سلامت

چگونه جوش‌های صورت را از بین ببریم؟

( رای: 0 امتیاز: 0 )

چگونه جوش‌های صورت را از بین ببریم؟

5 روش خانگی از بین بردن جوش صورت

از بین بردن جوش صورت با ماسک جوش شیرین : برای درست کردن اون کافی است مقداری جوش شیرین را در آب حل کنی و آن را به صورت خودتون بمالید ، اجازه بدید این ماسک حدود 15 دقیقه روی پوست شما بمونه و بعد از آن صورت خودتون را با آب ولرم بشویید .
از بین بردن جوش صورت با عسل : عسل میتواند برای رفع جوش های شما کمک بزرگی به حساب بیاد ، برای اینکار مقداری عسل را روی محل جوش قرار بدید و 15 دقیقه تحمل کنید سپس صورت خودتون رو بشویید برای تاثیر بیشتر این ماسک سه روز در هفته ازش استفاده کنید .
از بین بردن جوش های صورت با ماسک موز : یکی دیگر از انواع ماسک های ضد جوش موز له شده است . موز را له کنید و روی جوش قرار بدید و بعد از بیست دقیقه محل جوش ها را با آب گرم بشویید .

چگونه جوش‌های صورت را از بین ببریم؟
از بین بردن جوش صورت با شلغم : استفاده از شلغمی که کاملا له شده میتواند برای رفع جوش های سطحی مفید باشد .
از بین بردن جوش صورت با گلاب : استفاده از گلاب یکی از راه های پیشگیری و همچنین درمان جوش های صورت است ، برای اینکار باید صورت خودتون رو هر روز با گلاب شست و شو بدهید البته بهتره اینکار را قبل از خواب انجام بدهید تا گلاب مدت زمان بیشتری روی پوست شما باقی بمونه . افرادی که نگران جوش های صورت خودشون هستند بهتره بدونن که بخور دادن میتواند در برطرف شدن جوش های آنها خیلی موثر باشد بنابراین از بخور دادن مرتب و مداوم در طول هفته غافل نشوید .

( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.