ترفندهای موبایل و کامپیوتر

چگونه حالت تاریک اینستاگرام را فعال کنیم ؟

( رای: 2 امتیاز: 5 )

چگونه حالت تاریک اینستاگرام را فعال کنیم ؟

فعال کردن حالت دارک مود اینستاگرام برای اندرویدی ها
به دو دسته تقسیم میشود که دسته ی اول اونایی اند که اندروید 9 و 10 آپدیت شدند و یک دسته ی دیگر گوشی های اندرویدی که این قابلیت رو ندارند به این نسخه های اندروید آپدیت بشن ، توی هر دو مورد توضیحات مورد نیاز را به شما خواهیم گفت . خب اول بریم سراغ دسته ی اول اندرویدی ها همان طور که در بالا توضیح دادیم .
در قدم اول وارد تنظیمات گوشی خود شوید ، سپس در قسمت display روی customization تب کنید . در صفحه ی باز شده گزینه ی dark mode زیر قسمت preset theme را انتخاب کنید . تم مشکی یا حالت شب گوشی فعال شد . وقتی این حالت برایتان فعال شد به صورت اتوماتیک برای اینستاگرامتان هم فعال میشود.
حالا اگه گوشی ما اندروید 9 و 10 نداشته باشه باید از یک برنامه جانبی استفاده کنیم . وارد گوگل پلی شده و برنامه ی Dark mode را دانلود و نصب کنید . وارد برنامه شوید . قسمت های مختلفی را میبینید کافی است فقط روی قسمت Dark mode تپ کنید . میبینید که گوشی تم شب به خودش گرفت و اینستاگرام به حالت دارک مود تغیر حالت داد .

چگونه حالت تاریک اینستاگرام را فعال کنیم ؟
گوشی های آیفون هم شامل دو سری توضیح هستند که یکسری گوشی های آیفونی هستند که میتوانند به ios 13 آپدیت بشن و یکدسته ی دیگه که این قابلیت برایشان فراهم نیست که میشه از گوشی 6s به پایین ، که در هر دو حالت با هم بررسی میکنیم که حالت دارک مودشون چگونه فعال میشوند .حالا به سراغ گوشی های آیفون میرویم ، اون دسته از آیفون هایی که به ios 13 آپدیت شده اند اینکار برایشان بسیار راحت میباشد . دستتان را به سمت بالا بکشید تا control center باز شود روی brightness تپ کنید و لحظه ای صبر کنید ، حالت دارک مود روی صفحه می آید که فعالش کنید و تمام .

دارک مود اینستاگرام در دسکتاپ تحت وب

اگر مایلید نسخه تحت وب اینستاگرام را در حالت تاریک مشاهده کنید، می‌توانید از افزونه‌ای که به این منظور برای مرورگر کروم طراحی شده استفاده کنید. برای فعال کردن حالت تاریک اینستاگرام نسخه دسکتاپ، مرورگر کروم را باز کنید و به صفحه افزونه Night Mode for Instagram بروید. حالا روی Add to Chrome کلیک کنید و سپس Add extension را بزنید. با این کار آیکون افزونه که نماد ماه است، در بالا و سمت راست مرورگر نمایش داده می‌شود. اگر افزونه فعال باشد، آیکون آن به رنگ خاکستری نمایش داده می‌شود و در صورتی که فعال نباشد، به به رنگ بنفش و صورتی.

( رای: 2 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.