ترفندهای شبکه های اجتماعی

چگونه برای کامنت در اینستاگرام فیلتر بگذاریم؟

( رای: 0 امتیاز: 0 )

یکی از مورد بحث‌ترین موضوعاتی که در رابطه با اینستاگرام مطرح می‌شود مربوط به بخش کامنت‌های آن است که متاسفانه بخش قابل توجهی از کاربران ایرانی درک چندان درستی از آن نداشته و بارها شاهد توهین‌ها و موارد نه چندان مناسبی مانند هجوم به پیج‌های مختلف بوده‌ایم .

چگونه برای کامنت در اینستاگرام فیلتر بگذاریم؟

چگونه برای کامنت در اینستاگرام فیلتر بگذاریم؟

کافی است تا چند دقیقه وقت برای فعال‌سازی این ویژگی صرف کنید تا بعد از آن دیگر از کامنت‌های توهین آمیز یا نظراتی که هدفی جز تخریب روحیه یا موارد این چنین دارند رهایی یابید . با مشخص کردن کلمه‌ی “زشت” از این پس کامنت‌هایی که شامل این لغت در متن خود باشند نه برای شما و نه برای دیگر بازدیدکنندگان پیج شما به نمایش در نخواهد آمد و تنها همان شخصی که آن را ارسال کرده است قادر به تماشا و خواندن آن خواهد بود.

برای اینکار به قمت settings اینستاگرام خود رفته بعد به قسمت privacy رفته و سپس روی گزینه‌ی Comment کلیک کنید . دنبال manual filter بگردید و تیک جلوی آن را  فعال کنید و در کادر زیر این عبارت کلمه هایی که میخواهید فیلتر شوند و نمایش داده نشوند را همراه با یک ویرگول انگلیسی تایپ کنید .

در این بخش می‌توانید هر لغتی که دوست دارید را اعم از فارسی ، انگلیسی یا حتی فینگلیش ( متون فارسی نوشته شده با حروف انگلیسی ) بنویسید و آن‌ها را با علامت کامای انگلیسی ( , ) از یکدیگر جدا کنید.  دقت داشته باشید که برای لحاظ شدن کلمات وارد شده لازم است که از کامای انگلیسی برای جداسازی لغات استفاده کنید .

در صورتی که از ویرگول فارسی استفاده شود عملکرد صحیحی از این بخش مشاهده نخواهید کرد .

( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.