ترفندهای شبکه های اجتماعی

چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم؟

( رای: 0 امتیاز: 0 )

چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم؟

مطمئن شوید که هدفی که از اینستاگرام میخواهید را مشخص و مکتوب کرده اید . ایجاد یک پروفایل کاملا گویا از حیث انتخاب تصویر و بیو گرافی ، مطمئن شوید که تصویر انتخاب شده به اندازه کافی جذاب است و دقیقا از دید مخاطب شما جذاب میباشد . و بیو گرافی شما از اعتبار شما صحبت میکند و حتما باید از یک بخش دعوت به عمل بهره ببرد . اجازه دهید مردم بدانند که هر زمان نیاز باشد میتوانند با شما در ارتباط باشند و نکته جذاب در مورد پروفایل اینستاگرام این است که یک دکمه وجود دارد که هر موقع بخواهند به شما ایمیل بزنند که این موضوع کمک بسیاری برای تبدیل مخاطب به مشتری خواهد کرد . بهتر است یک تقویم محتوایی ایجاد کنید . برای این کار به بهترین پروفایل ها در صنعت خود نگاه کنید لازم نیست آنها را بخرید کافیست 10 تا از بهترین آنها را انتخاب کنید و تحلیل کنید و در نهایت از بهترین قالب محتوایی آنها الگو بگیرید و از این قالب و تم استفاده کنید . قدم بعدی شروع انتشار محتوا و ایجاد اشتیاق در مخاطب است ، قبل از تعامل با مخاطب محتوای اولیه مناسبی تولید کنید .

چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم؟

در ابتدا نگران لایک و کامنت نباشید زیرا در ابتدا باید مطالبتان را پایه ریزی کنید تا پس از جذب مخاطب آنها با یک صفحه منسجم روبه رو شوند پس در ابتدا به 5 تا 10 پست اولیه نیاز خواهید داشت و حالا وقت فالو کردن افرادی است که برای رقبای شما لایک یا کامنت میگذارند . زیرا این ها کساتی هستند که بیشترین فعالیت را دارند پس آنها را فالو کنید و برایشان کامنت بگذارید و زمانی را برای ایجاد تعامل با آنها بگذارید چون آنها هم شما فالو می کنند . نکته دیگر که باید بدانید این است که از هشتگ درست استفاده کنید و بابت این موضوع شرمنده نباشید زیرا هر هشتگی که اضافه میکنید شما را در معرض دید بیشتری قرار می دهد .
پس حتما از 5 تا 10 هشتگ در هر پست استفاده کنید . در این صورت اگر فالوور زیادی نداشته باشید با ایجاد یک پست تعداد زیادی لایک و کامنت دریافت خواهید کرد .
اگر پستی دارید که طبق گزارش های اینستاگرام 95 درصد بهتر از سایر پست های شما بازدید دارد حتما آن را تبلیغ کنید و از اطلاعات آن استفاده کنید و پست های بیشتری شبیه به آن ایجاد کنید .

( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.