سلامت

چگونه لاغر شویم؟ نکاتی موثر برای آب کردن چربی ها

( رای: 0 امتیاز: 0 )

چگونه لاغر شویم؟

دنبال یک روش موثر برای از بین بردن چربی شکمی تون هستین و نمیخواید وقتتون رو روی چیزایی که تاثیری ندارن تلف کنید ، تا بتونید هر چه سریع تر به نتیجتون برسین .متاسفانه اینترنت پره از راه حل های فوری خیلی زیادی که نتایجی بهتون قول میدن رو ندارن . بنابراین امروز میخوام 9 نکته برای کم کردن چربی شکمی رو بهتون بگم که دلیل علمی دارد .
تمرکز روی سوزوندن چربی از تمام بدن تون و نه صرفا از شکم ، اکثر تحقیقات کاهش موضعی یا سوزوندن هدفمند چربی رو رد کردن . حال بیاید تا در مورد رژیم لاغری صحبت کنیم چرا که بدون رژیم درست به هیچ جا نخواهید رسید .
خیلی ها میگویند برای از دست دادن چربی ، مصرف کربوهیدرات را کم کنید . درست است که میتونه یک روش سریع و خیلی موثر برای پایین آوردن سطوح انسولین و کم کردن کالری و سوزوندن سریع چربی باشه اما اگر نمیتونید راحت به یک رژیم کم کربوهیدرات عمل کنید ، پس این یک روش ایده آل نیست . مهم ترین چیز در رژیم این است که بتوان بهش پایبند بود و مداومت در رژیم کلید موفقیت توی یک برنامه ی رژیمیه . اگر در رژیمتان دارید گرسنگی میکشید پس یک جا کار اشتباه است .شما میتونید گرسنگیتون را با افزایش مصرف فیبر های کم کالری در رژیم برطرف کنید (کاهو ، هویج ، کلم ، کدو ، گوجه ، خیار و … )
این قدم به این دلیل مهم است که باعث میشه که احساس سیری کنید و فیبر برای پرکردن معده بینظیر است .قند دقیقا طرف مقابل پروتئین و فیبر است . پس قدم بعدی کاهش قند مصرفی میباشد . قند پر از کالری ، اما خالی است از مواد مغذی است به جای دادن احساس سیری شما را حریص تر میکند . قدم بعدی ترک الکل است . مصرف الکل چربی اطراف شکم را افزایش میدهد .

چگونه لاغر شویم؟

( رای: 0 امتیاز: 0 )

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.