فال و طالع بینی

طالع بینی سال ۹۹ برای اسفندیها + کلیپ

سال 99 برای اسفندیها چگونه خواهد بود ؟

فال سال ۹۹ برای متولدین اسفند

در آغاز سال، طالع بینی ۱۳۹۹ برج حوت خیلی خوشایند نیست، ولی در نیمه دوم سال وضعیت بهتر می شود و متولدین این نماد حساس منطقه البروج، در همه چیز سرآمد خواهند شد. شما با استفاده از فداکاری، طبیعت آرام و بر اساس معنویت مدیریت خواهید کرد.

سال گذشته سیاره تان، نپتون بر عقل شما خیلی تأثیر داشت و شما را مجبور به برخی کارها می کرد. این امر امسال باید تغییر کند. حوتی ها در نهایت از زندگی خود لذت خواهند برد.

نیاز جنسی و خصوصیات اخلاقی مردان متولد اسفند

در فصل زمستان مشکلاتی در مراودات و نیز شاید در کار پیش بیاید. در سه ماهه بعدی سال، مشکل سختی ممکن است پیش بیاید که باید تلاش زیادی برای غلبه بر آن کنید.

از طرف دیگر، این مشکلات شما را خیلی بیشتر از آنچه که متوجه شوید رشد می دهند. در تابستان شما در هر چیزی عالی عمل می کنید. پایان سال  ۹۹ متعلق به آشنایی های جدید است.

زندگی شغلی شما ممکن است در ابتدا بد باشد. شما هیچ چیز را بدتر نمی کنید، ولی از خودتان راضی هم نخواهید بود. در این دوره فقط باید بدون توجه به کسی، پیش بروید. نقطه عطف در نیمه دوم سال زمانی که کاملاً از قوه تخیل و خلاقیت خود استفاده می کنید، پدید می آید. شما می توانید انصافاً به خود افتخار کنید.

طالع بینی می گوید که در این سال شما در مراودات خیلی خوب عمل می کنید. شما دوباره اعتماد به نفس را که مدت طولانی در جستجویش بودید به دست می آورید و در طول تابستان از آن بهره مند می شوید، مجردها عیناً به حرکات عاشقانه ترغیب می شوند. شما در این دوره برای جنس مخالف مثل یک آهنربا هستید پس
نگران برداشت قدم اول نباشید.

افرادی که قبلاً در این مراودت بوده اند، شروع سال برایشان سخت تر است ولی شما بعداً بر همه مشکلات مراوده ای غلبه می کنید، تقویت می شوید و هماهنگی بازخواهد گشت.

سنگهای ماه تولد اسفند کدامند؟ سنگ ماه تولد اسفند-خصوصیات متولدین ...

طبق طالع بینی خانواده شما به ویژه در بهار زمانی که با مشکلات مواجه می شوید، در کنار شما هستند. از لحاظ آرامش، شما نسبت به نزدیکترین افراد به خودتان احساس واقعاً خوبی دارید.

آنها اکنون فقط می توانند شما را تشویق کنند.

همچنین برخی اوقات را به استراحت و ورزش اختصاص دهید. ولی در اصل باید روحتان را پرورش دهید. خواندن یک کتاب برخی چیزها را برایتان ترسیم می کند.
از گذراندن زمان در تنهایی نترسید با این روش فقط مثل برج حوت رشد شخصیتی به دست می آورید.
سال خوبی داشته باشید

فال و طالع بینی سال موش

بهار شوق انگیز بر قامت سبز وجودتان

شکوفه باران باد لبتان پر خنده‌ تان

قلبتان از مهر آکنده دولتتان پاینده

و

نوروزتان فرخنده باد

به این مطلب امتیاز دهید :
( رای: 0 امتیاز: 0 )

از طريق
مطالب مرتبط
منبع
کلیپ های طالع بینی

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. حال بهم زن ، این کجاش فال سالانه جدیده این مال سال ۲۰۱۷ ست ، و فقط تاریخشو عوض کردین ، لطفن زیاد دروغو چرتو پرت نگین ، یا کلن سایتو ببندید ،اینجوری بهتره ،هم وقا ما هدر نمیره. و هم شما زخمت بیخود نمیکشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.