حسن ریوندی زشت و کچل

8. در ادامه رفتار شماره 4، از ژل مو هم استفاده کنید. همان پاسخ بند 4 را به فضول ها بدهید تا چشم شان درآید.

9. اگر پیک‌موتوری هستید، از گذاشتن کلاه ایمنی خودداری کنید. آدم مخش روی آسفالت بپاشد، بهتر است تا کچل بشود. بررسی‌های یک دانشمند کچل روس نشان داده امکان کچل‌شدن کله‌ای که روی جدول پاشیده حوالی صفر است.

10. اگر موهای حساسی دارید، برایشان موسیقی ملایم پخش کنید. تحقیقات نشان داده موهایی که روزی دو تا سه ساعت در معرض موسیقی قرار می‌گیرند، حساسیتشان برطرف می‌شود؛ یعنی کلا بی‌حس می‌شوند. برای اینکه موهایتان جان سخت بشوند و دیگر با انبر هم نشود آنها را کند، برایشان روزی دو ساعت این آهنگ را پخش کنید: همه چی آرومه/ من چقدر خوشحالم!
کلیپ طنز حسن ریوندی زشت و کچل

11. در مقابل هرگونه پیشنهاد کاشت مو با شدت برخورد کنید، حتی کتک کاری هم خیلی جواب می دهد. هرگز زیر بار خفت بار این پیشنهادهای ترحم برانگیز نروید. برای تفنن البته گاهی به این انسیتوها سری بزنید و بگویید خواستم دست تان بیاندازم. ولی با پیشنهاد دهنده های این چنینی، آنچنانی برخورد کنید که طرف حساب کار دستش بیاید.

12. عکس و پوستر زیباترین و مشهورترین و محبوب ترین کچل های دنیا را همیشه در اتاق و منزل و محل کار خود داشته باشید و به نزدیکان و همسر و فرزندان خود نیز دائم یادآور شوید که «مو» همه چیز نیست. این ضرب المثل محصول مشترک را هم همیشه در آستین داشته باشید: «مو نداری، نداشته باش، عوضش آدم باش!»

 یا این جملات:

– آدم کچل حتی پوست سرش را می تواند برنزه کند…
– آدم کچل خرج آرایشگاه را پس انداز می کند.
– تجربه نشان داده کچل ها قابل اعتماد تر و خوش تیپ تر و خوش شانس تر و کاربلدتر و مهربون ترن… (اسنادش موجوده!)

منبع سایت : کلیپ های دیگر حسن ریوندی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.