آموزش کاربردیترفندهای شبکه های اجتماعی

فیلمبرداری از صفحه گوشی اپل

آموزش تصویری فیلمبرداری از صفحه اپل

شما امتیاز دهید:
به این مطلب امتیاز دهید
( رای: امتیاز: )

فیلمبرداری از صفحه گوشی اپل

چگونه از صفحه گوشی اپل فیلم بگیریم
متاسفانه اپل، بنا به دلایل امنیتی، اجازه فیلم‌برداری مستقیم از صفحه گوشی را به کاربر نمی‌دهد، مگر اینکه دستگاه شما Jailbreak شده باشد. در صورتی که آیفون یا آیپد خود را جیل‌بریک کرده‌اید، می‌توانید از توییک‌هایی مثل Display Recorder یا iRec یا AntRec برای فیلم‌برداری از صفحه استفاده کنید.

اما اگر آیفون یا آیپد شما جیل‌بریک نشده باشد، با کمک گرفتن از برنامه QuickTime در کامپیوترهای مک این کار ممکن خواهد شد. برای شروع نیاز است که آیفون شما از iOS 8 به بالا استفاده کند و روی کامپیوتر نیز سیستم عامل OS X Yosemite نصب شده باشد.
آیفون خود را با کابل به مک وصل کنید و برنامه QuickTime را اجرا نمایید. سپس از منوی File گزینه New Movie Recording را انتخاب کنید. در پنجره بازشده فلش کوچکی کنار دکمه قرمز رنگ ضبط مشاهده می‌کنید. روی آن کلیک کنید و در قسمت Camera و Microphone جلو نام آیفون یا آیپد خود را تیک بزنید. با این کار پیش‌نمایشی از صفحه دستگاه شما در پنجره QuickTime به نمایش درمی‌آید. تنها کار لازم برای شروع فیلم‌برداری زدن دکمه قرمز ضبط است. هرگاه کار شما تمام شد، می‌توانید با فشار دادن دوباره همان دکمه فیلم‌برداری از صفحه گوشی را متوقف کنید تا فایل آن روی کامپیوتر ذخیره شود.

چرا اپل برای ساخت گوشی تاشو عجله‌ای ندارد؟ | دیجی‌کالا مگ

فیلمبرداری از صفحه گوشی اپل

فیلم‌برداری از صفحه ویندوز فون
راه و روش فیلم‌برداری از صفحه گوشی ویندوز فونی کمی سخت‌تر از اندروید و iOS است. برای این کار ابتدا باید تصویر صفحه گوشی خود را به کامپیوتر بفرستید و سپس با یک برنامه دیگر از صفحه کامپیوتر خود فیلم‌ بگیرید.

ابتدا برنامه Project My Screen را روی کامپیوتر خود دانلود، نصب و اجرا نمایید. سپس از بخش تنظیمات گوشی وارد بخش Project My Screen شوید. گوشی را با کابل به کامپیوتر وصل کنید و در پنجره بازشده دکمه Yes را انتخاب کنید تا تصویر گوشی شما به کامپیوتر منتقل شود.
حالا به برنامه‌ای مثل CamStudio نیاز دارید که قابلیت فیلم‌برداری از کل صفحه دسکتاپ یا تنها بخشی از آن را به شما بدهد. پس از زدن دکمه ضبط، هر کاری که در گوشی‌تان انجام دهید با این برنامه ضبط می‌شود و در نهایت با چند فرمت مختلف روی کامپیوتر شما ذخیره خواهد شد.

از طريق
مطالب دیگر
منبع
مطالب مرتبط

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
بستن
بستن