ترفندهای شبکه های اجتماعی

چگونه در اینستاگرام فالوور بگیریم ؟

( رای: 1 امتیاز: 5 )

چگونه در اینستاگرام فالوور بگیریم ؟

در ابتدا باید بدانید که پلتفرم های اینستاگرام طوری طراحی شده اند که راه های گول زدن را تشخیص میدهند و شما دیر تر به هدفتان میرسید .کار هایی که نباید در ابتدای فعالیتتان در اینستاگرام به منظور طی کردن یک ره صد ساله انجام بدهید :

  1. خریدن فالور فیک
  2. لایک و ویو تقلبی
  3. ربات افزایش فالور

در زمینه ی تولید محتوا به شدت فعالیت کنید و تلاش کنید و بدانید هیچ راه میانبری برایتان وجود ندارد مگر با تولید محتوای جذاب ! و این را بدانید که از جمله چیز هایی که خود نرم افزار اینستاگرام تشخیص میدهد شما در تصمیم تولید محتوا جدی هستید این است که 66 روز پشت سر هم پست و استوری منتشر کنید ، در فواصل زمانی تقریبا یکسان .

در ادامه باید بدانید که  راه بعدی افزایش فالور هشتگ گذاری درست و هدفمند در ارتباط با فعالیت و حرفه تان میباشد ( چه هشتگ های فارسی و چه انگلیسی )

چگونه در اینستاگرام فالوور بگیریم ؟

نوشتن بیو جذاب دنبال کننده را ترغیب میکند تا به پیج شما بپیوندد ، پس تاثیر جملات روی مخاطب را جدی بگیرید .

سعی کنید در مدت زمان معین چالش های جالب و جذاب ایجاد کنید تا تعامل بین شما و مخطبینتان زیاد شود همچنین میتوانید با دادن جایزه ها و کارهایی که مخاطب را تشویق کند تا در چالش های شما شرکت کنند به این کار هیجان ببخشید .

شما میتوانید برای بیشتر شناخته شدن در میان کاربر ها از تبلیغات در پیج های مرتبط به افزایش فالور برسید . این را به یاد داشته باشید که تبلیغات درست ، هزینه ای که برایش صرف شود ، باز به سمت شما برمیگردد و جبران میشود . )

جواب دهی مستمر به فالور ها و کامنت ها به منظور افزایش حس نزدیکی بین فالور ها و شما ( این را به یاد داشته باشید که اینکار باید به صورت مستمر صورت بگیرد چرا که چنانچه روزانه بیش از 50 دایرکت را جواب دهید اینشتاگرام شما را بلاک  میکند )

( رای: 1 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.