ترفندهای موبایل و کامپیوتر

چگونه در موبایل PDF بسازیم ؟

( رای: 2 امتیاز: 5 )

چگونه در موبایل PDF بسازیم ؟

برای ساخت pdf در گوشی ما از نرم افزار word office استفاده میکنیم که به راحتی میتوان از کافه بازار دانلودش کرد . پس از دانلود ، وارد نرم افزار شوید و در پایین روی sign in later بزنید و در صفحه ی بعد ، روی علامت + که در بالای صفحه آمده است میزنید سپس روی گزینه ی blank document میزنیم و وارد صفحه ای میشویم که میتوانیم تایپ را انجام دهیم . سپس میتوانیم در متن عکس و هر چیزی که لازم داریم را پیوست کنیم ( از قسمت insert ) و پس از تکمیل شدن فایل ورد ، روی فلش بالای صفحه زده ، گزینه ی Share as attachment را انتخاب کرده و از بین دو گزینه ی document و pdf گزینه ی pdf را انتخاب کنید . سپس لیستی برایتان باز میشود که از طریق برنامه های موجودتان میتوانید پی دی افتان را share کنید . برای مثال میتوانید در واتساپ ارسال کنید و سپس از داخل واتساپ دانلود کنید که در فایل های موجود در گوشیتان قابل مشاهده باشد .

چگونه در موبایل PDF بسازیم ؟

گرفتن خروجی پی دی اف از فایل ورد در کامپیوتر

فایل word مورد نظر را باز کنید و سپس روی گزینه File که در گوشه بالا و سمت چپ قرار دارد، کلیک کنید. در پنجره بعدی، گزینه Save As را انتخاب کرده و محلی که دوست دارید بعد از تبدیل ورد به پی دی اف ، فایل نهایی در آن ذخیره شود را مشخص کنید. ما در اینجا پوشه دسکتاپ را انتخاب کرده‌ایم. برای انتخاب سایر مسیرها، می‌توانید از دکمه Browse پایین گزینه Add a Place استفاده کنید.

گرفتن خروجی پی دی اف از فایل ورد در کامپیوتر

در صفحه بعدی، روی منوی کشویی پایین نام فایل کلیک کنید تا فهرستی از تمامی فرمت‌های فایلی که گرفتن خروجی از آن‌ها امکان‌پذیر است نمایش داده شود. همانطور که می‌بینید، به منظور تبدیل ورد به پی دی اف یا بسیاری دیگر از فرمت‌های پرکاربرد، نیازی به استفاده از برنامه‌های کاربردی وجود ندارد. روی گزینه PDF کلیک کرده و در نهایت دکمه Save را انتخاب کنید.

( رای: 2 امتیاز: 5 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.