ترفندهای موبایل و کامپیوتر

استفاده واتساپ در کامپیوتر

استفاده واتساپ در کامپیوتر به هنگام دسترسی نداشتن گوشی

( رای: 1 امتیاز: 5 )

استفاده واتساپ در کامپیوتر

صفر تا صد کار با واتس‌اپ

می‌توانید به واتساپ هم در گوشی تلفن همراه و هم در رایانه‌تان دسترسی داشته باشید. شما می‌توانید از واتساپ روی رایانه‌تان به دو روش استفاده کنید:

برنامه رومیزی واتساپ: برنامه‌ای که می‌توانید بارگیری کنید.
واتساپ بر روی یک مرورگر وب: نسخه‌ای مبتنی بر وب از واتساپ.

برنامه رومیزی واتساپ و واتساپ وب افزونه‌های مبتنی بر رایانه از حساب واتساپ موجود در گوشیتان هستند. پیامهای دریافتی و ارسالی به طور کامل بین گوشی و کامپیوتر سینک شده اند و شما همه پیامها را روی هر دو دستگاه می بینید. هر عملی که شما در واتساپ روی گوشی انجام دهید، در کامپیوتر هم اعمال می شود و برعکس.

برای نصب برنامه رومیزی واتساپ
از طریق مرورگر رایانه به https://web.whatsapp.com/desktop/windows/release/x64/WhatsAppSetup.exe بروید یا از Apple App Store دانلود کنید. واتساپ را فقط در صورتی می توانید روی رایانه نصب کنید که سیستم عامل آن ویندوز ۸ یا جدیدتر یا مک  10.9 یا جدیدتر باشد. از آنجایی که برنامه رومیزی واتساپ به طور بومی در رایانه‌تان اجرا می‌شود، شما از ویژگی‌های بومی بسیاری بهره خواهید برد از جمله هشدارهای رومیزی و میانبرهای کاربردی صفحه کلید و غیره. اگر سیستم عامل کامپیوتر شما برای این برنامه پشتیبانی نمی‌شود، شما می‌توانید از واتساپ وب روی مرورگر خود استفاده کنید.

برای دسترسی به واتساپ وب
صفحه را با مرورگر کروم، فایرفاکس، سافاری، اپرا و یا مایکروسافت اج باز کنید و کد QR را با استفاده از گوشی خود اسکن کنید. به دلیل محدودیت در قابلیت مرورگرها، شاید بعضی از ویژگی ها در واتساپ وب موجود نباشد.

از طريق
ترفندهای اینستاگرام
منبع
ترفند های واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.