ترفندهای موبایل و کامپیوتر

چگونه از صفحه گوشی تلفن همراه فیلم بگیریم؟

( رای: 0 امتیاز: 0 )

چگونه از صفحه گوشی تلفن همراه فیلم بگیریم؟

گوشی های آیفون با سیستم عامل های ios 11 به بالا این قابلیت را دارند و برای اینکار نیاز به استفاده از اپلیکیشن دیگری نیست . ابتدا از بخش تنظیمات به control center بروید و customize controls را بزنید در لیست بالا دنبال screen Recording  بگردید . در صورت غیر فعال بودن آن از لیست پائین فعالش کنید .

چگونه از صفحه گوشی تلفن همراه فیلم بگیریم؟

بعد باز control center را باز و روی گزینه ی ریکورد را بزنید . از الان به بعد هر چیز که روی صفحه شما نمایش داده میشود ، ضبط میشود .

برای توقف ضبط هم کافیست روی تایمری که زمان ویدئو رو نشان می دهد ، بزنید . از شما پرسیده میشود که آیا میخواهید ضبط را تمام کنید . اگر روی استاپ بزنید ضبط ویدئو متوقف میشود . فیلم ضبط شده به شکل یک فایل mp4 با 45 فریم در ثانیه در گالری شما ذخیره میشود .

اما در دستگاه های اندرویدی از اپلیکیشن جانبی باید استفاده کرد . به عنوان مثال ilos screen recorder ابزاری رایگان در گوگل پلی برای ضبط اسکرین گوشی هست . برای استفاده از آن نیازی به روت کردن دستگاه نیست . پس از اجرای برنامه گزینه ی capture screen را بزنید . بعد در بالای صفحه یک پنجره برایتان باز خواهد شد ، start را زده تا ضبط ویدئو آغاز شود . در انتها میتوانید پس از توقف یک اسم برای ویدئو انتخاب کنید و در گالری ذخیره اش کنید .

( رای: 0 امتیاز: 0 )

از طريق
نرم افزار های لازم برای این کار
منبع
مطالب مرتبط

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.