پیشنهاد ویمگزمجله خبری

نتایج مرحله دوم قرعه کشی ایران خودرو esale.ikco.ir

نتیجه قرعه کشی دومین ثبت نام ایارن خودرو 24 خرداد

شما امتیاز دهید:
به این مطلب امتیاز دهید
( رای: 31 امتیاز: 3.8 )

افرادی که اسامی آنها به عنوان برندگان قرعه کشی اعلام می شود باید وجه خودرو را واریز نمایند.

شنبه 24 خرداد گروه صنعتی ایران‌خودرو در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی وزارت اطلاعات، سازمان بازرسی کل کشور، سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی وزارت صمت و پلیس امنیت اقتصادی قرعه‌کشی دومین فروش فوق‌العاده از محصولات خود پیش ثبت‌نام از هجدهم خرداد تا 20 خرداد ادامه داشت را انجام داد.
در مراسم قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو 45 هزار دستگاه خودرو با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه به متقاضیان عرضه شده است. یک میلیون و 500 هزار نفر در این پیش فروش، برای خرید خودرو ثبت نام انجام داده اند.

برندگان از ساعت 10 صبح فردا 25 خرداد تا ساعت 10 صبح چهارشنبه 28 خرداد برای واریز مبلغ پیش پرداخت خودرو فرصت دارند و اگر در این مدت موفق به پرداخت نشوند، افراد رزرو جایگزین آنها خواهند شد. برندگان با هر کدام از کارت های بانکی که به نام خودشان باشد، امکان واریز مبلغ خودرو را دارند.
جهت اطلاع از اسامی منتخبان ایران خودرو بر روی ادرس زیر کلیک کنید

 

نتایج قرعه کشی بلافاصله به مشتریان اطلاع رسانی می‌شود گفت: بانک اطلاعاتی تمامی ثبت نام کنندگان و پذیرفته شدگان در اختیار نهادهای نظارتی قرار خواهد گرفت.

برای هر خودرو چند نفر ثبت‌نام کردند؟

در این فروش، 164 هزار و 539 نفر برای خرید پژو 405 مدل SLX ثبت نام کرده اند اما ظرفیت تعیین شده برای عرضه این خودرو 3 هزار و 200 دستگاه است و 640 نفر نیز به عنوان رزرو تعیین می شوند که در صورت عدم واریز مبلغ پیش پرداخت تعیین شده از سوی برندگان اصلی قرعه کشی، جایگزین آنها خواهند شد. به این ترتیب به هر 42 نفر یک خودرو اختصاص خواهد یافت.

موعد تحویل این خودرو آبان، آذر، دی، بهمن و اسفند 99 تعیین شده است.

برای پژو 206 تیپ 2 نیز 140 هزار و 620 نفر ثبت نام کرده اند در حالی که ظرفیت عرضه این خودرو 6 هزار و 450 نفر تعیین شده است. برای پژو 206 مدل SD نیز2 هزار و 860 دستگاه ظرفیت و 572 نفر نیز رزرو تعیین شده است. در مورد این خودرو به هر 40 نفر از ثبت نام کنندگان، یک خودرو تعلق می گیرد.

پژو پارس TU5 نیز 318 هزار و 278 نفر متقاضی خرید داشت که در نهایت 8 هزار و 180 نفر موفق به خرید آن می شوند. ظرفیت رزرو برای این خودرو هزار و 636 دستگاه است.

برای پژو پارس XU7 نیز 86 هزار و 543 نفر ثبت نام کردند اما ظرفیت این خودرو 300 دستگاه و ظرفیت رزرو آن نیز 60 دستگاه تعیین شده است.

برای پژو 207 دنده دستی 131 هزار و 612 نفر ثبت نام کردند که ظرفیت عرضه این خودرو 8 هزار و 750 و ظرفیت رزرو آن هزار و 750 دستگاه است.

برای رانا پلاس 44 هزار و 725 نفر ثبت نام صورت گرفته که ظرفیت این خودرو 5 هزار و 90 دستگاه و ظرفیت رزرو نیز هزار و 18 دستگاه تعیین شده است.

در عین حال 34 هزار و 769 نفر برای پیش خرید سمند EF7 ثبت نام کردند در حالی که ظرفیت عرضه این خودرو 2 هزار و 100 دستگاه و ظرفیت رزرو آن 420 دستگاه در نظر گرفته شده است.

برای سمند ال ایکس نیز 33 هزار و 710 مورد ثبت نام صورت گرفته اما ظرفیت فروش این خودرو هزار و 200 دستگاه و ظرفیت رزرو آن 240 دستگاه است. برای سمند سورن هم 52 هزار و 901 نفر ثبت نام کردند که ظرفیت عرضه این خودرو 2 هزار و 220 دستگاه و ظرفیت رزرو آن 444 دستگاه است.

همچنین برای دنا 35 هزار و 591 نفر ثبت نام کردند اما ظرفیت تعیین شده برای این خودرو 950 دستگاه و ظرفیت رزرو نیز 190 دستگاه است. به این ترتیب به هر 31 نفر، یک خودرو تعلق می گیرد. برای دنا پلاس نیز 333 هزار و 529 نفر ثبت نام کردند در حالی که ظرفیت فروش این خودرو 3 هزار و 700 دستگاه و ظرفیت رزرو آن 740 دستگاه تعیین شده است.

 9 هزار نفر به عنوان رزرو مشخص شدند

کشاورز، مدیر فرآیندها و سیستم های ایران خودرو در مراسم قرعه کشی امروز اظهار داشت: در پیش فروش محصولات ایران خودرو، یک میلیون و 627 هزار و 557 نفر موفق به ثبت نام شدند که از بین آنها، 16 هزار و 508 نفر در پیش فروش سایپا نیز شرکت کرده بودند و 97 هزار و 405 نفر دارای پلاک فعال بودند که پس از پالایش های صورت گرفته، در نهایت یک میلیون و 515 هزار و 296 نفر حائز شرایط حضور در قرعه کشی بودند.

وی با بیان اینکه که از این میان، 45 هزار نفر شناسایی و خودروهای خود را در بازه زمانی 4 تا 12 ماهه بر اساس انتخاب انجام شده، تحویل خواهند گرفت، افزود: 20 درصد از این افراد معادل 9 هزار نفر به عنوان افراد رزرو مشخص خواهند شد که در صورت عدم واریز مبلغ پیش پرداخت از سوی برندگان اصلی، جایگزین آنها می شوند.

قرار است اسامی برندگان پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو ساعت 16 امروز اعلام‌ شود.

از کجا بفهمیم در قرعه کشی ماشین برنده شدیم؟

این سوالی است که احتمالاً برای بسیاری از شرکت کنندگان در قرعه کشی مورد توجه باشد. اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو، پس از اتمام مراسم قرعه‌کشی و تأیید نهایی توسط ناظران، از طریق ارسال پیامک به برندگان و همچنین سایت فروش ایران خودرو به‌نشانی esale.ikco.ir به تفکیک خودرو اعلام خواهد شد.

قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید/ چگونه اعلام برندگان قرعه کشی

برای اطلاع از نتایج قرعه کشی به سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.

اسامی هم زمان از طریق پیامک به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد و برای اطمینان از اطلاع رسانی به پذیرفته شدگان، مرکز تماس ایران خودرو با ۱۵ هزار پذیرفته شده تماس تلفنی برقرار خواهد کرد و نتیجه را به اطلاع آنان خواهد رساند.بدیهی است در صورت گذشت این زمان و اقدام نکردن برای پرداخت وجه کامل، فرد دیگری از فهرست ذخیره جایگزین خواهد شد.

ایران‌خودرو قول داده است که به‌طور همزمان به تعهدات معوق خود نیز عمل کرده و به زودی تعداد آن‌ها را به صفر خواهد رساند.

اطلاعيه

 • به اطلاع منتخبين محترم در قرعه كشي فروش فوق العاده مي رساند،با عنايت به موافقت وزارت صمت و در راستاي مساعدت با منتخبين گرامي كه در فرصت 48 ساعته موفق به تكميل وجه نشده اند امكان تكميل وجه خودروي مربوطه از ساعت 12 روز سه شنبه مورخ 99.03.20 تا ساعت 12 روز چهارشنبه مورخ 99.03.21 به مدت 24 ساعت تمديد مي گردد بديهي است پس از مهلت فوق،چنانچه برخي از منتخبين موفق به واريز وجه كامل نشده باشند،ثبت نام آنها كان لم يكن محسوب می گردد.
 • مشتری محترم، مرکز تماس ایرانخودرو با شماره 096440 جهت پاسخگویی به سوالات شما و راهنمایی در فرآیند ثبت نام به طور 24 ساعت و شبانه روزی در خدمت شماست .

مشتری گرامی

 

 • به جهت آن که زمان پیش ثبت نام و انتخاب خودرو، هیچ تاثیری در روند قرعه کشی ندارد، به متقاضیان محترم توصیه می شود پیش ثبت نام اینترنتی و فرآیند انتخاب خودرو برای قرعه کشی را زمان بندی کرده و از هر گونه عجله و شتاب در این خصوص خودداری نمايند.
 • تاکید می شود برای شرکت در طرح فروش فوق العاده و حضور در قرعه کشی مربوطه، نیاز به پرداخت هیچ گونه وجهی نمی باشد.
 • شرايط مهم براي شركت در قرعه كشي شامل موارد ذيل است:
  • دارا بودن گواهينامه رانندگي
  • عدم مالكيت خودرو و نداشتن پلاك فعال انتظامي خودرو سواري
  • عدم تحويل، ثبت نام و خريد خودرو طي 36 ماه اخير از هيچ يك از دو شركت سايپا و ايران خودرو
  • ثبت نام صرفا در يكي از دو سامانه فروش اينترنتي سايپا و ايران خودرو
  • در صورت انتخاب شدن در قرعه کشی و تحویل خودرو، سند خودرو یکسال در رهن شرکت ایران خودرو می ماند و امکان صلح و فروش وكالتي وجود ندارد
  • در صورت انجام ندادن سرویس اولیه در مدت 3 ماه از زمان تحویل خودرو، ضمانت خدمات پس از فروش خودرو حذف می شود.
  • ساير شرايط مطابق با مندرجات بخشنامه شماره 4307 شركت ايران خودرو
  • در صورت عدم رعايت شرايط فوق، توسط ثبت نام كننده محترم و احراز آن در هر مرحله، ثبت نام كننده تا مدت تعيين شده در بخشنامه 4307 (منتشر شده در بخش بخشنامه هاي اين سايت)، امكان ثبت نام هاي در برنامه هاي فروش بعدي را نخواهد داشت.
 • مشتری محترم، مرکز تماس ایرانخودرو با شماره 096440 جهت پاسخگویی به سوالات شما و راهنمایی در فرآیند ثبت نام به طور 24 ساعت و شبانه روزی در خدمت شماست .

منبع سایت : ایران خودرو
guest
2 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
بدون نام
بدون نام
26 days قبل

خدایا کمکم کن

محمد حسین
محمد حسین
26 days قبل

ایران خودرو حتی تو اعلام نتایج قرعه کشی هم نازل ترین روش رو اعمال کرده

بستن
بستن