ترفندهای شبکه های اجتماعی

چگونه حساب اینستاگرام را دائمی و موقت پاک کنیم؟

( رای: 0 امتیاز: 0 )

چگونه حساب اینستاگرام را دائمی و موقت پاک کنیم؟

ما به دو حالت اکانت اینستاگرام خودمون را میتوانیم حذف کنیم
1-به صورت کامل و دائمی
2- به صورت موقتی
اگر حذف به صورت کامل انجام شود ، تمام اطلاعات شما از بین میرود منظور از تمام اطلاعات این است که هر پستی که داشتید و هر چتی که توی دایرکت ها داشتید و ما بقی اطلاعاتی که توی حساب اینستاگرامتون داشتید بصورت کامل پاک میشود و علاوه بر این دیگر ایمیل شما برای اینستاگرام معتبر نمیباشد و از آن ایمیل برای ساخت یک اکانت دیگر ازش نمیتوانید استفاده کنید .در لینک زیر ، لینک مرتبط با دیلیت اکانت قرار داده شده است . لینک دیلیت اکانت دائم اینستاگرام

که باید نام کاربری اینستاگرام همراه با رمز عبور را وارد کرده و log in کنید در مرحله ی اول از شما دلیل حذف اکانتتان را میپرسه . از منوی کشویی یکی از دلایل را برای خودتان انتخاب کنید بعد از اینکه دلیل خودتان را انتخاب کردید قسمت جدیدی را به شما نشان میدهد که باید رمزتان را وارد کنید و بعد روی دکمه ی قرمز رنگ پایین صفحه بزنید . احتمال داره وقتی روی دکمه ی قرمز میزنید یک سوال برایتان بیاورد که آیا اطمینان دارید از پاک کردن حساب اینستاگرام خودتان ، کافی است اوکی را بزنید وقتی اوکی را بزنید دیگر حساب اینستاگرامتان برای همیشه پاک خواهد شد .

چگونه حساب اینستاگرام را دائمی و موقت پاک کنیم؟
ولی اگر تصمیم دارید برای مدت کوتاهی اینستاگرامتان را غیر فعال کنید با ما همراه باشید تا با هم بررسیش کنیم .
روی لینک صفحه ی غیر فعال کردن اینستاگرام زده و مثل حالت قبل نام کاربری و پسورتان را وارد کنید و مثل حالت قبلی شما دلیل خودتان به همرا رمزتان را وارد کنید و تمام . و برای دوباره اکتیو کردن کافی است با نام کاربری و رمز عبورتان log in شوید ، پیج شما به راحتی باز اکتیو خواهد شد .

( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.