مجله خبری

روح الله زم چگونه دستگیر شد؟ +بیوگرافی روح الله زم

اطلاعات کامل روح الله زم

( رای: 0 امتیاز: 0 )

روح الله زم که بود؟

این فرد در سال 1352 در تهران به دنیا آمد.پدرش محمد علی زم یک روحانی و فعال در عرصه ی فرهنگی ایران بود.وی در پنجمین دوره ی انتخابات شوری شهر کاندید شد اما رای کافی نیاورد.و همچنان مردم اورا به عنوان یک شخص فرهنگی میشناسند چرا که در سیاست حضور کمرنگ تری داشت

واکنش پدر روح الله زم به بازداشت پسرش

روح الله زم مدرک تحصیلی دیپلم دارد و او آغاز فعالیت های رسانه ایی اش را از سال 81 با ارتباط پدر آغاز کرد.وی را در سال 88 زندانی کرده و به زندان اوین انداختند .او در زمان مرخصی خود از زندان فرار کرد و به مالزی و سپس فرانسه رفت.وی دوبار ازدواج کرده است و حاصل ازدواج اول او دختر است و ازدواج دوم او در فرانسه صورت گرفت.

Magiran | روزنامه شرق (1398/07/23): سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ...

شبکه ی خبری آمد نیوز شبکه ایی بود که در مدت کوتاه ممبر فراوانی دریافت کرد و شایعات بزرگ و جدید بسیاری را رواج داد از جمله بدل رهبری!

به دلیل شایعات فراوان ایران تلگرام شکایت کرد و کانال خبری آمد نیوز حذف شد. چندی پس ازآن کانال صدای مردم ایجاد شد و آن هم در مدت بسیار کم ممبر فراوان گرفت و آن نیز همان آمد نیوز بود!ک مدیر هر دوی این شبکه ها شخصی نبود جز روح الله زم!

چه شد که کانال آمد نیوز حذف شد؟

او در سال 96 کانال آمد نیوز را تایس کرده و شروع به تخریب انقلاب کرد.وی تظاهرات و اعتراضات را بزرگنمایی میکرد و آنرا به حاشیه میبرد و مردم را تحریک میکرد برای اعتراضات بیشتر و تظاهرات و در این بین آموزش ساخت بمب دستی را در کانال قرار داد برای استفاده در تظاهرات و اعتراضات و پس از این شد که این کانال از تلگرام حذف و دوباره با اسم صدای مردم به تلگرام بازکشت.

چگونه دستگیر شد؟

اسفند 97 بود ک با پخش مستندی از صدا و سیما جمهوری اسلامی روح الله زم دستش برای مردم ایران رو شد و دیگر به حاشیه رانده شد در این مستند به نام <<ایستگاه پایانی دروغ>> افشاگری های وی در باره ی مسیح علینژاد محمد رضا پهلوی و اپوزیسیون سرویس های اطلاعاتی دیگر کشور های بیگانه بود.پس از این ماجرا وی دیگر طرفدار آنجنانی نداشت اگرچخ بعضی اوقات با حواشی مربوط به آیت ا.. صادق آملی لاریجانی خودرا بالا میکشید اما در کل دیگر از دور خارج شده بود!در 22 مهر صدا و سیما اعلام کرد که سازمان اطلاعاتی سپاه کشور با فریب سیستم اطلاعاتی کشور های بیگانه روح الله زم را به داخل خاک ایران کشانده و اورا دستگیر کردند.

پایان آمدنیوز؛ روح‌الله زم چگونه دستگیر شد؟

او در کدام جناح بود؟

قبل از دستگیری او عده ایی او را به روحانی نسبت میدانند و عده ایی او را به سپاه!اما پس از دستگیری اش اعتراف کرد ک با سیستم اطلاعاتی کشور های بیگانه همراهی میکرده است.

نویسنده فاطمه زهرا امینی/مجله سرگرمی مگز

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.